|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vabila
15.4.2008 19:48:32   
sonček33
dajte mi povedat - glede vabil - moj pravi, da je smešno, da pišem vabila za njegovo pričo (brata), da bi ga morala napisati samo za njegovo punco. A ne, da je to mal čudno??? Da je lepo, da napišeš vabilo za oba?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vabila
15.4.2008 19:51:01   
baguSka
Itak da za oba - ce ga ze morata dat! Moj je bil tud februarja prica in midva vabila itak sploh dobila nisva, ker je ze itak logicno da prideva. Ce je reku moj da bo prica - ma da je tam! Meni pa tud kot njegovi partnerki niso posebej vabila dajali... mal bedno no. Ker je blo jasno, da pridem z njim.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vabila
15.4.2008 19:57:22   
sonček33
Čakej baguška - pol si ti mnenja, da vabila za priči in njuna partnerja sploh ni treba? kaj pa staršem?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vabila
15.4.2008 20:01:59   
baguSka
No, jaz osebno niti starsem nebi dajala. Oz eni dajo, eni ne. Men je glupo - sej to so ja ozji druzinski clani - le zakaj bi jim vabilo dajala!? Moja logika mi pravi, da se vabilo da prijateljem in drugim druzinskim clanom, kot so strici, tete, bratranci itd... taki, ki jih glih ne videvas vsak dan. Sestri al pa bratu bi mi tud blo npr cudno dajat!? Ne vem no. To sem jaz. In tud veliko takih, ki jih poznam. Eni pa vem da so dali, zakaj tocno, pa ne vem...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vabila
15.4.2008 20:06:52   
JAPE
Lepo je da jih vsi, ki bodo na poroki dobijo. Jaz sem jim vsem dala. Itak pa, da za oba - za brata in punco - skupaj!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vabila
15.4.2008 20:08:05   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

dajte mi povedat - glede vabil - moj pravi, da je smešno, da pišem vabila za njegovo pričo (brata), da bi ga morala napisati samo za njegovo punco. A ne, da je to mal čudno??? Da je lepo, da napišeš vabilo za oba?


Ja valda Sonček.Na kuverto napišeš ime brata in punce.Valda,da se to spodobi.Vsaj meni no.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vabila
15.4.2008 22:38:29   
Naja30
Vsem sva jih dala.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?