|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ločeno življenje...
7.5.2008 8:17:19   
Polona31
Ali je pozna tukaj kdo situacijo, da partnerja zaradi lokacije služb ne moreta živeti skupaj.

Kolegica je s svojim tipom skupaj 3 leta. Začela naj bi delati na otroku, vendar so njega sedaj v službi premestili na drugo delovno mesto, ki je precej oddaljeno od njunega prebivališča. Tam naj bi začel delati v začetku prihodnjega meseca.
Sedaj njo zelo skrbi kako bo stvar izgledala, če se bosta videla le med vikendi, oz. takrat ko bo imel on prosto.
Tudi mene skrbi zanju, ker vem da se imata ZELO, ZELO rada in upam da bo stvar uredila tako da bosta srečna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 8:35:14   
frutka_
Poznam dva razl. primera.
Prvi se vsak večer vozi domov, da otroka vidi vsak zvečer in se skupaj zvečer pocartata.user posted image
Drugi primer prihaja domov čez vikend, otrok je čez teden pri enem staršu. Čez vikend so skupaj.user posted image
Če razdalja ne bi bila ravno od MS-KR bi se najverjetneje tudi sama vozila domov.Familija mi pač toliko pomeni. Ampak saj pravim, odvisno od razdalje. Recimo relacija MB-LJ sploh ni slaba.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 9:11:21   
lojzika
Kaj pa tam ko so možje šoferji (špedicija) jih po cel teden ni, včasih tudi za vikende ne, pa tudi družine funkcionirajo.

Mene bi verjetno moj zraven vleku ko je tak tipuser posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 9:15:17   
baguSka
Kaj pa tam ko so možje šoferji (špedicija) jih po cel teden ni, včasih tudi za vikende ne, pa tudi družine funkcionirajo.


Glih to sem hotla rect. Sem bla sama v taki situaciji, pa tudi poznam jih. Pa cist super funkcionirajo.user posted image

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 9:21:40   
Naja30
Moj dela v kraju oddaljenem 120 km od doma. Tam ostaja 2-3 dneve in takrat se pač ne vidimo. Je pa zato toliko bolj veselo, ko smo skupaj.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 9:23:59   
majcci
Verjetno o čisti vredu funkcioniralo, vendar je potrebno veliko razumevanja in zaupanja.
Midva sva se par let tudi videvala samo čez vikende, pa je ravno tako laufalo. Sva bila toliko bolj vesela, ko sva se videla.user posted image
Pa tudi zdaj se vidiva bolj malo, samo zvečer. Se navadiš.
Možnosti pa ni, da gre ona z njim?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 9:25:18   
nuala
Lahko ti povem, da smo mi kar nekaj časa tako živeli. Videli smo se morda vsak vikend, včasih vsakih 10 ali 14 dni.
Ni bilo nikoli težav, ne pri naju z možem, ne v odnosu moža do otrok.

Poznam tudi nekaj družin, ki tako živijo in z izjemo ene ( tu mož in oče svojo svobodo morda nekoliko preveč resno jemlje ) je z njimi vse v redu.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 9:39:53   
Polona31
IZVIRNO SPOROČILO: majcci

Možnosti pa ni, da gre ona z njim?


Ne, ker je pred slabim letom dobila službo ki si jo je želela in to za ned. čas.

Je pa res, da tisti ki delajo v špediciji, se ne vidijo še več kot en teden, pa še večni strah je prisoten, ker je njihovo delovno mesto cesta, tako da.... upam da je njuna ljubezen nepremagljiva in da se bo uredilo vse tako kot je prav.

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 9:48:38   
srki
Veš koliko je takih, ki se iz MS vozijo v LJ.  Ali pa čez mejo. Pa funkcionirajo, se pač vozijo in posledično vsak dan vidijo. Saj menda ni dobil službe v Nemčiji.

Če pa je njuna ljubezen trdna in se imata zelo rada, pa bosta sfurala, nekako že. Ali pa se bosta morala odločit med službo in družino oz. si poiskat službo nekje bližje.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 11:29:49   
mojamura
ah če se imata zadosti rada, če si zaupata....potem ne bi smelo biti problemov. bodo pač vse nadoknadili takrat ko se bodo vidli

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 12:15:57   
KOLIBRI
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kaj pa tam ko so možje šoferji (špedicija) jih po cel teden ni, včasih tudi za vikende ne, pa tudi družine funkcionirajo.


Glih to sem hotla rect. Sem bla sama v taki situaciji, pa tudi poznam jih. Pa cist super funkcionirajo.user posted image

Po recimo 20, 25 letih je pa pri večini situacija dosti drugačna, ker se ljudje preprosto odtujijo in si nimajo več veliko povedati.
Tu pa jaz govorim iz izkušenj.

Saj veste, daleč od oči, daleč od srca - na žalost to še kako drži! Vsaj na dolgi rok.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 12:33:04   
kristinaj
jaz sem že tri leta med tednom sama, partner prihaja ob petkih zvečer in gre v pon zjutraj.... imamo punčko staro leto dni in oktobra pričakujemo še enega..... kinder surprise pač......

bosta na otročku delala pa čez vikende kot mi2 in še marsikdo drugi......ali pa vzela kakšen dan dopusta in naj se ne obremenjujeta s tem...jaz sem si rekla če bo bo, če ne pa tudi v redu in evo nas, kmalu bomo 4....

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 12:38:01   
baguSka
Po recimo 20, 25 letih je pa pri večini situacija dosti drugačna


No, vecina se jih odtuji tud ce so vsak dan skupi po tolkih letih. Tko da tuki ni merila, veees!?user posted image

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 14:02:43   
sinnerka
no moj je v špediciji in ga učas tudi ni par dni ali pa teden mogoče celo več ampak se da nadoknadit ko je doma 

pa tudi nam gre
vse se da če se hoče

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 15:06:59   
petja
Mi2 živiva narazen, moj je v Nemčiji jaz pa s tamalo v LJ. Tako bo še do konca maja, potem pa pride nazaj v Slovenijo (upam, da za skoz). V Nemčiji je od leta 2004, vmes sem bila jaz gor leto in pol (porodniška), potem sem se pa vrnila v LJ, ker nisem želela pustiti službe.

Pri nama zadeva funkcionira, vidimo se kar velikrat, tamal z očetom med tednom čveka preko Skypa in web kamere ... Je res, da sem jaz včasih ful utrujena, ker sem za vse sama, ampak ni panike, do konca maja bom zdržala.

Jaz njemu zaupam in se nikoli ne ukvarjam s tem, kaj počne gor oz. s kom. Pa verjetno se on tudi ne ukvarja s tem, kaj počnem jaz, ker itak ve, da nimam časa za nič drugega kot za tamalo in službo.

Je pa tako, da nekaterim rata, drugim ne. Ampak verjetno bi se isto zgodilo, če bi ves čas živeli skupaj.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 16:54:14   
* Mateja *
Jaz mislim, da veza, kaj šele starševstvo ne more preživeti tako, da se vidiš le za vikend. Sploh ko imaš enkrat otroka. Sej ga ima praktično samo en, drugi nima zanj skrbi. ne vem no, ampka za moje pojme to ne more funkcionirat, pa če se mata še tako rada!!

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 16:59:37   
Anonimen
Ja....user posted image .

Kako funkcionira? Ce izvazem black friday, super, kar se mene tice...user posted image

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ločeno življenje...
7.5.2008 19:37:52   
Gina
Jaz ne bi mogla tako živet. Če bi ga še tolk ljubila prej, bi ga nehala. Poznam se. Meni je ljubezen videti se vsak dan, čutiti se vsak dan, stisniti se k njemu ponoči in videti učke v živo. Ne glede na to, kolk prijazen bi bil, bi mu zamerila, da sem za vse sama, ker ljubezen mi je tudi to, da je z otroki, ko gor rastejo, da jih pelje v vrtec, šolo, da jim pripravi večerjo, da jih spakira v posteljo, da jih uči šraufat, da gre z njimi na sprehod in še vse sorte drugega. Če tega vsega ne bi bilo, bi največji del tega, kar pričakujem od deca bil v zamejstvu, ali na poti ali pač kjerkoli drugje...potem imam raje drugega. Brez vprašanja. Ljubezen je vedno daj dam. Če pa so vrednote te konkretne ženske čist drugačne kot moje, če ji ljubezen pomeni finančna varnost, pa to, da ima človek morda pomembno službo, pa pogovori po skypu,pa  to, da ne leta za drugimi, pa to, da se jim posveti samo 1x na 14 dni za dva dni, pa tisto ornk, potem pa zadeva komot funkcionira. Vse je odvisno zgolj od njiju in tega, kaj njima nekaj pomeni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
7.5.2008 22:33:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ločeno življenje...
15.5.2008 12:51:07   
naivka
Ločeno življenje ni družini naklonjeno, niti partnerski zvezi. Sčasoma se navadiš sam živeti in če ne prej,  pride do ločitve ob upokojitvi, ker  ne znata komunicirati  in skupaj  živeti. Se vsak dan gledati. Veliko moških si najde ljubice, žene pa  mižijo in ostajajo zaradi "otrok, udobja,komot življenja,ker jim dedc ne najeda itd".
Saj poznate kakšno tako zdomsko združino.Lepa hiša,dobri avti,odnosi podn.
Malo moških zdrži brez  en teden, mogoče v fazi zaljubljenosti.
Dolgoročno mislim da ni dobro.Vse je pa odvisno  od vaju dveh.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ločeno življenje...
19.5.2008 21:10:49   
tincci
Midva z možem se velikokrat vidiva samo med vikendom, ker se šihtava.

In jaz sem se že čisto navadila funkcionirat sama z user posted image tko da ... premal bit skupaj tudi ni ravno dobro.


_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?