|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Policistični jajčnik
9.4.2008 16:45:19   
doroteja23
Bom tukaj vprašala in upam da me nebojo prestavli. Tukaj vas je pač več in prej odgovorite.

Kaj to pomeni da maš polocostočni jajčnik?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Policistični jajčnik
9.4.2008 17:39:59   
dulcinea
O policističnih jajčnikih je bilo tukaj gori že precej napisano. Poišči malo po forumu. uporabi iskalnik. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Policistični jajčnik
9.4.2008 17:44:37   
dulcinea
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=729863&mpage=1&key=policisti%E8ni%2Cjaj%E8nik&#732412




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Policistični jajčnik
9.4.2008 19:09:38   
Anonimen
Ker je že velikega bilo napisanega naj te samo potolažim.
Moji hčeri so ugotovili pri 15 letih PCO.Težave so se vrstile zato je šla v Postojno k Dr.Merloju,ta jo je poslal na endokrinološko kliniko v Ljublajno na preiskave.Tam je dobila terapijo,ki pa je nikoli ni začela,ker je medtem zanosila.
čeprav je bilo rečeno,da ima malo možnosti se je čudež le zgodil.Sedaj pa po skoraj petih letih po porodu so se težave ponovno pojavile.Tokrat je terapijo začela.Malo izboljšanja je,naprimer redna menstruacija.
Pa tudi ostaja ji možnost,da bo tudi kakšen drugi čudež,ko se bosta s partnerjem za to odločila.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Policistični jajčnik
9.4.2008 19:30:51   
doroteja23
Neva hvala!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Policistični jajčnik
9.4.2008 21:44:08   
Pobalami
http://www.amazon.com/Glucose-Revolution-Guide-Living-Well/dp/156924457X/ref=sr_1_12?ie=UTF8&s=books&qid=1207769878&sr=1-12


Slučajno sem najdla tole knjigo na amazonu (je nisem kupila)

Piše, da s prehrano, ki ima nizke vrednosti GI vplivaš na PCO. V bistvu s to hrano uravnaš delovanje trebušne sklinavke, izločanje inzulina itd... in vzspostaviš ravnotežje v telesu. Kolikor vidim v komentarjih priporočajo to hrano tudi zdravniki. Kako je pri nas ne vem.

Po moje je vredno probati saj je ta hrana itak zdrava, obstaja pa cel kup knjig v slovenščini (montignac, Lahka GI prehrana...).

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Policistični jajčnik
10.4.2008 16:45:30   
dulcinea
To pa nisem vedela. Jaz ima PCO, pa sem že dalj časa na Montignacu. Bugve, če se je kaj izboljšalo. Bom mogla it malo do ginekologa.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?