|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZS in prijava
29.5.2008 12:14:10   
Hope2
Že spet mi po mailu ne javlja, da sem dobila ZS, ali pa mi javi čez nekaj ur ali celo šele drug dan.

Imam tudi probleme s prijavo, saj se skušam po 100 X prijaviti, pa mi vedno napiše, da je seja potekla, pa kako hudiča, če me še niti prijavi neuser posted image . Potem mi končno uspe prijava, pa traja le par sekund, pa spet seja poteče. Redko mi uspe normalna prijava, da utegnem napisat kak post ali stavek.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZS in prijava
29.5.2008 15:52:10   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Že spet mi po mailu ne javlja, da sem dobila ZS, ali pa mi javi čez nekaj ur ali celo šele drug dan.



Pri meni je tako ves čas. Sem misla, da je to "normalno" user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZS in prijava
29.5.2008 15:56:16   
Jerneja_
Hope2, za začetek počistite računalnik, piškotke, zgodovino. Če vam bo še vedno nagajalo sporočite!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZS in prijava
30.5.2008 6:10:50   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Hope2, za začetek počistite računalnik, piškotke, zgodovino. Če vam bo še vedno nagajalo sporočite!


Sem že predvčeraj vse to naredila. Pa enkrat v preteklosti sem imela isti problem. Takrat tudi nisem bila edina. Napaka je bila pri vas. Bom pridna in še enkrat vse spucala, magari z ajaxom ali pa z edigsonomuser posted image . Tekom dneva ali jutri javim, kako je stanjeuser posted image

Hvala zaenkrat

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZS in prijava
30.5.2008 6:21:25   
Hope2
že kar zdaj javim, da ne delauser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZS in prijava
30.5.2008 11:33:19   
Hope2
S prijavami je zdaj boljše, še nagajajo, ampak se da preživet.

Po mailu pa že 2 dni nisem dobila nobenga obvestila, če glih sem imela vsaj 6 ZS. Prej so vsaj zamujala obvestila, zdaj jih pa sploh ni večuser posted image .

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZS in prijava
30.5.2008 11:56:23   
BAMBINA_
Jaz sem pozabila geslo, zato sem zahtevala novega, vendar je non-stop javljalo napako, zato sem vam te težave pred tremi dnevi sporočila na pomoč@ringaraja.net, pa do danes nisem prejela nobenega odgovora. Danes mi je končno uspelo pridobiti novo geslo, na moj mail pa še vedno ni nobenega odgovora. Me zanima zakaj te e-pošte ne spremljate redno??!


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZS in prijava
30.5.2008 18:32:01   
Jerneja_
Če ste pisala na pomoč@ringaraja.net zagotovo ni prišlo do nas pomoc@ringaraja.net je pravi naslov.

Morda je padla v junk mail. Bomo preverili in uredili.


(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZS in prijava
30.5.2008 18:51:33   
BAMBINA_
Mea culpa. Ja, pisala sem pa na pomoc@ringaraja.net

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZS in prijava
3.6.2008 12:01:11   
Hope2
Mene spet tele prijave kar fajn zajuser posted image . Prosim za pomoč. Jaz sama več ne vem kaj naj naredimuser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZS in prijava
3.6.2008 12:14:43   
Jerneja_
Hope2 pri nas je vse ok, prijave, odjave delujejo normalno.

Ali ste pogledali, da nimate kakšnega trojanca? Ker ponavadi je to razlog, da kaj "šteka".

Če bi bilo na našem strežniku kaj narobe, bi se to dogajalo v večini primerov.
Vaš problem bom vseeno posredovala naprej programerjem, vam javim na ZS.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZS in prijava
3.6.2008 13:01:13   
Hope2
Antivirusno zaščito imamo tako, da boljše ne bi mogli imetiuser posted image . MOž je računalničar, je vse pregledal kar bi lahko bilo narobe, vse refrešal, vse popravil, nekaj na novo naložil, pa ne vem kaj še vse......pa nič ne pomaga

Včasih se čist normalno prijavim in normlano komuniciram več minut, včasih pa je ludnica, tudi po 10x probam s prijavo in ne gre, ali pa v sekundi oz miliminki sekunde mi seja poteče. Velikokrat se moram vrniti na uvodno stran foruma, ga tam refrešat, se prijavit in potem grem nazaj na stran, kjer hočem kaj odgovorit in hkrati molim, da mi seja prej ne potečeuser posted image .

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZS in prijava
3.6.2008 13:49:07   
Jerneja_
Ali uporabljate Internet Explorer ali Fire Fox?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZS in prijava
3.6.2008 14:24:29   
Hope2
fire fox.

Lani enkrat se mi je isto dogajalo, pa ste potem popravili, ali pa je samo od sebe izginila napaka, ne vem. Do zdaj je vse delovalo kot se šika, prejšnji teden, pa sami problemi. In po mailu isto včasih javi, včasih z zamudo, včasih pa sploh ne javi, da imam ZS.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZS in prijava
3.6.2008 14:57:07   
Jerneja_
Probajte še z IE in sporočite, če je z uporabo kaj drugače.

Ko se vam bo spet zaskočilo pošljite Prtsc na pomoc@ringaraja.net, da vidimo točno katero napako vam javi.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ZS in prijava
3.6.2008 16:08:05   
Hope2
Saj mi redko kdaj kaj napiše, da bi lahk poslala.

Največkrat mi seja poteče že nekaj sekund ali minutko po prijavi, tak da ne napišem niti stavka, ali pa obrnem le 1-3 strani na forumu, seveda brez branja, le klikanje, da pridem do določene teme. Ne napiše oz javi mi nič.

Druga najpogostejša napaka. Jaz vtipkam nik, geslo in potrdi, mi napiše n asivem polju "prijava uspela" in sekundo zatem se mi odpre internetna stran RR, kjer hočem odgovarjat, vendar sem že odjavljena. Torej takoj, ko mi javi da sem prijavljena, sem že odjvaljena. Ne javi mi nič, le odjavljena sem, brez da bi se sama odjavila. Ko mi pa ne uspe priti do "prijava uspela", torej takoj za vtipkanim geslom in nikom ter potrdi, pa se pojavi en napis na beli podlagi, ki ga bom lahko poslala, takoj ko se mi to zgodi.

Tretja napaka je (malo redkeje), ko se glih prijavim na strani, kjer hočem odgovorit, pritisnem na odgovor in se mi odpre okno za odgovor, vendar je pobarvan oz narisan tako kot RR strani in napiše, seja vam je potekla. Točno tole napiše:
Ta možnost je onemogočena ali nimate zadostnih pravic za njeno uporabo ali vam je potekla seja (poskusite s ponovno prijavo).







< Sporočilo je popravil Hope2 -- 3.6.2008 16:15:56 >

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ZS in prijava
3.6.2008 16:12:43   
Hope2
Tole mi javi, takrat ko takoj po niku in geslu dam potrdi

We are sorry... You are seeing this message because of one of the following reasons:
  1. Your session timed out.
  2. The server was restarted before you made a HTTP POST (posting a message, registering an account, login, etc.)
Problem #1:
You probably spent too much time and your session timed out. This is, however, rarely the cause of the problem because we implemented a session keep-alive mechanism to prevent this issue from happening. However, the server itself could have experienced some problems that prevented this mechanism to work as it should, and therefore we cannot completely rule out the possibility of this either. You need to make sure your browser has cookies enabled. See below for instructions: Netscape Communicator 4+:
  • Select "Edit" from the browser Menu bar
  • Select "Preferences"
  • Double click on "Advanced"
  • Verify that "Accept only cookies that get sent back to the originating server" is selected
  • Select the "OK" button
Microsoft Internet Explorer 4+:
  • Select "View" from the browser Menu bar
  • Select "Internet Options"
  • Select "Security" tab
  • Select "Custom (for expert users)" security level and select the "Settings" button
  • Locate "Cookies" and verify that "Allow per-session cookies (not stored)" is enabled
  • Select the "OK" button on the "Security" window
  • Select the "OK" button on the "Internet Options" window
If you already have cookies enabled and still experienced the problem, see problem #2 below for other possible causes.
Problem #2:
Your server experienced problems and was forced to restart. Restarting a server will erase all session data and our protective mechansim had no choice but to drop your HTTP POST because we had no way to identify you without valid session data. Many forum administrators host their forums on shared servers, on which could have more than 200 sites hosted together. Sometimes the server has to be restarted because some badly written programs on other sites may drain the CPU/RAM and cause the IIS to restart itself. This is unfortunately an inevitable situation that many site administrators and its users have to face from time to time.
Technical Information

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 3.6.2008 16:14:25 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ZS in prijava
3.6.2008 16:54:23   
Jerneja_
Pisala sem vam na ZS.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?