|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   glivice v prebavnem traku
1.6.2008 21:00:29   
daysi
Zanima me, če je katera imela glivice v prebavnem traku in kako to izgleda. Ali je moŽno tudi, da ti iz ust zelo močno smrdi, v trebuhu pa imaš občutek napetosti in lakote, kljub temu, da si sit in da si jedel nedolgo pred tem.
Zanima me tudi, kje naj poiščem pomoč. Ali je dovolj že obisk osebnega zdravnika ali moram iti kam naprej ali samoplačniško.
Slišala sem tudi za dieto, ki naj bi se izvajala ob tem in me zanima kako to izgleda.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: glivice v prebavnem traku
2.6.2008 7:44:56   
puncica
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2649635




_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: glivice v prebavnem traku
3.6.2008 21:44:42   
natasarobi
Jaz sem se s tem upadala nekaj dni nazaj. Imela sem blazno bel, obložen jezik in rdeče pike po jeziku.

Sem šla v lekarno in mi je dala Panthol tablete za lizat(zeleno bela škatlica). Ponudila mi je tudi eno mazilo s katerim se mažeš (ne vem imena). Ker sem imela ravno izpuljen zob mazoila nisem hotla imet. Zadaha iz ust nisem imela.

Ker po treh dneh ni bilo dost bolje sem šla k splošnemu zdravniku, ki mi je povedala, da pri odraslem človeku glivice sploh niso vidne. In da potem kar vidi ne gre za glivice.

Dobro je, da se držiš higiene, spiraš z ustno vodo oz. žajbljom. Nič pa ne škodi, če stopiš do osebnega zdravnika ali pa do zobozdravnika, da sploh postavi diagnozo. Mogoče ti lahko dajo kakšen antibiotik.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?