|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 8:43:56   
L8803
Na kratko vam opišem situacijo...
Si v ločitvenem postopku,skrbništvo otroka še ni določeno,tako da si ga s partnerjem delita.Greste en dan v trgovino v nakupovalni center,greste mimo igralnice in tam zagledate svojega otroka.Vse lepo in prav.Vprašate s kom je tukaj?'Z babi.'(čeprav bi moral biti otroček s svojim očetom-ampak OK)Kje pa je babi?'V trgovino je šla.'Igralnica je brez varstva otrok,ponavadi smo starši zraven ko se otrci igrajo,no vsaj jaz sem bila vedno z otrokom.Kdorkoli lahko pride in ti odpelje tvojega otroka.Iz trgovine se ne vidi v igralnico.Kako bi reagirale ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 8:47:05   
Felicity
Prijavo pristojni instituciji?  (Sodišče, csd, posvet z odvetnikom?)

(odgovor članu L8803)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 8:49:02   
vesel
Jaz osebno bi počakala to babico in ji na miren način povedala svoje!! Ker to pa je višek,da pustiš otroka v igralnici samega brez varstva.

po tem kar se zadnje čase dogaja--pedofili pa to....... halo? 

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu L8803)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 8:49:43   
vesel
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Prijavo pristojni instituciji?  (Sodišče, csd, posvet z odvetnikom?)



TUDI TO--SE PODPIŠEM!!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 8:53:42   
maruškaŠ
Jaz bi otroka odpeljala s seboj in bivšemu to sporočila.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:03:43   
arabela*
znorela bi,sigurno.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:05:01   
Anonimen
Otroka bi popakirala v trenutku in ne bi niti čakala babice. Fotru bi pa sporočila v kateri instituciji se nasledjič vidimo.

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:05:30   
mojamura
počakala bi babico in jo vprašala, če je normalna, isto bi vprašala tudi bivšega. otroka bi seveda odpeljala s sabo in bi šla direkt na csd pa prijavila dogodek

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu L8803)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:05:46   
Pajaca
Jaz bi otroka odpeljala, pa sedla v rečmo sosednji kafič, al šla v trgovino iz kjer bi se videlo igralnico. Pol bi pustila babico ene 10min na trnih, pol bi ji pa peljala otroka, pa rekla da naj ga ne pušča samega, ker danes sem ga odpeljala jaz drugič ga bo mogoče kdo drug. Zdaj pa ve kako se bo počutila. Potem bi ji otroka pustila in šla lepo po svojih poteh.

Pol bi pa klicala bivšega in mu rekla da čist ok če pač on da otroka svoji mami za merkat, da me to sploh ne moti, da naj pa poskrbi da bo mama lepo skrbela za svojega otroka.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:05:55   
Bejba
Men bi se utrgalo. Že sama imam hudo paranojo, če mi otrok med nakupovanjem samo za sekundo izgine izpred oči.
Koliko pa je star otrok?

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:06:42   
vesel
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

počakala bi babico in jo vprašala, če je normalna, isto bi vprašala tudi bivšega. otroka bi seveda odpeljala s sabo in bi šla direkt na csd pa prijavila dogodek



SE PODPIŠEM!! 

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:08:22   
L8803
Jaz sem hčerko vprašala,če želi z mano (odg.ja).Potem smo šle poiskat babi,da ji povem,da gre z mano in da naj sinu to sporoči,(glede na to,da se mi cel dan ni javljal na tel.ko sem klicala da slišim otroka).preden smo poiskale babi sem ga klicala2x,pa se ni javil.Potem mi g.Babi vsemogočna ni dovolila odpeljati mojega otroka in mi jo vlekla(dobesedno) iz mojega naročja.Komaj sem ji umaknila roke,ker ni in ni hotela popustit.Sem ji rekla kdo je ona da mi trga otroka iz naročja,in prijavi z vzvišenim glasom ,njena babi.Ja,samo babi in nič drugega,jaz sem pa njena mami. Če po pravici povem,sem bila zaradi tega še tolk bolj besna in me je imelo,da jo počim na g...Hčerka je jokala in me prosila,da gremo,ker se je bala babi,ker jo je bolelo.(Ko sem se pomirila in smo se s hčerko pogovarjale,mi je to povedala).še to hčerka je stara 4 leta.Nato dobim odčitek od očeta,da delam škodo otroku,ker sem ji to naredila.???Ker sem se bala za svojega otroka?Ker jim ne zaupam(več) otroka?Mislim,da je bilo to zelo neodgovorno,kar sta naredila.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:11:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: L8803

Jaz sem hčerko vprašala,če želi z mano (odg.ja).Potem smo šle poiskat babi,da ji povem,da gre z mano in da naj sinu to sporoči,(glede na to,da se mi cel dan ni javljal na tel.ko sem klicala da slišim otroka).preden smo poiskale babi sem ga klicala2x,pa se ni javil.Potem mi g.Babi vsemogočna ni dovolila odpeljati mojega otroka in mi jo vlekla(dobesedno) iz mojega naročja.Komaj sem ji umaknila roke,ker ni in ni hotela popustit.Sem ji rekla kdo je ona da mi trga otroka iz naročja,in prijavi z vzvišenim glasom ,njena babi.Ja,samo babi in nič drugega,jaz sem pa njena mami. Če po pravici povem,sem bila zaradi tega še tolk bolj besna in me je imelo,da jo počim na g...Hčerka je jokala in me prosila,da gremo,ker se je bala babi,ker jo je bolelo.(Ko sem se pomirila in smo se s hčerko pogovarjale,mi je to povedala).še to hčerka je stara 4 leta.Nato dobim odčitek od očeta,da delam škodo otroku,ker sem ji to naredila.???Ker sem se bala za svojega otroka?Ker jim ne zaupam(več) otroka?Mislim,da je bilo to zelo neodgovorno,kar sta naredila.


A res? Ja ta babica pa je pogmna. Saj pravim, idi do csd in povej malo situacijo, naj vaju pokličejo na miting. A da si jje foter potem še drznil tebi kaj očitat? Vau...

(odgovor članu L8803)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:11:58   
Felicity
A ja, to da bi otroka peljala s sabo je samoumevno. 

(odgovor članu L8803)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:14:38   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: L8803

Jaz sem hčerko vprašala,če želi z mano (odg.ja).Potem smo šle poiskat babi,da ji povem,da gre z mano in da naj sinu to sporoči,(glede na to,da se mi cel dan ni javljal na tel.ko sem klicala da slišim otroka).preden smo poiskale babi sem ga klicala2x,pa se ni javil.Potem mi g.Babi vsemogočna ni dovolila odpeljati mojega otroka in mi jo vlekla(dobesedno) iz mojega naročja.Komaj sem ji umaknila roke,ker ni in ni hotela popustit.Sem ji rekla kdo je ona da mi trga otroka iz naročja,in prijavi z vzvišenim glasom ,njena babi.Ja,samo babi in nič drugega,jaz sem pa njena mami. Če po pravici povem,sem bila zaradi tega še tolk bolj besna in me je imelo,da jo počim na g...Hčerka je jokala in me prosila,da gremo,ker se je bala babi,ker jo je bolelo.(Ko sem se pomirila in smo se s hčerko pogovarjale,mi je to povedala).še to hčerka je stara 4 leta.Nato dobim odčitek od očeta,da delam škodo otroku,ker sem ji to naredila.???Ker sem se bala za svojega otroka?Ker jim ne zaupam(več) otroka?Mislim,da je bilo to zelo neodgovorno,kar sta naredila.


Pri meni bi samo 1x stegnila roke po otroku - naslednjič bi jih stegovala v gips...

(odgovor članu L8803)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:16:22   
vesel
JA pejt na csd. Js bi takega fotra ej nekam poslala in to neodgovorno babi.V bistvu oba sta neodgovorna(fotr in babi).
Jaz ne bi več premišljevala o deljenem skrbištvu.



_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:18:11   
mojamura
user posted image user posted image user posted image


uf....ko sem brala o tem kakšne izpade je mela babi, me je kar imelo da bi ji (čeprav navidezno) pripeljala eno okrog ušes. ti si njena mama....ona pa je le babica in nima pravice ti trgat otroka iz naročja, po tem ko je ona sama zajeb**ala situacijo, ko je vnukico pustila samo v igralnici....jao jao.

ej takoj na csd!!! ampak res takoj!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu L8803)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:19:44   
maruškaŠ
Aja in ti kot mati - neamo, d imaš pravico poskrbet za svojega otroka - ti si DOLŽNA poskrbet zanj/o.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:21:53   
vesel
Se strinjam z mojamura.
 
Upam,da si šla na csd.Oz,če še nisi pa danes pejt in otroka zravn pelji,da še otrok pove kaj je doživela,ko jo je babica trgala iz tvojega naročja.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:24:03   
L8803
Jaz sem bila že prej proti deljenem skrbništvu,zdaj pa sploh.Ko sem se pogovarjala s hčerko in sem jo vprašala če je že kdaj šla tako v trg.z babi,in mi je rekla,da ja in da jo počaka v igralnici?????Mene je skoraj kap!Tud pomislit si ne upam,kaj bi bilo če bi jo nekdo drug odpeljal....Bivšemu se to ne zdi nič takega in niti ni hotel nič komentirat ko sem mu pisala sms-je.Samo kaj sem jaz zdaj otroku naredila?Če nisem videla groze v njenih očeh?(bala se je babi in ne mene)Kaj pa groza ,če bi jo kdo drug odpeljal???Kar tresem se,ko se spomnim na sobotni dogodek...

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:24:53   
Volga
Samo pobasala bi otroka in šla. Decu bi napisala SMS, da je otrok pri meni in to bi bilo vse. Za babičino sekirancijo bi mi dol viselo. naslednje srečanje bi bilo na CSD oz. bi se moral fejst fejst zagovarjati, da bi ga še dobil brez mojega spremstva. Pa to je otrok star 4 leta, madona, moj je šest, pa mi na kraj pameti ne pade, da bi ga sama pustila v igralnici. Pa a ima ta ženska sploh kaj možganov? user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:27:31   
Volga
Samo kaj sem jaz zdaj otroku naredila?Če nisem videla groze v njenih očeh?(


Ti, ne sekiraj se zaradi takih glupih izpadov. Verjemi, da je bila punči čisto srečna, da te je videla, itak. In kaj ima sploh otrok za hodit okoli z babico, če naj bi bil pri očetu? Torej se lahko na CSD zagovarjaš, da dec očitno nima časa za otroka, če je takrat, ko bi moral biti pri njem, pri babici. To ni prav in pika. Upam samo, da imate kakšne pametne socialne delavke na CSD, saj vemo, da so ponekod pravi zmaji.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:27:45   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Samo pobasala bi otroka in šla. Decu bi napisala SMS, da je otrok pri meni in to bi bilo vse. Za babičino sekirancijo bi mi dol viselo. naslednje srečanje bi bilo na CSD oz. bi se moral fejst fejst zagovarjati, da bi ga še dobil brez mojega spremstva. Pa to je otrok star 4 leta, madona, moj je šest, pa mi na kraj pameti ne pade, da bi ga sama pustila v igralnici. Pa a ima ta ženska sploh kaj možganov? user posted image


SE strinjam. S tem, da je moj ta starejši star 7 let.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:29:02   
vesel
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Samo pobasala bi otroka in šla. Decu bi napisala SMS, da je otrok pri meni in to bi bilo vse. Za babičino sekirancijo bi mi dol viselo. naslednje srečanje bi bilo na CSD oz. bi se moral fejst fejst zagovarjati, da bi ga še dobil brez mojega spremstva. Pa to je otrok star 4 leta, madona, moj je šest, pa mi na kraj pameti ne pade, da bi ga sama pustila v igralnici. Pa a ima ta ženska sploh kaj možganov? user posted image



ja čisto se strinjam z Volgo. Ker 4.letnik je zelo nemočno bitje.
Kaj šele takrat,ko ga lahko kdo ugrabi--se ne more rešiti,.....jojjj groza 

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj bi naredile ve?
14.4.2008 9:37:34   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Samo pobasala bi otroka in šla. Decu bi napisala SMS, da je otrok pri meni in to bi bilo vse. Za babičino sekirancijo bi mi dol viselo. naslednje srečanje bi bilo na CSD oz. bi se moral fejst fejst zagovarjati, da bi ga še dobil brez mojega spremstva. Pa to je otrok star 4 leta, madona, moj je šest, pa mi na kraj pameti ne pade, da bi ga sama pustila v igralnici. Pa a ima ta ženska sploh kaj možganov?


SE strinjam. S tem, da je moj ta starejši star 7 let.


Še ena taka, ki otrok ne pusti samih, pa bo najstarejša stara 11 let.

Upam, da si šla na CSD

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?