|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je komu počil kondom?
24.2.2008 15:21:12   
valči
Zdravo!

Zgoraj omenjeno vprašanje.Po tretjem porodu še nimam menstruacije,uprabljava Durex kondome in mož vedno preverjauser posted image Ali je slučajno katerem paru počil kondom in kake znamke?

Hvala za vsak odgovoruser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je komu počil kondom?
24.2.2008 15:29:14   
purple
Priznam, da midva sva ga uporabljala samo enkrat- durex- pa še takrat je počil.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je komu počil kondom?
24.2.2008 16:16:09   
tinatona
Jaz se ravnokar jezim na posledico user posted image . So bli tud Durex.

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je komu počil kondom?
24.2.2008 16:25:30   
TONČI.
Samo enkrat sva uporabila kondom. Takrat NI počil.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je komu počil kondom?
24.2.2008 16:34:18   
Anonimen
Pravjo da naj bi bli kondomi samo 90% zanesljivi, ravno zaradi tega ker od desetih eden poči. Brala na eni ameriški strani.
Osebno pa nimam izkušenj in ne vem k nismo nikol seksal z kondomom.

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je komu počil kondom?
24.2.2008 16:38:37   
valči
user posted image user posted image glih ne bi še četrtegauser posted image ,no morda nama ne počiuser posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je komu počil kondom?
24.2.2008 16:39:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: valči

user posted image user posted image glih ne bi še četrtegauser posted image ,no morda nama ne počiuser posted image


Če zraven uporabljaš spermicid, ni panike da zanosiš. Tko da mogoče bi bilo pametno da si to omislitauser posted image .

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je komu počil kondom?
24.2.2008 17:29:06   
lex
Naša posledica Durexa spi popoldansko spanje - počil, druga posledica pa pride julija (to je posledica ne uporabe kondomauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ), vsaj ta srednja je bila načrtovanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je komu počil kondom?
24.2.2008 17:47:33   
Anonimen
Moji kolegici so ravno zadnjič kar trije Durexi počili (eden za drugim). Je pa res, da ima tip baje zelo velikega, tako, da je možno zaradi tega-sicer pa še ugotavljama...user posted image

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je komu počil kondom?
24.2.2008 18:21:30   
Kaliope
ne, še ni. Zadnje čase jih redno uporabljama - in tudi preverjama. Imava Durex in Safex ... ni bilo še nobenih problemov

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je komu počil kondom?
24.2.2008 18:30:36   
Anonimen
durex ene dvakrat - vijolcni. enkrat pogruntala po koncu in sva sla po 'after' tabletke, enkrat sva pa pravocasno pogruntala. ene par se jih pa niti odrolat ni hotl al so pa pocl ze prej, ko je dajal gor. user posted image

(odgovor članu Kaliope)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je komu počil kondom?
24.2.2008 18:31:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pravjo da naj bi bli kondomi samo 90% zanesljivi, ravno zaradi tega ker od desetih eden poči. Brala na eni ameriški strani.
Osebno pa nimam izkušenj in ne vem k nismo nikol seksal z kondomom.



Kondomi so zanesljivi zgolj 87%. Tako so nas učili v 2. letniku, se pravi slabi dve leti nazaj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je komu počil kondom?
24.2.2008 20:03:54   
Anonimen
2x v 1,5 letih. S tem, da jih skos uporabljava.

< Sporočilo je popravil biba12 -- 24.2.2008 20:04:22 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je komu počil kondom?
24.2.2008 22:02:36   
KOLIBRI
Kaj pa delate z njimi, da vam jih toliko poči? user posted image user posted image user posted image

Midva vsakič uporabiva kondom (večinoma Durex), pa nama še nikoli ni noben počil! Pa moj tudi nima ravno majhnega...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je komu počil kondom?
24.2.2008 22:12:15   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: KOLIBRI

Kaj pa delate z njimi, da vam jih toliko poči? user posted image user posted image user posted image

Midva vsakič uporabiva kondom (večinoma Durex), pa nama še nikoli ni noben počil! Pa moj tudi nima ravno majhnega...


Eden glavnih razlogov,da počijo je - če ste pobrite in ko dlake že malo zrastejo postanejo ostre in kondom takrat najraje poči,ker se natrga.
Pri nama sta počila dva ali trije....brez posledicuser posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je komu počil kondom?
25.2.2008 8:45:20   
pijja
Ga ne uporabljamouser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je komu počil kondom?
25.2.2008 9:15:48   
Anonimen
Že več. Al pa se sname. Zarad depiliranja ja, pa nepravilne nataknitve...matr nikol ne vem, če je treba tisti del spredaj stisnit al do konca gor nataknit...ve kdo?

(odgovor članu pijja)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A je komu počil kondom?
25.2.2008 10:18:33   
alička
Jaz se tudi čudim takemu številu uporabnic z izkušnjam s počenim kondomom user posted image . Jaz sem jih v življenju že kar nekaj nataknila in uporabila, pa še noben ni počil (ne glede na znamko in velikost partnerjvega orodja).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A je komu počil kondom?
25.2.2008 11:22:54   
Anonimen
Ne vem več točno, kaj sva počela, ko je kondom počil.. Niti ali sem bila čisto na frišno obrita al je blo že kaj dlak.. user posted image

Pač je počil. Se zgodi.. Mislim pa, da je od nepravilnega natikanja.. Nimam časa 2 uri tam sedet in čakat..user posted image  včasih je pač treba na brzino.user posted image

Aja, za tiste ki mate bolj obdarjene dece.. Obstajajo XXL kondomi oz. še eni so - king size.  Priporočam. user posted image

(odgovor članu alička)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A je komu počil kondom?
26.2.2008 0:02:58   
mighi
Se nikoli pocil...kaj naredi bumuser posted image ? ali vidis ko ga vzames ven al kako? Niti  ne preverjamo dosti, zato sprašujem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A je komu počil kondom?
26.2.2008 7:39:30   
kalbo
Že več. Al pa se sname. Zarad depiliranja ja, pa nepravilne nataknitve...matr nikol ne vem, če je treba tisti del spredaj stisnit al do konca gor nataknit...ve kdo?


No zato vam pa pokajo kondomi, ker jih ne znate uporabljat. Tisti del spredaj je treba stisnit, da tam ni zraka, ker je tisto plac za spermo.

Nama je v skoraj osemletni zgodovini uporabe kondomov (vedno dureks) počil samo eden, pa še ta bolj na začetku in definitivno zaradi nepravilne uporabe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A je komu počil kondom?
26.2.2008 8:44:19   
šnucika
Ne vem katera znamka kondomov ima prav v opozorilih napisano,da je treba pazit,če se brijete tam spodaj!

Nama je samo zaradi tega počil....nekaterim vam je smešno....natrga se in v akciji niti ne čutiš tega, na koncu pa ima partner samo še strgan olupek gor.user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A je komu počil kondom?
26.2.2008 21:17:45   
Anonimen
Midva pa že od vedno (10 let) uporabljave une najcenejše - control, pa nama še ni počil niti eden. Enkrat sem kupila škatlico durex, pa se jih sploh ni dalo odviti do konca, kot bi bili prekratki... Zato še kar naprej tiste tapoceni kupujeva in je mir.user posted image

(odgovor članu šnucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A je komu počil kondom?
17.4.2008 11:14:48   
Anonimen
V 15 ih letih ni še nikol počil kondom, pa jih uporablja(va) kar pogosto. Niti na začetku ne, ko še ni bilo izkušenj. Imava pa  kar nar tiste iz dm - ta pocen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A je komu počil kondom?
17.4.2008 11:23:57   
pijja



Še ikoli,ker ga ne uporabljam,on pa tudi neuser posted image




_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?