|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri hotel....
6.5.2008 16:03:01   
jabi babi
....mi priporočate v istri -umag poreč novigrad....?da je lep,urejen .dobra hrana in lepa plaža????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri hotel....
6.5.2008 16:45:47   
nbiba
Bila v Umagu hotel Sol Umag- hrana prvovrstna, v glavnem ni, da ni. Vsaj tako je bilo pred dvema letoma.
Novigrad hotel Maestral. Hrana prav tako obilna, okusna, vsak večer pred gosti režejo oddojka, jagenčka, kuhano šunko ali kaj pododbnega. Hotel popolnoma prenovljen, okoli plaže ogromno travnate površine, športni rekviziti in igrišča..., skratka priporočam. Mi vedno iščemo boljše hotele in tadva prav gotovo spadata v ta rang.

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri hotel....
6.5.2008 19:09:57   
tajtam
hoteli verige Valamar v Poreču: Rubin (bili med prvomajskimi prazniki), Kristal in Diamant. Nas je rezervacija preko neta prišla 25 % ceneje kot če bi rezervirali v samem hotelu. Pri rezervaciji ne zahtevajo plačila are ampak samo št. kreditne kartice. Bivanje lahko odjaviš brez obveznosti do 2 dni prej.

Sicer pa je bil videti OK tudi Maestral. 

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri hotel....
7.5.2008 8:09:33   
ella2006
Za 1 maj smo bili v Umagu hotel Sol Garden Istra zelo vredu hotel, je na boljšem nivoju kot pa hotel Maestral V Novemgradu. Hrana je v obeh hotelih dobra. Vendar v Novemgradu imaš lepšo plažo z kamenčki, v Umagu pa je bolj kot ne vse betonirano.

(odgovor članu tajtam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri hotel....
7.5.2008 9:06:33   
ThinkPink
Mi pa smo letos rezervirali hotel Valamar Tamaris, med Porečom in Novigradom. Je hotel prilagojen za družine (mislim da 2 otroka do 12 let imata gratis), ga zelo hvalijo in upam, da nam bo všeč. Je pa AI, tako da ne raboš skrbeti za noben obrok.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri hotel....
7.5.2008 14:14:41   
rija
v umagu lahko priporočam Sol Umag in Istarske vile.
čez teden dni pa gremo v Sol garden Istra, ki je baje tudi fajn....bomo videli.

za plažo nimam pojma, ker hodimo v Umag v času, ko se še ne da glih kopati...sicer pa je nek zaliv pri istarskih vilah.....s kamenčki. ostalo pa je bolj tak-tak, ni glih po mojem okusu user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri hotel....
7.5.2008 17:17:54   
bilbo
Neposredna povezava do sporočila: 4


RE: kateri hotel....
7.5.2008 9:06:33
IZVIRNO SPOROČILO: tajtam

hoteli verige Valamar v Poreču: Rubin (bili med prvomajskimi prazniki), Kristal in Diamant. Nas je rezervacija preko neta prišla 25 % ceneje kot če bi rezervirali v samem hotelu. Pri rezervaciji ne zahtevajo plačila are ampak samo št. kreditne kartice. Bivanje lahko odjaviš brez obveznosti do 2 dni prej.

Sicer pa je bil videti OK tudi Maestral. 


če pa bi rezervirala v agenciji bi pa prihranila še več

(odgovor članu tajtam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri hotel....
27.5.2008 10:23:36   
johann
Mi pa gremo tako kot lani v hotel Barbara v Portorožu.
Hrana je dobra (večerja je v Metropolu), kopat pa se hodimo v njihov bazenski kompleks na obali (dva otroška bazena), tudi osebje je zelo prijazno.
Dodatna zabava za našega fanta pa sledi zvečer po večerji v Portorožu, kjer imajo otroški park (lansko leto je tam zelo užival, čeprav je imel šele 11 mesecev).
Tudi cena je bila ugodna, saj so nas 7-dnevne počitnice v začetku avgusta prišle z vsemi stroški (tudi zavarovanje odpovedi) 580€.
Kolikor sem pa videl v katalogih, so pa cene glede na lansko leto povsod precej narasle.


(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?