|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Veslači
16.8.2008 20:14:16   
Shorty_
Kljub pričakovanjem naši veslači niso osvojili medalj, pa vseeno sta 6. in 4. mesto na OI pohvale vrednauser posted image

Čestitkeuser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Veslači
16.8.2008 20:15:40   
zvesta
Ja, tudi sama sem tega mnenja!

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Veslači
16.8.2008 20:16:57   
Noseckica
Važno je sodelovati, ne zmagati!

Čestitke veslačem. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Veslači
16.8.2008 21:25:02   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica
Važno je sodelovati, ne zmagati!

To bo, ja! Važno je zmagati, sodelujejo samo še amaterji. user posted image
Itak so pa čestitke na mestu.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Veslači
16.8.2008 21:34:31   
Naja31
Jaz sem pa razočarana. Vsi smo pričakovali kolajno saj sta Špik in Čop le vrhunska veslača, ki sta do sedaj dosegla že precej pomembnih zmag in onadva definitvno nista šla v Peking samo sodelovati.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Veslači
16.8.2008 22:07:30   
Maxica
Jah, saj ni kaj, saj so dobri, sam dejstvo pa je, da na olimpijskih igrah veljajo medalje in vse drugo govoriti je zgolj metanje peska v oči.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Veslači
16.8.2008 22:15:05   
ključek
res je, pričakovali smo medaljo.................ampak vseeno čestitke!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Veslači
16.8.2008 22:59:34   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

res je, pričakovali smo medaljo.................ampak vseeno čestitke!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



Se strinjam

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Veslači
17.8.2008 9:58:04   
Anonimen
Tudi jaz. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Veslači
17.8.2008 10:01:07   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Jaz sem pa razočarana. Vsi smo pričakovali kolajno saj sta Špik in Čop le vrhunska veslača, ki sta do sedaj dosegla že precej pomembnih zmag in onadva definitvno nista šla v Peking samo sodelovati.


Se strinjam. Škoda. Bi bilo najbrž treba več skupaj trenirati ali kako.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Veslači
17.8.2008 12:55:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Jaz sem pa razočarana. Vsi smo pričakovali kolajno saj sta Špik in Čop le vrhunska veslača, ki sta do sedaj dosegla že precej pomembnih zmag in onadva definitvno nista šla v Peking samo sodelovati.


Se strinjam. Škoda. Bi bilo najbrž treba več skupaj trenirati ali kako.


Kako skupaj? A s tabo?

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Veslači
17.8.2008 13:16:44   
Naja30
Ma, vsakič tudi ne moreta medalje dobit. Nista samo onadva tako dobra. Pa ne, da nisem želela tega. Bedno se mi zdi, kako s(m)o zdaj vsi razočarani. user posted image  Že to, da sta šla na OI in sodelovala, je super. Čop je mislil nehat športat, ampak zdaj je rekel, da takšen konec kariere pa ne želi. Tako da ga bomo verjetno spet videli čez 4 leta na OI, po možnosti spet z medaljo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Veslači
17.8.2008 13:28:06   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3
Ma, vsakič tudi ne moreta medalje dobit. Nista samo onadva tako dobra. Pa ne, da nisem želela tega. Bedno se mi zdi, kako s(m)o zdaj vsi razočarani. user posted image  Že to, da sta šla na OI in sodelovala, je super.


Se podpišem pod to. user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Veslači
17.8.2008 13:36:16   
benika
user posted image user posted image user posted image  Naja.

Kot je rekel Jani Klemenčič...6. in 4. mesto sta 3. in 4. najboljši dosežek veslačev na OI.

Optimistično smo pričakovali medaljo, ampak realnost je drugačna. Vse čestitke obema posadkamauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Veslači
18.8.2008 7:35:07   
urbancek
Malo pomislite zakaj nista dobila medalje. Ona bi jo lahko dobila z levo roko, pa sta se očitno dogovorila, da prideta domov brez. Razlog - neizpolnjene obljube olimpijskega komiteja. Mogoče se motim, ampak skoraj 100% sem da je bilo tako - namenoma nista dobila medalje.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Veslači
18.8.2008 7:42:19   
LoCa
ja, vsi k niso dobili medalje so zanič. brezevze, trošenje keša zanje.... ma ene ste prou user posted image . je videt da nimaste pojma o športu, sori user posted image . me prou jezijo take izjave.
urbancek, a je bil kak velik spor al kako?
sicer pa v delu danes piše, da je slovenija na število olimpijskih medalj na miljon prebivalcev na prvem mestu na svetu...za vse user posted image k lapaste o neuspešnosti slovenskih športnikov.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Veslači
18.8.2008 8:37:58   
benika
Ma dej loca umiri se malo, no. Nihče ni nikjer izjavil, da uvrstitve brez medalje nič ne štejejo!

Urbanček, a se ti res zdi, da bi šla takšna profesionalca, kot sta onadva res samo na izlet v Pekinguser posted image


< Sporočilo je popravil benika -- 18.8.2008 8:38:33 >

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Veslači
18.8.2008 9:33:24   
LoCa
benika, na žalost sm tako izjavo prebrala v sosednji temi, da štejejo samo medalje namreč user posted image .

js sicer dvomim, da bi kdo sabotiral svoj uspeh zarad nekega butastega o.k.-ja...ma kaj veš.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Veslači
19.8.2008 8:04:27   
urbancek
Ja se mi zdi, ker je bilo res nesramno do veslačev. Saj mogoče se motim, samo če ste gledale samo tekmo ste  lahko videle s kakšno lahkoto sta štartala in peljala zečetni del, potem pa lepo slow motion do cilja. Ne vem no, ampak meni se zdi, da sta se dogovorila, da ne dosežeta nobene medalje. Sta pa zame še vedno heroja kot vsi športniki, ki so sploh uspeli priti na OI. Tudi mene moti to, da so nekateri razočarani. Kar sami naj gredo tja in se spopadajo s svetovno športno elito - tam so NAJBOLJŠI in naši so dokazali da spadajo tudi med najboljše med najboljšimi, saj še nikoli ni bilo toliko kolajn na OI - bravo vsi.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Veslači
19.8.2008 9:43:40   
noe
IZVIRNO SPOROČILO: urbancek

Ja se mi zdi, ker je bilo res nesramno do veslačev. Saj mogoče se motim, samo če ste gledale samo tekmo ste  lahko videle s kakšno lahkoto sta štartala in peljala zečetni del, potem pa lepo slow motion do cilja. Ne vem no, ampak meni se zdi, da sta se dogovorila, da ne dosežeta nobene medalje. Sta pa zame še vedno heroja kot vsi športniki, ki so sploh uspeli priti na OI. Tudi mene moti to, da so nekateri razočarani. Kar sami naj gredo tja in se spopadajo s svetovno športno elito - tam so NAJBOLJŠI in naši so dokazali da spadajo tudi med najboljše med najboljšimi, saj še nikoli ni bilo toliko kolajn na OI - bravo vsi.

Se strinjam, samo mi je blo pa hecno videt, kako je Luka na startu zehaluser posted image

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?