|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stari Grad- Paklenica
19.1.2010 10:23:39   
klemenka
 Neka znanka mi je priporočala dopust na omenjenem kraju. In glede na to, da smo družina z malim otroki, mi je kraj všeč (brskala po internetu- mir, senca na plaži...) skrbi me pa nekaj drugega- mrzla voda. Ta gospa je bila lansko leto sredi julija tam in je rekla da se ji je zdela voda malce bolj hladna, kar mene sploh ne moti, vem pa da bi motilo otroke. Šli bi konec julija. Kaj mislite, vaše izkušnje tistih, ki ste bili tam? Je primeren kraj za družino z otroki in ali je res morje tam bolj hladno?Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stari Grad- Paklenica
19.1.2010 10:29:18   
**Tinkara78**
Mi smo bili ko je bila hčerka stara manj kot eno leto. Voda je bila res malo hladnejša, samo mi smo bili v drugi polovici septembra.

Mi smo spali v apartmajih hotela, jedli pa v hotelski restavracji. Smo bili zadovoljni, ker imamo radi dopust brez gužve in ne rabimo animacij. Ker tam res nimaš nič za početi.

(odgovor članu klemenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stari Grad- Paklenica
19.1.2010 10:51:58   
Anonimen
Mi hodimo v Starigrad-Paklenico vsaj že 7let in smo zelo zadovoljni z plažo user posted image in vodo meni se sploh ne zdi hladna pa tudi lani smo bili pa je tamala bila stara 6mesecev in smo brez težav šli z njo v vodo vsako leto pa gremo tam nekje konec julija.Hodimo tudi v isti apartma in smo zelo zadovoljni.user posted image

(odgovor članu **Tinkara78**)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stari Grad- Paklenica
19.1.2010 11:36:07   
norge
Sicer nimam izkušenj s Paklenico, ti pa lahko povem, da otroke malo hladnejša voda niti najmanj ne moti. 

(odgovor članu klemenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stari Grad- Paklenica
19.1.2010 12:01:51   
Volga
Joj, meni je tisto morje tam kot en kanal. Res, kot bi ena reka tekla tam, ne morje. Smo bili enkrat, meni je bolj taka zasilna varianta, pa tudi ne maramo animacij in ne vem česa, samo nekako mi ni bilo.

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stari Grad- Paklenica
19.1.2010 20:24:48   
Anonimen
Lej Volga ampak res nevem kje si ti videla reko in kanaluser posted image dej prosim te ne govori tako če pač tebi ni bilo všeč!user posted image Očitno nisi bila na pravem mestu.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stari Grad- Paklenica
19.1.2010 20:31:42   
Katjusa
Meni je Starigrad Paklenica zelo lep kraj zelo čisto morjeuser posted image user posted image user posted image user posted image hodli smo v nek kamp tribanj šibuljine nekaj takega (nekje 10km pred paklenico) in je res blo super zvečer pa smo se ponavadi zapeljali v paklenico na kak sladoled, sprehoduser posted image user posted image user posted image user posted image res je super vendar smo bli nazadnje tam, ko je bil večji sinek star 3 meseceuser posted image ker mi je voda enostavno premrzla otrok res to ne moti mene pa ker imam rada vodo kako stopinjo toplejšo..... ponavadi je tam okol 22°C če je res lepo poletje se dvigne tudi na 24. to pa zato ker so ti izvidri sladke vode in je le ta zelo mrzla.......


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 19.1.2010 20:32:56 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stari Grad- Paklenica
28.1.2010 10:58:22   
klemenka
Hvala punce, sva se z mojim odločila, da se bova spomladi enkrat kar odpeljala dol, mal na izlet pa si vse skupaj ogledala. 

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stari Grad- Paklenica
14.2.2010 17:10:03   
snežkosnežak
Zdravo!
Tudi midva sva se letos odločila za hotel ALAN Paklenica, pa me zanima katera pot je najboljša, ker  ponavadi hodimo v Istro in mi dalmacija ni najbolj znana.Sem iz Brežic in ne vem ali naj grem po avtocesti ali stari cesti, mi kaj svetuješ ?

lep snežen pozdravuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: pijči

Mi hodimo v Starigrad-Paklenico vsaj že 7let in smo zelo zadovoljni z plažo user posted image in vodo meni se sploh ne zdi hladna pa tudi lani smo bili pa je tamala bila stara 6mesecev in smo brez težav šli z njo v vodo vsako leto pa gremo tam nekje konec julija.Hodimo tudi v isti apartma in smo zelo zadovoljni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stari Grad- Paklenica
15.2.2010 15:12:35   
klemenka
Snežko snežak, daj mi prosim povej, al si že rezervirala, pa kolko te bo prišlo/v Eur, ker enostavno si ne znam izračunat, kolko bi to prišlo za našo štiričlansko družino?

(odgovor članu snežkosnežak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stari Grad- Paklenica
15.2.2010 18:07:59   
Anonimen
Tudi mi smo iz okolice Brežic in vsako leto hodimo po stari cesti.

(odgovor članu klemenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stari Grad- Paklenica
15.2.2010 18:11:07   
**Tinkara78**
Pojdi na www.hrvaska.net in je čisto enostavna preglednica.

Ali pa napiši koliko so stari otroci pa ti na hitro izračunam. Imaš polpenzion, ALL, kdaj je odhod,....

http://www.hrvaska.net/main_hoteli.htm




< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 15.2.2010 18:12:43 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stari Grad- Paklenica
15.2.2010 18:59:05   
snežkosnežak
Zdravo
midva greva v hotel Alan all inclusive+tt stane z popusti 424€ na osebo, greva preko Relaxa ima tudi ugodnosti za otroke do12 let brezplačno,  pokliči na agencijo in boš takoj vedela pri čem si, ti moram povedati, da jaz rezerviram že januarja, ker je več popusta. user posted image

(odgovor članu klemenka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stari Grad- Paklenica
23.2.2010 14:59:08   
klemenka
Hvala, punce, sem naredila pr. izračun za našo številčno družino. Smo se odločili, da gremo tudi letos v app, malce bomo kuhali, kdaj pa hodili tudi ven jest. Samo app moramo dobit še primeren. LP

(odgovor članu snežkosnežak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Stari Grad- Paklenica
23.2.2010 15:19:05   
Anonimen
Saj mi tudi hodimo v apartma v Starem Gradu pa še ugodne cene imajo.

(odgovor članu klemenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?