|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZOO Ljubljana
20.4.2008 10:40:57   
Balonchy
A mi kdo zna povedat koliko živali je trenutno "zunaj"? Da se jih da ogledat?
Kolikor je meni znano jih postopoma (po zimi) spuščajo ven... Nameravamo danes do ZOO-ja pa ne vem koliko lahko pričakujem!?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZOO Ljubljana
20.4.2008 11:03:58   
Ro.Na
Jaz sem bila pred 14 dnevi in so bile vse živali "zunaj",
razen če nisem jaz kaj spregledala:)

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZOO Ljubljana
20.4.2008 11:15:03   
Balonchy
A res? Jupiiiiiiiiiiiii...
Ro.Na hvala za info.

Eko, še kosilo naredim do konca in že šibamo...

(odgovor članu Ro.Na)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZOO Ljubljana
20.4.2008 12:54:13   
2.2.
kako pa je kaj v zagrebu? če slučajno ve katera

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZOO Ljubljana
20.4.2008 12:58:28   
VITA74
Mi smo bili sicer lani sept. po pripovedovanju drugih sem pričakovala več..ne sicer več živali, temveč prostora. Vse skupaj je tko natlačeno in en zraven drugega, da smo bli en dva tri okrog. Nimajo otroškega igrišča, da bi se vsedli in popili kakšno kavico, med tem ko bi se otroka igrala. Je pa res da imajo zelo lep terarij (kar je bilo našemu škratu zelo všeč) in imeli so krasno predstavo z morskimi levi. Pa potke so lepo urejene, nikjer smeti in navlake.
Bil je lep izlet vendar nič posebnega.
lpm

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZOO Ljubljana
20.4.2008 14:26:43   
2.2.
Mi smo bili sicer lani sept. po pripovedovanju drugih sem pričakovala več..ne sicer več živali, temveč prostora. Vse skupaj je tko natlačeno in en zraven drugega, da smo bli en dva tri okrog. Nimajo otroškega igrišča, da bi se vsedli in popili kakšno kavico, med tem ko bi se otroka igrala. Je pa res da imajo zelo lep terarij (kar je bilo našemu škratu zelo všeč) in imeli so krasno predstavo z morskimi levi. Pa potke so lepo urejene, nikjer smeti in navlake.
Bil je lep izlet vendar nič posebnega.
lpm




kaj to velja za zg. ja sem bila enkrat v zg in se mi je zelo dopalo. res pa je da nisem bila pozorna glede otroških igral...ker pač še nismo imeli takrat otroka. zdaj bi pa šli malo v zoo. pa nevem kako je zdaj kaj za videt v zg. se mi pa zg 10000x bolj dopade glede žival kot pa lj. pa še cenejše je. vožnje pa je nekje isto.

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZOO Ljubljana
20.4.2008 20:18:59   
Balonchy
Eko...

Jaz sem doma!!!

Povzetek: lepo vreme, živalce spomladansko razpoložene, gužva,...!!!

(odgovor članu Ro.Na)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZOO Ljubljana
20.4.2008 20:47:24   
* Mateja *
Mi smo bili tudi danes!
Gužva je bila, ampak ne huda! Bilo je prav lušno!

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZOO Ljubljana
20.4.2008 20:48:00   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Blaboma

Mi smo bili sicer lani sept. po pripovedovanju drugih sem pričakovala več..ne sicer več živali, temveč prostora. Vse skupaj je tko natlačeno in en zraven drugega, da smo bli en dva tri okrog. Nimajo otroškega igrišča, da bi se vsedli in popili kakšno kavico, med tem ko bi se otroka igrala. Je pa res da imajo zelo lep terarij (kar je bilo našemu škratu zelo všeč) in imeli so krasno predstavo z morskimi levi. Pa potke so lepo urejene, nikjer smeti in navlake.
Bil je lep izlet vendar nič posebnega.
lpm


Mi smo bili pa nad zagrebškim ravno zato navdušeni, ker ni tako razpotegnjen in vse kletke so polne ... edina, ki je bila prazna, je imela okrog in okrog nalepljena opravičila, da prenavljajo... Zares je čisto, potke urejene, živali imajo več kot pri nas, vstopnina pol cenejša ... igrišča res nismo videli, pa ga tudi iskali nismo, smo pa kupili sladoled in se vsedli na eno izmed klopc, ki jih je zares veliko in so cele in čiste!!! Za naše pojme ni primerjave z ljubljanskim ... Tukaj gremo na sprehod raje v gozd, pa še vstopnine ni treba plačat ... to je zgolj moje mnenje ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZOO Ljubljana
20.4.2008 21:10:14   
sazi
Mi smo bili tudi danes popoldne, pa je bilo prav fajn - je bila ta hujša gužva že mimo. Živali so pa zunaj ser skoraj vse, samo veliko jih je spalouser posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZOO Ljubljana
20.4.2008 21:19:33   
Ancy
A opice so že ?? Jaz sem bila 2x v zandnjem mesecu in je ful škoda, ker jih ni bilo možno videti user posted image user posted image gužva je pa res ja, ob lepih dnevih...... škoda, da mamo tok mal izrabljen zoo, se mi zdi da je še tolk prostora kamor bi lahko dal še kakšno žival.... mogoče imajo probleme z €€ user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZOO Ljubljana
20.4.2008 21:30:57   
sazi
stanje opic je enako kot prejšnji mesec - tudi obnova in dogradnja njihovega "doma" je v istem stanju - do betonskega zidaka natančno - očitno se jim je grednja ustavilauser posted image  - kje so šimpanzi, ne vem

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZOO Ljubljana
20.4.2008 21:53:51   
Paštetka
Mi smo bili tudi danes user posted image .

Ena mamica me je tako gledala,da sem jo že hotela vprašati če je z RR user posted image .

Edino opic nismo srečali user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZOO Ljubljana
20.4.2008 21:53:59   
cvetkamarjetka
Tudi mi smo bili danes. Je bla res fulll gužva, ampak mali je ful užival.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZOO Ljubljana
20.4.2008 21:56:35   
Sandra*
Mi smo bili tut. Vozičkov je blo res ful veliko. Opice pa še prenavljajo. Našemu so bile najbolj ušeč koze in pujsi (tam ko grejo otroci lahko med živali).

(odgovor članu cvetkamarjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ZOO Ljubljana
21.4.2008 8:28:35   
Shorty_
Mi smo bili tudi včeraj v ZOOuser posted image user posted image user posted image

Sem razočarana zaradi volkov in opic, pa zaradi nenadzora otroškega ZOO-ja kjer so otroci živali lovili brcali in nosili skratka grozno kot da bi bili brez staršev tam, živalice so se mi smilile......

Jaz sem tudi gledala če je katera mamica iz RRuser posted image

Aja še to našo je krava z mukanjem tako prestrašila da je jokala kot dežuser posted image

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ZOO Ljubljana
21.4.2008 15:01:07   
Vešča
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Sem razočarana zaradi volkov in opic, pa zaradi nenadzora otroškega ZOO-ja kjer so otroci živali lovili brcali in nosili skratka grozno kot da bi bili brez staršev tam, živalice so se mi smilile......



Veš, če kaj takega vidiš, moraš TAKOJ prijaviti osebju pri vhodu. Vsepovsodi so napisi, da prosijo obiskovalce, da prijavijo neprimerno obnašanje. user posted image
Če ne prijaviš, nisi nič boljša od tistih, ki to počnejo, saj z molkom in nereagiranjem tako početje toleriraš. user posted image
V ZOO enostavno ni dovolj osebja, da bi lahko imeli vse pod kontrolo, pa še hranili živali idr. Zato moramo tudi obiskovalci prispevati vsaj k lepšemu obnašanju (drugih) obiskovalcev.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ZOO Ljubljana
21.4.2008 15:09:42   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Mi smo bili tudi včeraj v ZOOuser posted image user posted image user posted image

Sem razočarana zaradi volkov in opic, pa zaradi nenadzora otroškega ZOO-ja kjer so otroci živali lovili brcali in nosili skratka grozno kot da bi bili brez staršev tam, živalice so se mi smilile......

Jaz sem tudi gledala če je katera mamica iz RRuser posted image

mamice po 35 smo imele včeraj srečanje v zoouser posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ZOO Ljubljana
21.4.2008 15:12:17   
natasaom
drugač sem pa jest tud razočarana nad lj zoo.mene ne vidijo več.grem raje v zagreb

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ZOO Ljubljana
21.4.2008 20:55:37   
atanja
Mi smo bili tudi včeraj tam in sem bla ful lepo presenečena ker so meli na vsakem koraku nekaj pripravljeno. NAjbolj luštno je blo pa gledat ko se je piščanček valil. Smo pa bli že 9.45 tam...

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ZOO Ljubljana
21.4.2008 21:30:03   
Shorty_
Sem povedala oskrbniku, ki se je peljal mimo odgovor je bil da imajo premalo osebja in da se to na žalost dogajauser posted image

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?