|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je komu kaj vroče????
28.5.2008 12:18:31   
iva01
men je ...FULLLLuser posted image user posted image user posted image ..še 2 dni pa se bomo v morju ohlajal :)..komej čakam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 12:20:06   
mojsoncek
ja zunaj ni za zdrzat, zato se kar lepo skrivam v hladni hiski.

Dopust in namakanje v morju pa ze cez dva tedna user posted image


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 12:20:10   
Anonimen
umiramuser posted image

Morje lahko pa sam sanjam še kar lep časuser posted image

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 12:20:47   
Volga
Mene zebe. pa nsime bolna, samo hladno je v tej hiši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 12:21:16   
Marogica
Ja....kar fajn že pritiska. Sem bolj noter, kot zunaj, danes. Popoldan pa v bazen.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 12:21:26   
iva01
ja sej mi gremo tud 13 za 2 tedna na morje..sam gremo še ta vikend mal se namakat :)..ker v taki hici ne zdržim več brez morja..joj ko bi vsaj Kolpa že bila tuk topla da bi se lahk hodili kopat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 12:21:46   
aluš
Jaz sem v službi, vroče za crknit. Kaj šele bo.

Doma imamo pa kar fino hladno v hiški, samo kaj ko otroci hočejo biti zunaj, pa je treba ta malega še "nadzirat". No saj imam sicer narejeno fajn senco pred hišo, tako, da je za preživet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 12:22:42   
srki
Niti ne, včeraj mi je bilo bolj. Se mi zdi, da je danes bolj znosno zunaj, kot včeraj, ker bolj piha. Pa prijetno je, ker sem kar bosa. Klime v pisarni rajši ne prižigam, ker je bil lani cel halo zaradi tega.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 12:23:54   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Niti ne, včeraj mi je bilo bolj. Se mi zdi, da je danes bolj znosno zunaj, kot včeraj, ker bolj piha. Pa prijetno je, ker sem kar bosa. Klime v pisarni rajši ne prižigam, ker je bil lani cel halo zaradi tega.


Si bila pošast user posted image

Če s pa bosa, morajo pa biti dišave v pisarni. Daj, vsaj malo okno odpri. Pa kakšen jugurt spij.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 12:28:59   
srki
Mah, po mojem vse, sam človek ne. Samo ni bilo izrečeno. Reagirala je pa tako, da je hotla nam še bolj klimo nabit, je dala pa na gretjeuser posted image user posted image . Škoda, ker sem popravila, bi že zdržala, pa bi vsaj vidla una kura, kaj njena ihta nardi.

Fak, na to, da kaj smrdi, pa sploh nisem pomislila.

Jugurt mi ne paše, sem hrenovke pa stročji fižol. Ojoj, pa bo spet smrdelouser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
28.5.2008 12:30:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 12:35:52   
jernejav
Pri nas tu v pisarni tud pričeli laufat klimo in naš pametni šef glih še zraven odprl okno, da malo zacirkulira zrak.
Mislim, haloooooooooo, ko bomo pa vsi zboleli, bo pa spet vpil da ne v bolniško........ kdo bo pa delal.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 12:40:38   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Ma zdejle še ni panike. Včer sem pa skor crknila k sem ob 4h popoldan gonila kolo s taveliko žabo na zadnjem sedežu, tam po Dunajski. Sem skor jokala na vsakem semaforju


Joj, jaz sem včeraj v najhujši vročini videla kolesarje, pa v klanec gonijo. Sem premišljevala, če bi jim npr. rekla, da gredo na njivo delat, če ne bi potem mogoče stokali, da jim je vročeuser posted image .

Tega pa tudi jaz ne štekam-odprto okno pa klima. Kar nekaj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 12:43:46   
Katey
Zunaj je vroče za crknt, sploh v avtu pa še tko fajn črne barve jeuser posted image , pisarna pa prijetno ohlajena.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 13:03:47   
deja27
midva z malim sva tud raje kar notri,sva se mogla kar mal napravt k je hladno v hiši.Včerej je bilo pa res noro vroče,samo meni je to 100 krat boljše kot pa tist mraz,da bi kar z kovtrom okol skakal ali pa spoh nebi šel iz tople pojstelje.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 13:21:17   
*kinnie*
Danes se mi zdi soparno, pa je še vedno fajn,...super ko lahko otroci uživajo v bazenčku....

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 13:39:47   
dana
Vroče je, samo popoldan mi bo pa še bolj, ko se bom pri starših grela na travniku in grabla mrvouser posted image  Bom pa vsaj mal barve pridobilauser posted image  pa se mal sprehodila. To pa tud ne bo slabo.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 13:52:55   
Blejka26
mene pa zebe...user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 13:58:55   
Anonimen
Jaz ne štekam kk vam ni vroče. Jst sm bla zdej pri maximarketu, sm se dobesedno skuhala v avtu, pol pa še pol ure parkplac iskala k sm nazaj na vič pršla. Umiram v glavnem. Ščije iz mene. Avtek pravi da je zunej čez 30stopinjuser posted image . Zdej se pa do zvečer ne spravim iz pisarne pa če se svet podre. Blažena klimauser posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 14:19:26   
srki
Mene bi kontaktirala, bi ti takoj parkplac zrihtala, zdaj so nam rampo skinili pa lahko vsak not parkira.

Ne razume pa, ja, kako enim ni vroče. Včeraj po Dolenjski ena gospa v balonarju in na kolesuuser posted image . Majku milu, jaz pa čisto prepotena, blaženo doma, v senci, mi vsaj vroče ni. Tle pa še senca ne pomaga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 14:19:50   
deja27
sej se bom jaz tud kmal v avtu skuhala,ker se že cel dan na soncu grejeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 14:20:31   
caillou
Ne, ker sem doma in je prijetno hladno.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 14:31:21   
srki
Moj je včeraj klimo kar na stopnjo 3 nabiluser posted image . Itak, da sem jo ugasnila. To je pa tu mač. Samo, če je na 1, je pa, kot da je ni. Okna dol, pa je, dokler nas ne bo začelo po zobeh trgatuser posted image .

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 14:32:24   
caillou
A že klimatizirate ? Eh, mi se v gatah in spodnjih majcah sprehajamo doma in je prav fino.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a je komu kaj vroče????
28.5.2008 14:35:34   
Anonimen
Mene bi kontaktirala, bi ti takoj parkplac zrihtala, zdaj so nam rampo skinili pa lahko vsak not parkira.


Sej sm pred maxijem parkirala, itak firma povrneuser posted image . Sam pol k sm nazaj na firmo pršla ni blo placa. Sm ene pet krogov nardila, zdej je pa na pločnikuuser posted image . Se upam it stavt da mi ga bo pajk odpeluuser posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?