|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosim za pametne nasvete in informacije ;(
2.7.2010 11:53:06   
beybk
punce tukaj si ogromno pomagate med sabo, mene pa zanima če slučajno katera ve kako in kje priti do gotovinskega posojila, glede na to, da čisto nikjer ne dobim seveda kredita, ker sem zaposlena za določen časuser posted image , smo pa v krizi, seveda kdo pa niuser posted image , ampak bi nekje vzela posojilo, če veste da ga kdo še daje, razen banke
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prosim za pametne nasvete in informacije ;(
2.7.2010 11:59:24   
5ra8
obstajajo izposojevalnice, vem da je v LJ ena, ker je moja kolegica delala tam.

Lahko jo vprašam kako se imenuje.

Samo tam so zelo velike obresti, da glava peče user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu beybk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prosim za pametne nasvete in informacije ;(
2.7.2010 11:59:33   
water lily
Tudi če si za določen čas ga lahko vzameš. Al pa limit. Tolk za prekrenit bo. Če je panika. Verjetno ne kupuješ glih avto za 20 jurju...
Drugače pa leasing lahko dobiš brez problema tudi če si za določen čas.
Lahko si sposodiš tudi od sorodnikov če bi šlo...
K raznoraznim "agencijam" pa ne hodi....

(odgovor članu beybk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prosim za pametne nasvete in informacije ;(
2.7.2010 12:06:42   
beybk
ja ampak jaz imam pogodbo samo še do decembra tako da kredita do takrat ne dobim skoraj nič, sorodnikov nimam k bi mel tok denarja, rabm 5000 eur, leasing se dobi pa sam za avte a ne...;(

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prosim za pametne nasvete in informacije ;(
2.7.2010 12:22:29   
beybk
5ra8 napiši mi na zs

(odgovor članu beybk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prosim za pametne nasvete in informacije ;(
2.7.2010 12:42:41   
~Biba~
izposojevalnice se ti ne izplačajo!!! preplačah kredit da je joj, tudi po 2x. maš pa tega dreka (oprosti izrazi) v vsakem dnevnem časopisu, v rubriki oglasov.

znesek je zelo visok...za kakih 300-500 € bi še razumela...a kako boš pa po decembru plačevala obroke kredita? a že imaš novo  službo?


(odgovor članu beybk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prosim za pametne nasvete in informacije ;(
2.7.2010 12:44:41   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: beybk

ja ampak jaz imam pogodbo samo še do decembra tako da kredita do takrat ne dobim skoraj nič, sorodnikov nimam k bi mel tok denarja, rabm 5000 eur, leasing se dobi pa sam za avte a ne...;(


Aja, sm mislila da rabiš sam neki za prekrenit. 5000 pa res ne vem kje bi lahko dobila. Mogoče če najdeš poroka....

(odgovor članu beybk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prosim za pametne nasvete in informacije ;(
4.7.2010 18:04:46   
Anonimen
ja ampak jaz imam pogodbo samo še do decembra tako da kredita do takrat ne dobim skoraj nič, sorodnikov nimam k bi mel tok denarja, rabm 5000 eur


5.000€ je absolutno previsok znesek za razne izposojevalnice! Če denarja res ne rabiš NUJNO NUJNO NUJNO, se ne tega it, pod nobenim pogojem.

(odgovor članu beybk)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?