|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč pri nakupu kozmetike L´occitane
10.6.2008 12:31:30   
pety78
Živijo,

Te kozmetike sicer še nisem uporabljala, vendar sem si obljubila, da si bom po porodu privoščila kak artikel. Najprej pa potrebujem nasvet za darilo in sicer svakinjo, stara je 26 let.
Mogoče kakšno mleko za telo, kaj fajnega za obraz?

Dajte mi malo svetovati in predlagati, kaj naj kupim, kaj se splača probat, pa če mi navedete vsaj približne cene. user posted image



_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč pri nakupu kozmetike L´occitane
10.6.2008 12:36:53   
travica
nič, ker ni vredna svojega denarja
se da boljšo in bolj naravno kozmetiko ceneje dobit, npr. alverde od DM

l'occitane sem jaz imela neko linijo za po 30.tem pa so mozoljčki kar zacveteli
imela sem tudi karitejevo maslo za masažo dojenčka - pa je mandljevo olje boljše, ker se lepše maže.
ok je baje krema za roke

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč pri nakupu kozmetike L´occitane
10.6.2008 12:41:29   
Volga
Še vedno najljubši izdelek iz te trgovine



Upam, da je slika nalimana. Stane pa mislim da 36 evrov. Dišavca, da te kap.

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč pri nakupu kozmetike L´occitane
10.6.2008 12:42:10   
Volga
O.K., slike ni, tukaj imaš link http://www.loccitane.si/Default.aspx?a=523&c=2&l=2&s=67

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč pri nakupu kozmetike L´occitane
10.6.2008 12:48:30   
ursa30
jaz sem to olje dobila za darilo, tako da cene žal ne vem. mi je pa fojn noro dober, tudi koža po tuširanju diši dolgo časa

http://www.loccitane.si/Default.aspx?a=20360&c=2&l=2&s=69

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč pri nakupu kozmetike L´occitane
10.6.2008 12:49:05   
ursa30
vonj noro dober..se popravljam user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč pri nakupu kozmetike L´occitane
10.6.2008 12:50:08   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

jaz sem to olje dobila za darilo, tako da cene žal ne vem. mi je pa fojn noro dober, tudi koža po tuširanju diši dolgo časa

http://www.loccitane.si/Default.aspx?a=20360&c=2&l=2&s=69


Ja, tudi odlično. Milo za spodaj, čez pa potem tisto mojo dišavo, identična vonja. Tole tvoje milo pa je okoli 15 evrov.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč pri nakupu kozmetike L´occitane
10.6.2008 14:58:41   
Nika v službi
Pety, zame je L'occitane zakon. Ga rada uporabljam in podarjam. Svetujem ti, da stopiš do prve trgovine (no, tole bo nemara pri tebi problemuser posted image ) in si dobro ogledaš, probaš, povonjaš... proizvode ter se pač sama odločiš.

Meni je zakon vonj pomaranče in limone (verbena), vse - od mil do mleka za telo, osvežilca za stanovanje.... ma ni kar ni.



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč pri nakupu kozmetike L´occitane
10.6.2008 17:01:25   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Svetujem ti, da stopiš do prve trgovine (no, tole bo nemara pri tebi problemuser posted image ) in si dobro ogledaš, probaš, povonjaš... proizvode ter se pač sama odločiš.



Saj to je problem, ker ne morem in bom mojega poslala. Ampak mu moram dati natančna navodila, da gre samo tja in kupi, seveda. user posted image Zato bi rada kak nasvet za darilo.


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomoč pri nakupu kozmetike L´occitane
10.6.2008 17:04:45   
Anonimen
Pred časom sem tudi sama kupila nekaj proizvoidov L'occitane- kremo za roke(karite maslo), 100% karite maslo za ustnice in kremo za obraz(med in limona). Najbolj sem zadovoljna s to ta'zadnjo kremico- noro diši, pa lepo kožo naredi. Karite resnično navlaži kožo, vendar ko se ga koža privadi, je še bolj suha, kot prej- vsaj tako je bilo pri meni.

Probala sm, vendar se mi zdi, da za ta denar dobim kaj boljšega, nekaj, kar se bo bolj "prilegalo" moji koži. In denarnici.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomoč pri nakupu kozmetike L´occitane
10.6.2008 22:01:08   
Spiria
Zdaj so lansirali novo linijo z vonjem češnje & vanilije, 100 ml toaletne vodice s tem vonjem stane cca. 35 € in zlo lepo diši.
Meni je všeč tudi linija pomaranče - imam gel za tuširanje in mleko za telo, oboje je krasno,
pa občasno si kupim še kakšen parfum, npr. zeleni ali beli čaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomoč pri nakupu kozmetike L´occitane
11.6.2008 15:05:08   
kokoska007
zelo prijeten gel za telo za poleti; po britju, po sončanju in kar tako je CITRONKIH GEL. koža se ne lepi, ne paca in lepo diši

http://www.loccitane.si/Default.aspx?c=2&l=2&a=9981&s=68


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomoč pri nakupu kozmetike L´occitane
16.6.2008 22:25:52   
nanč
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007
user posted image user posted image user posted image

http://www.loccitane.si/Default.aspx?c=2&l=2&a=9981&s=68




_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomoč pri nakupu kozmetike L´occitane
16.6.2008 23:34:41   
sandra85
meni je tale zakon!


http://www.loccitane.si/Default.aspx?a=587&c=2&l=2&s=68

sem jo uporabljala med nosečnostjo za mazanje trebuščka in jo uporabljam še zdaj-je res super izdelek! nimam pa niti ene strije user posted image
stane pa nekaj čez 50€
imam še milo za user posted image , kremico za user posted image iz kokosovega masla- in se renično čuti in voha, da je vse na naravni baziuser posted image
js pa menim, da je edino ta kozmetika vredna svojega dnarja!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?