|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Makaronovo meso
15.5.2008 11:58:52   
vesel
Kako naredite ve to makaronovo meso-ali makaronflajš?Rada bi zboljšala okus te jedi!!

< Sporočilo je popravil shorty -- 20.5.2008 9:00:11 >


_____________________________

druzina je zame vse!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MAKARONOVO MESO!
15.5.2008 12:09:03   
hrabra miška
Jaz meso dam na spraženo čebulo,in na koncu dodam fant za golaž,ki ima notri vse začimbe. Tik preden ugasnem plin  pa še stisnem česen. Nam je tako ful dobrega okusa.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MAKARONOVO MESO!
15.5.2008 12:12:07   
mojsoncek
majaron

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MAKARONOVO MESO!
15.5.2008 12:26:30   
pajčolanka
zarumenim čebulo, dodam meso, zalijem z vodo, dodam rdečo papriko v prahu, paradižnikovo mezgo, včasih še kak lovor, vegeto...in to lepo dolgo tenstam.
na koncu malo podmetem z moko ki jo zmešam z vodo, omakce je zelo malo. dodam makarone in to je to.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MAKARONOVO MESO!
15.5.2008 12:31:47   
vesel
IZVIRNO SPOROČILO: pajčolanka

zarumenim čebulo, dodam meso, zalijem z vodo, dodam rdečo papriko v prahu, paradižnikovo mezgo, včasih še kak lovor, vegeto...in to lepo dolgo tenstam.
na koncu malo podmetem z moko ki jo zmešam z vodo, omakce je zelo malo. dodam makarone in to je to.



NO TAK TUD JAZ delam!! Pa se mi zdi,da to ni to!!
user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MAKARONOVO MESO!
15.5.2008 12:32:49   
Anonimen
Obvezno česen in peteršilj

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MAKARONOVO MESO!
15.5.2008 12:54:41   
mala maja
Popražim čebulo, dodam mleto meso in malo vegete. Pustim da se ene 15 min na majhnem ognju tensta.
nato dodam polovico žlice zenfa, malo paradižnikove omake in še malo potenstam. Zgostim z malo moke, zalijem z vodo. Dodam peteršilj in na koncu dodam še malo kisle smetane, če je nimam pa par kapljic melka. Če se mi zdi da je pregosto, pa dodam še malo vode, jo rajši prej dam malo manj.
Še boljši okus pa pride, če delaš makaronovo meso iz mase za čevapčiče.No da vzameš že začinjeno faširano meso v trgovini.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MAKARONOVO MESO!
15.5.2008 13:38:53   
nuala
Jaz na malo podušeno čebulo dodam meso in fino na vročem pečem in mešam. Odstavim, stresem noter česen, sol, malo popra, rdečo papriko, naribano korenje. dam nazaj na močen ogenj in še kakšno minuto pražim. Zalijem z vodo, dodam zelenjavno kocko ali košček zelene ( to potem odstranim ), malo curry-ja v prahu in lovorjev list. Po 10 minutah dodam malo zemfa in nekaj spasiranega ( poleti svežega ) paradižnika. Včasih dodam tudi malo rdečega vina. Kuhljam dokler se mi ne zdi gotovo ( maščoba pride na vrh ). Uporabljam olivno olje.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MAKARONOVO MESO!
15.5.2008 15:04:41   
soncek28
Jaz prepražim čebulo da zarumeni,potem dam meso in vse skupaj lepo popražim 10 minut.
Nato dam malo paradižnikove mezge,svež paradižnik narežem,sol,malo paprike,zalijem z vodo(ne velik)in se lepo tensta še naprej.
Na koncu narežem še malo sira za po vrhu!!!
 
Super okus.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MAKARONOVO MESO!
15.5.2008 16:01:47   
Majuska
Nak, brez vegete.

Delam pa omako samo iz govejega mesa. Prepražim čebulo in predem dodam meso, prilijem malce vode, da se čebula ne zažge. Poleg običajnih začimb dodam lovorov list, malce rdeče paprike in čilija v prahu, ostale pa od trenutnega navdiha. Včasih dodamo še zmrznjeno koruzo.

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
Izbirčen otrok: nasveti, ki delujejo
Z neješčostjo se sreča večina otrok, le da je pri nekaterih izrazitejša kot pri drugih in v teh primerih je prehranjevan...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?