|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova embalaža pleničk
12.4.2008 9:11:25   
Zamima
iz Mullerja,... meni se ful dopade nova embalaža in same pleničke (tisti trakec na prednji strani) - luštkano user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nova embalaža pleničk
12.4.2008 9:12:09   
Strawberrie Cherrie
JA, boljše souser posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nova embalaža pleničk
12.4.2008 13:51:59   
pikalonca
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

JA, boljše souser posted image

Ja res je. Super. In sploh je uredu, da cena ostaja ista.user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nova embalaža pleničk
12.4.2008 14:05:45   
tananejka
user posted image user posted image user posted image  Tanjše so in bolj mehke

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nova embalaža pleničk
12.4.2008 14:57:31   
katjandraž
Mi imamo pa na žalost že malo rdečo ritkouser posted image . Ni hudega, srčno upam, da pri tem tudi ostane. Muellerjeve so bile edine plenice, ki jih naša mala prenaša. Nabrž so imele manj gela notr, zato so bile debelejše od ostalih. Zdaj so pa veliko tanjše, kar nabrž pomeni več gela ... Še par dni počakam, da vidim, kako bo z ritko, če bo slabše, grem na lov za starimi plenicami. Sicer bo kmalu toplo in bomo najbrž posledično že brez plenic.user posted image

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nova embalaža pleničk
12.4.2008 16:10:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katjandraž

Mi imamo pa na žalost že malo rdečo ritkouser posted image . Ni hudega, srčno upam, da pri tem tudi ostane. Muellerjeve so bile edine plenice, ki jih naša mala prenaša. Nabrž so imele manj gela notr, zato so bile debelejše od ostalih. Zdaj so pa veliko tanjše, kar nabrž pomeni več gela ... Še par dni počakam, da vidim, kako bo z ritko, če bo slabše, grem na lov za starimi plenicami. Sicer bo kmalu toplo in bomo najbrž posledično že brez plenic.user posted image


enaka izkušnja

(odgovor članu katjandraž)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?