|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smrt porodnice v Avstriji
21.4.2008 18:35:34   
zebra2008
Pozdravljeni.

Ali ve kdo kaj o tej zadevi?
Čez vikend bi naj šla ena Mariborčanka rodit v avstrijo ( tretjega otročka) in pri tem umrla.user posted image  res tragično, si sploh ne znam predstavljati.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
21.4.2008 18:43:43   
ataner
Nič nisem slišala in o tem nočem poslušati, ne govoriti.
Praktično, nikoli ne veš kaj te doleti - bilo kje, tudi doma, ...
Najbolje je te zadeve odmisliti. user posted image

Res pa je, da je žalosto, da je družina ostala brez mame! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu zebra2008)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
21.4.2008 18:51:54   
Anonimen
Nic ne vem.

(odgovor članu zebra2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
21.4.2008 19:07:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
21.4.2008 19:12:35   
zebra2008
Saj to je to, da si ne smemo zatiskati oči, in misliti, da se nam to ne more zgoditi. user posted image

Res je tako, da smo vsi samo smrtniki, in samo vedoželjnost in obveščenost nam lahko pomaga, da se v določeni situaciji prav odločimo.

Nikakor ne želim reči, da moramo sedaj vse pesimistično razmišljati, vendar pa ni prav, da bi nam bilo vseeno.

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
21.4.2008 19:43:51   
babyboooom
HI, noseča sem 17 tednov, vse OK, zanosila v prvem poskusu, prva nosečnost, stara 28... Vse do zdej sem samo brala forum, zdaj bi pa rada napisala, da se to "čist komot" zgodi...Mamina sodelavka je mesec pred porodom, ko je šla na porodniško, zadnji dan v službi rekla:" DANES SE PA ZADNIČ VIDIMO", pa je blo res zadnič. Sodelavka pa je maja 07 rodila v Postojni, takrat ko je tudi ena žal umrla. Tko, da....ne vemuser posted image user posted image

(odgovor članu zebra2008)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
21.4.2008 19:48:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babyboooom)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
21.4.2008 20:04:35   
babyboooom
Ja, sej je blo tudi v Novicah, mi je pa sodelavka mal povedala, tud ona ni vedla velik, ker ni blo istočasno ko je bla ona not ampak par dni prej.
Po moje te ne jemljejo resno, ko jamraš, ker si prvorodka  (ČE SI) in mislijo da jamraš brez veze. Tko, da je pametno met partnerja zraven, da te vn vleče, kot da maš visok prag bolečine in da če stokaš, DA STOKAŠ Z RAZLOGOM IN NAJ NARDIJO KAJ!!! TAKOJ!!!
Koliko si pa ti user posted image ?Prvič? Drugič?

(odgovor članu zebra2008)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
21.4.2008 20:27:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babyboooom)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
21.4.2008 21:34:48   
frutka_
Najbrž so naredili vse kar so lahko.
Ena izmed zadnjih smrti porodnic, ki je rodila v Postojni, če se ne motim, je umrla, ker je prišlo do anevrizme. Nemogoče jo je preprečiti in še manj predvideti.
Upam, da so otročka rešili. Ubogi ati in družina...
HD mi2 bova pa julija skupaj predihavali!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
21.4.2008 21:35:16   
pavlyna
zdravo!
jst mislem,da se ne smemo ozirat na to in se še s tem obremenjevat.to je dal življenja,ki lahko doleti vsako izmed nas( močno upam da ne),pa naj bo to v avstriji,postojni,ljubljani,...
je pa res,da je velikokrat kriva tudi zdravniška malomarnost,ker na začetku stvari ne jemljejo dovolj resno,in vse to pripisujejo normalnim bolečinam po porodu,...potem pa je v nekaterih primerih žal že prepozno.

mislim,da moramo v prihodnost gledati s svetle strani in jo bomo veliko lažje dočakale.
user posted image srečno vsem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
21.4.2008 22:07:24   
lex
Poglejte med porodom se lahko marsikaj zaplete. jaz sem imela pritisk že 30/60 in sem že vse črno videla, mislim da sem jim celo skup padla na mizi. Še sreča, da je bil moj zraven, da sem mu lahko rekla, da mi je slabo in ker so bili ful hitri se mi na srečo ni zgodilo kaj hujšega. No sedaj še ni leto od tega poroda, pa že čakam naslednjo user posted image . Nič nas ne sme prestrašit. Saj veliko več je nesreč z avtomobilom kot pa kje drugje, pa se še vedno vsak dan vsedemo vanj.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
21.4.2008 22:22:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
21.4.2008 22:39:52   
zebra2008
Tuki se pa absolutno strinjam s teboj "hruška"

več kot vemo, več izkušenj kot lahko delimo, manj možnosti imamo, da pa gre res kaj hudo narobe, ker gre itak že prevečkrat!

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
21.4.2008 22:51:28   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

ampak vedet pomeni vec kot nevedeti....


Vedeti...KAJ? Kaj želiš vedeti? Mogoče to, da je vsaka ženska drugačna, da funkcionira drugače, da je vsak porod drugače in, da se NIKOLI NE VE, kaj se lahko zgodi...ali ne... Samo to lahko veš...vse ostalo so ugibanja in branja novic o drugih primerih, ne o lastnem...

Torej umrla je ena ženska v Avstriji, pa V mariboru, pa v Postojni....to je zelo tragično...vendar se to je dogajalo in se bo....žal....

Vse, ki ste noseče, predvsem te, ki ste prvič, ne obremenjujte se s takšnimi stvari...ker ne pomaga nič, samo še bolj boste vse zakomplicirale... In če komplicirate že sedaj, kako šele bo?

Malo ustavite konje in se veselite otročka.... pa berite raje kaj bolj vzpodbudnega.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
21.4.2008 23:20:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
21.4.2008 23:29:44   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

jaz ne pisem na teme ki me ne zanimajo in kjer nimam pojma...tam kjer pa vemkaj kometirat in pomagat pa komentiram....


Pišem tam, kjer pač želim in komentiram tako, kot želim in mislim. In ne pišem tam, kjer nimam pojma, saj imam dva otroka, tako, da vem, kaj se lahko zgodi pri porodu...ali pa tudi ne... In prebrala ter slišala sem marsikatero porodno zgodbo, marsikateri članek na to temo...in kljub temu sta bila oba moja poroda čisto nekaj drugega kot x-prebranih porodnih zgodb in zgodb v člankih.

TOrej zakaj se obremejevati?



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
21.4.2008 23:39:08   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

In zakaj tiste ki jih to ne zanima sploh preberejo to...sem pa mislila da mogoce bojo na to temo odgovarjale in sprasvale tiste ki jih to zanima in ne tiste ki jih NE....lej sploh ni panike, ampak men ni vseeno ce ena umre zarad tega ker ji G ni naredil CR...ali pa zato ker je bila ze 14 dni cez rokin se noben ni premaknil nikamor.....
jaz ne pisem na teme ki me ne zanimajo in kjer nimam pojma...tam kjer pa vemkaj kometirat in pomagat pa komentiram....


glej, če ljudi ne zanima, ponavadi teme sploh ne odprejo....logično mar ne?

in hruška kaj si čakala? kakšne odgovore? samo cmizdravo blebetanje?
marogičino mnenje je čisto na mestu in kaj mislite, da če boste vsak dan dve uri brale svakojake nasvete na RR, da boste ob porodu že bolj pametne od zdravnikov?

zgodi se lahko tudi na najboljši kliniki na svetu. najboljšemu zdravniku, garancije ni.

definitivno pa se ni treba naprej sekirat za nekaj, kar je enako verjetno kot to, da ti bo v naslednjem tednu padel košček meteorja na glavo.

uživajte nosečnost dokler traja.....


in sploh nisem napisala, kar sem mislila user posted image

če je res umrla, mi je zelo, zelo žal.user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 21.4.2008 23:43:30 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
22.4.2008 6:51:09   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

ampak vedet pomeni vec kot nevedeti....


Vedeti...KAJ? Kaj želiš vedeti? Mogoče to, da je vsaka ženska drugačna, da funkcionira drugače, da je vsak porod drugače in, da se NIKOLI NE VE, kaj se lahko zgodi...ali ne... Samo to lahko veš...vse ostalo so ugibanja in branja novic o drugih primerih, ne o lastnem...

Torej umrla je ena ženska v Avstriji, pa V mariboru, pa v Postojni....to je zelo tragično...vendar se to je dogajalo in se bo....žal....

Vse, ki ste noseče, predvsem te, ki ste prvič, ne obremenjujte se s takšnimi stvari...ker ne pomaga nič, samo še bolj boste vse zakomplicirale... In če komplicirate že sedaj, kako šele bo?

Malo ustavite konje in se veselite otročka.... pa berite raje kaj bolj vzpodbudnega.


Bravo, Marogica.

In to obsojanje porodnišnic in to nategovanje ljudi s strani novinarjem in časopisov, sploh teh Slovenskih novic, mi gre na bruhanje.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
22.4.2008 8:35:00   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

ampak vedet pomeni vec kot nevedeti....


Vedeti...KAJ? Kaj želiš vedeti? Mogoče to, da je vsaka ženska drugačna, da funkcionira drugače, da je vsak porod drugače in, da se NIKOLI NE VE, kaj se lahko zgodi...ali ne... Samo to lahko veš...vse ostalo so ugibanja in branja novic o drugih primerih, ne o lastnem...

Torej umrla je ena ženska v Avstriji, pa V mariboru, pa v Postojni....to je zelo tragično...vendar se to je dogajalo in se bo....žal....

Vse, ki ste noseče, predvsem te, ki ste prvič, ne obremenjujte se s takšnimi stvari...ker ne pomaga nič, samo še bolj boste vse zakomplicirale... In če komplicirate že sedaj, kako šele bo?

Malo ustavite konje in se veselite otročka.... pa berite raje kaj bolj vzpodbudnega.


Bravo, Marogica.

In to obsojanje porodnišnic in to nategovanje ljudi s strani novinarjem in časopisov, sploh teh Slovenskih novic, mi gre na bruhanje.


Se strinjam s tabo srki!!!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
22.4.2008 9:28:42   
Anonimen
Zebra, od kod si dobila to informacijo? Je kje pisalo? LP

(odgovor članu zebra2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
22.4.2008 9:32:39   
Anonimen
Pa kje naj bi to bilo? V Feldbachu, v Grazu, v privatni kliniki ali pri tisti babici tud nekje v Grazu in Celovcu?

(odgovor članu zebra2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
22.4.2008 9:50:50   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa kje naj bi to bilo? V Feldbachu, v Grazu, v privatni kliniki ali pri tisti babici tud nekje v Grazu in Celovcu?


In kakšna je razlika KJE se je to zgodilo? user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
22.4.2008 12:56:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
In kakšna je razlika KJE se je to zgodilo? user posted image user posted image


seveda je, če bi se v Feldbachu, bi bilo žal za nekatere to naravnost primerno....user posted image  in v opozorilo vsem razvajenim nosečnicam user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Smrt porodnice v Avstriji
22.4.2008 13:04:50   
Volga
Se globoko opravičujem vsem ampak ob prebiranju naslova teme sem se točno to vprašala: Pa menda ne v Feldbahu? Kaj čmo, taka pač sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?