|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bel izcedek v 25. tednu
12.6.2008 16:15:26   
Virtualna
Pozdravljene souser posted image ,

vrjetno je bilo ze kje kdaj napisano o tem, a naj povem, da mi (ne vem zakaj) ne dela opcija "search", tako da si ne morem sama pomagati...
"Problem" je v tem, da se mi je ze 2x danes, prvic zgodaj zjutraj in drugic, pred kakih par minut kar "vlilo" med nogami. Sicer sem imela ze pred user posted image  bel izcedek kar dostikrat prisoten, a me malo skrbi, ker se mi to kar "vliva" danes. Kar se tice izcedka, nima nikakrsnega vonja, je bolj voden in ne gost...user posted image  Madona, kaj je touser posted image
Mislite, da je to kak znak za skrbi in strahuser posted image  

Hvala vsem, ki mi boste odgovorile user posted image


_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
12.6.2008 16:39:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Virtualna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bel izcedek v 25. tednu
12.6.2008 21:36:02   
Naja30
Tak izcedek je čisto normalen. Tudi jaz sem ga imela toliko, da ni šlo brez vložka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bel izcedek v 25. tednu
12.6.2008 21:59:56   
AinB
To je res čista beda, ampak to so pač stranski učinki nosečnosti.
Drugače sem pa ravno včeraj v materinski šoli slišala kako ločiš med "navadnim" belim tokom in če ti plodovnica odteka. Poskušaš pač zadržati (stisneš mišice medeničnega dna). Če gre za plodovnico ne moreš nič zadržati, drugače pa lahko.
Mene je ta teorija kar potolažila. user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bel izcedek v 25. tednu
12.6.2008 23:33:38   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Tak izcedek je čisto normalen. Tudi jaz sem ga imela toliko, da ni šlo brez vložka.

enako user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bel izcedek v 25. tednu
16.6.2008 13:23:19   
srečica
ja ta izcedek je normalen. Meni se je tudi pojavil v 25. tednu in ker sem šla k dežurnemu so me dali v bolnico za 2 dni, ker so mislili, da mi odteka voda. Ampak ni bilo nič narobe.

Tako, da te še lahko jaz potolažim, da je to normalno, je pa res neprijetno.

Držite se punce,

Darja

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?