|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 20:59:40   
TIA22
Koliko si vzamete k srcu, ko se skregate z nekom iz foruma? Pa ne mislim zdaj ko imate nasprotna si mnenja-ampak ko se zares skregate in ko vas začne tista oseba žalit in poniževat?

user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil TIA22 -- 15.4.2008 21:00:53 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:02:31   
Strawberrie Cherrie
Si ne. Ločim realnost in virtualo. Poleg tega ljudi preko foruma (v večini) ne poznam, prizadanejo pa me lahko samo ljudje, ki mi kaj pomenijo.


(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:04:38   
BUŠICA
se podpišem pod zadnji post. sicer pa žalijo in ponižujejo tak tisti, ki nimajo argumenta!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:14:05   
Rožica I
Včasih mi prav paše s kom se malo špikat, če je le duhovito in na nivoju user posted image .
Večinoma pa me ne gane kar kdo govori, napišem kar mislim in se potem ne spuščam v blazne debate!
Drugače se strinjam s "SC" glede tega, da me lahko prizadenejo le ljudje, ki so mi blizu in jih imam rada.


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:17:34   
Anonimen
se še nisem z nikomer skregala, drugače mi je pa prov vsen, ker me tukej itq noben ne pozna in zame njegova beseda nima nobene teže.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:18:25   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Včasih mi prav paše s kom se malo špikat, če je le duhovito in na nivoju user posted image .
Večinoma pa me ne gane kar kdo govori, napišem kar mislim in se potem ne spuščam v blazne debate!
Drugače se strinjam s "SC" glede tega, da me lahko prizadenejo le ljudje, ki so mi blizu in jih imam rada.



Kaj pa če vam je ta oseba pri srcu-čeprav iz foruma, pa ste ji vedno pomagali in svetovali, potem pa se je naenkrat pokazala v pravi luči?

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:19:30   
Anonimen
Jaz se sekiram.
Vsaj do dopusta.

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:20:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Si ne. Ločim realnost in virtualo. Poleg tega ljudi preko foruma (v večini) ne poznam, prizadanejo pa me lahko samo ljudje, ki mi kaj pomenijo.




Enako.

Mene edino razkuri kdouser posted image , prizadane pa ne.

Večinoma pa jemljem forume kot sprostitev, zabavo.....jih ne jemljem resno v glavnem. Sploh po tem ko sm zgruntala kako znajo bit ljudje različni tukaj gor, čiste maze, prijazni za bruhat, čudoviti ljudje s čudovitim življenjem.....realnost je pa čisto drugačna.


Kaj te je kdo javno žalil? Al po zsjih? Če te je javno pač prosi naj izbrišejo. Pa ne dovoli si da preveč resno jemlješ vse kle gor. Trda koža včasih prav pride. Pa zmožnost ignoriranja al pa sam nasmihanja ljudem ki se tako trudijo da te diskriditirajo istouser posted image

Dejstvo je nas je tukaj ogromno ljudi, z zelo različnimi karakterji, pol likov je itak izmišljenih in so plod fantazije.....ne preveč resno jemat vsega skupaj. Ni zdravo to.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:22:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Včasih mi prav paše s kom se malo špikat, če je le duhovito in na nivoju user posted image .
Večinoma pa me ne gane kar kdo govori, napišem kar mislim in se potem ne spuščam v blazne debate!
Drugače se strinjam s "SC" glede tega, da me lahko prizadenejo le ljudje, ki so mi blizu in jih imam rada.



Kaj pa če vam je ta oseba pri srcu-čeprav iz foruma, pa ste ji vedno pomagali in svetovali, potem pa se je naenkrat pokazala v pravi luči?



Pol pa požreš en knedelj, pa maš eno izkušnjo več. Pa nisi edina ki se ji je to zgodilouser posted image

Pa še nasvet moje pokojne tete: Pazi se pretirano prijaznih ljudi.

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:22:49   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Si ne. Ločim realnost in virtualo. Poleg tega ljudi preko foruma (v večini) ne poznam, prizadanejo pa me lahko samo ljudje, ki mi kaj pomenijo.




Enako.

Mene edino razkuri kdouser posted image , prizadane pa ne.

Večinoma pa jemljem forume kot sprostitev, zabavo.....jih ne jemljem resno v glavnem. Sploh po tem ko sm zgruntala kako znajo bit ljudje različni tukaj gor, čiste maze, prijazni za bruhat, čudoviti ljudje s čudovitim življenjem.....realnost je pa čisto drugačna.


Kaj te je kdo javno žalil? Al po zsjih? Če te je javno pač prosi naj izbrišejo. Pa ne dovoli si da preveč resno jemlješ vse kle gor. Trda koža včasih prav pride. Pa zmožnost ignoriranja al pa sam nasmihanja ljudem ki se tako trudijo da te diskriditirajo istouser posted image

Dejstvo je nas je tukaj ogromno ljudi, z zelo različnimi karakterji, pol likov je itak izmišljenih in so plod fantazije.....ne preveč resno jemat vsega skupaj. Ni zdravo to.



Tako nekako razmišljam tudi jaz...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:22:56   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Včasih mi prav paše s kom se malo špikat, če je le duhovito in na nivoju user posted image .
Večinoma pa me ne gane kar kdo govori, napišem kar mislim in se potem ne spuščam v blazne debate!
Drugače se strinjam s "SC" glede tega, da me lahko prizadenejo le ljudje, ki so mi blizu in jih imam rada.



Kaj pa če vam je ta oseba pri srcu-čeprav iz foruma, pa ste ji vedno pomagali in svetovali, potem pa se je naenkrat pokazala v pravi luči?



Ne morem se ravno virtualno navezat na nekoga.
Čeprav nekaj članic tukaj gor mi je blazno pri srcu, ampak se slišimo tudi preko telefona, se občasno videvamo, v glavnem imamo skoraj vsakodnevne stike, tako ali drugače. Ampak za njih dam skorajda roko v ogenj, da se ne delajo drugačne kot so. Tko da... še vedno trdim isto.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:27:00   
SOULatka
hm...jaz pa mislim, da si nekateri zelooooooooooooooooo jemljejo k srcu...zelo dost...se izgovarjate na virtualnost, pa ne verjamem, da vam včasih kdo vsaj malo ne pride do živega...zakaj pa potem tukaj gor čepimo pa čas zapravljamo? pa nasvete pa neke misli brezveze delimo...potemtakem so ti forumi za ljudi, ki res nimajo kaj za počet!!!



_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:28:51   
Seven*
Jaz se nikoli z nobenim ne skregam. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu SOULatka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:29:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Jaz se nikoli z nobenim ne skregam. user posted image user posted image user posted image user posted image


Odkar si ze skoraj nehala dojit user posted image .

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:29:59   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Jaz se nikoli z nobenim ne skregam. user posted image user posted image user posted image user posted image


Mhmmmmuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:30:36   
Rožica I
Kadar me prizadane nekdo, ki mu zaupam, mu povem naravnost kako se počutim. Ponavadi potem tudi prekinem tesnejše stike s tisto osebo, zmeraj pa obdržim nekako ohlapno poznanstvo. Če me oseba, seveda, ni preveč prizadela.
Večinoma pa itak precej hitro pozabim kaj je kdo napravil, le občutek, da mu več ne zaupam ostane. Ta je pa zame najpomembnejši...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:32:02   
SOULatka
jaz začutim vsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakega, ki se jezi ali pa se ne....saj ni važno: virtualno ali ne-virtualno...energija je enrgija...je vse...ne rabim videt nekoga, da ga čutim...

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:32:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Jaz se nikoli z nobenim ne skregam. user posted image user posted image user posted image user posted image


Prav pogresam kaksen kvaliteten kreg...na temo dojenja user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:34:57   
SOULatka
Ali tukaj...ali v "resnici", gre samo za pumpanje ega in dokazovanje svojega prava: zato ni razlike med tem in onim svetom...tako da...redko kdo išče resnico in mir tam kjer je...ali na računalniku ali pa "resničnem" svetu...in to je vso bistvo.

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:38:54   
Anonimen
gre samo za pumpanje ega in dokazovanje svojega prava


Itak.....vcasih. Potem ti preide v navado user posted image

(odgovor članu SOULatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:40:39   
Anonimen
zato ni razlike med tem in onim svetom


Seveda je. V realnosti so redki z 5imi imeni, pa petimi osebnostmiuser posted image . No, obstajajo.....sam so redkiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:43:53   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

zato ni razlike med tem in onim svetom


Seveda je. V realnosti so redki z 5imi imeni, pa petimi osebnostmiuser posted image . No, obstajajo.....sam so redkiuser posted image


user posted image user posted image  ..pa še ti so bolniki (multipla osebnost) ali zločnici....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
15.4.2008 21:58:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

zato ni razlike med tem in onim svetom


Seveda je. V realnosti so redki z 5imi imeni, pa petimi osebnostmiuser posted image . No, obstajajo.....sam so redkiuser posted image


Niso tako redki....samo s takimi se potem redko druzis...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
16.4.2008 7:53:55   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: SOULatka

jaz začutim vsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakega, ki se jezi ali pa se ne....saj ni važno: virtualno ali ne-virtualno...energija je enrgija...je vse...ne rabim videt nekoga, da ga čutim...


Sam ti si res fenomenuser posted image

(odgovor članu SOULatka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko si vzamete k srcu?
16.4.2008 8:21:58   
Lepotica
Na forumu me pa res ne gane, če ima katera kaj za povedati zoper mene oziroma moje poste. Je pa res, da so nekatere takšne, da se spotaknejo ob vsako besedo, vsak post in hočejo provocirat. Pač so take.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?