|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   En lep sončen
8.5.2008 9:49:56   
Shorty_
Punce moje en lep sončen dan vam želimuser posted image user posted image user posted image user posted image

joj ko sem jaz dones dobre volje pa čeprav moram popoldan na šihtuser posted image
No grem še posesat in skuhat tačas pa malo napišite kake vlje ste danes?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: En lep sončen
8.5.2008 10:12:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

No grem še posesat in skuhat tačas pa malo napišite kake volje ste danes?user posted image



Slabe volje. Žalostna...Lahko bi se reklo, naveličana in vsega imam polen kufer user posted image user posted image user posted image

Ti pa le uživaj in se ne daj motit.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: En lep sončen
8.5.2008 10:13:36   
Shorty_
Ja zadnji mesec nosečnosti zna bit naporen **** še malo pa te bomo še me začele priganjat rodituser posted image

Objemček samo zateuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: En lep sončen
8.5.2008 10:22:00   
Naja30
Jaz sem tud dobre volje user posted image  Pravkar se odpravljam s tamalo ven na en kofetek na sončku. In na sprehod seveda user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: En lep sončen
8.5.2008 10:35:51   
nejcko
Vesela in žalostna hkrati -  je zadnji dan bolniške namrečuser posted image  pa tako luštno je bilo domauser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: En lep sončen
8.5.2008 10:36:56   
muki1
Uh, potem pa izgleda, da je danes tak dan. So vsi okrog mene danes dobre volje.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: En lep sončen
8.5.2008 10:37:00   
snake
DOBRE VOLJE SEM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: En lep sončen
8.5.2008 10:38:40   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Uh, potem pa izgleda, da je danes tak dan. So vsi okrog mene danes dobre volje.


user posted image  Glede na včeraj ...

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: En lep sončen
8.5.2008 10:38:50   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Jaz sem tud dobre volje user posted image  Pravkar se odpravljam s tamalo ven na en kofetek na sončku. In na sprehod seveda user posted image



moja princeska je pa v vrtcu jz mam pa malo mirauser posted image sej se hecam ampak mi prav paše danes ko je tak lep dan da se malo sprostim kej pospravim skuham, no kuha se že pospravljeno je zdej še 10 minutk počakam pospravim pomijem in vija službauser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: En lep sončen
8.5.2008 10:39:49   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Vesela in žalostna hkrati -  je zadnji dan bolniške namrečuser posted image  pa tako luštno je bilo domauser posted image


Jz se pa danes veselim službe ker je lep dan bodo ljudje dobre volje in to je zame zelo ugodnouser posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: En lep sončen
8.5.2008 10:46:21   
Anonimen
Kar dobre voljeuser posted image

Sicer so me probal že navsezgodej razpizdit v šihtu sam jim ni rataluser posted image

Drgač pa.....sonček je, kofe sm že spila, nadur mi ne bo treba tolčt k sm včeri vse končala, kaktus na mizi mi cveti, zjutrej sm brez problema parkirplac dobila, folk je celo normalno vozil po avtocesti danes, moj je povišico dubu v šihtu, najboljš prijateljca mi je sporočila da gredo tudi oni z nami na morje tak da bo še bolj lušno.......v bistvu super dan, no vsaj začetek dneva, bomo še vidl kaj bo prnesuuser posted image

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: En lep sončen
8.5.2008 10:53:46   
Shorty_
No bom zvečer sporočila kako uspešen je bil dan poslovno res me zanima, imam dober občutek...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: En lep sončen
8.5.2008 10:56:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

imam dober občutek...



Občutki včasih tudi varajo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: En lep sončen
8.5.2008 10:57:22   
Shorty_


IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: shorty

imam dober občutek...



Občutki včasih tudi varajo user posted image user posted image user posted image


ja hvala za spodbudouser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: En lep sončen
8.5.2008 11:25:20   
Shorty_
pridne bodite jaz grem na šiht morda se slišimouser posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?