|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:09:00   
puncica
Mater mi dvignejo pritisk ljudje ki ne znajo normalno komunicirat in kr neki bentijo in jim je tako težko pomagat.

Sem zdejle eno kravšo (ne morem ji drugač rečt) klicala po telefonu, da mi nekaj razloži, ker sama nisem vedla (delam to stvar prvič) in kaj mi ženska reče, najprej se dela da je požrla vso pamet sveta in mi govori da tega sploh ne morem narest ker nimam pravne podlage, pol ji le dokažem da imam prav, poleg tega pa mene popolnoma druga stvar zanima in ji obrazložim in kaj mi reče, da to najdem tam pa tam, jaz žal tega nisem našla pa čeprav sem iskala 15 min, sem vidla kolk je ura in da ni glih pri volji, pol ji rečem če je narobe da sem jo poklicala, pa mi reče, ja dejte mal možgane uporabljat,  user posted image user posted image user posted image mislim me je tako pogrel, da sem rekla samo hvala in nasvidenje in vrgla dol.

Pa kako hudiča je nekaterim tako težko pomagat, pa pristopiš s prijaznim tonom, pa ti takele ven meče, pa kaj sem jst kriva da ima ona VSAK dan slab dan al kaj. Če mene kdo kaj vpraša mu z veseljem pomagam in obrazložim stvar sploh če je izgubljen in dela to prvič, ne pa da ga takoj zabijem naj možgane uporabljauser posted image

Poleg tega je pa še žvečla ko ena krava po telefonu. Mah take osebke bi jst sam na cesto postavla

Tako mogla sem se izkašljat. Hvala ker ste brale
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:11:43   
smrka
Jest ji pa nebi ostala dolzna ce bi mi rekla naj mozgane uporabljam! ja ene so res nesramne in predrzneuser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:17:26   
rija
mogoče pa si že danes deseta, ki jo kaj gnjavi....pa PMS ma....pa mogoče si negativno energijo oddajala.....user posted image user posted image user posted image user posted image


vse je možno, ko delaš z ljudmi.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:20:52   
srki
O ja, vem kako je, ko ti kdo reče, da uporabljaj možganeuser posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:21:45   
puncica
Ne vem s čem bi negativno energijo oddajala, ker sem res čist pohlevno po telefonu govorilauser posted image , ona me pa na piuser posted image . Pa tale ženska je itak vsak dan taka, tako da ne vem al je v méni al kaj hudiča ji je, po moje ji gre cel svet na jetrauser posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 11.6.2008 12:24:29 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:26:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

pa mi reče, ja dejte mal možgane uporabljat,  user posted image user posted image user posted image mislim me je tako pogrel, da sem rekla samo hvala in nasvidenje in vrgla dol.





Ne, sej, drugače si čisto ok odreagirala, vejretno bi tudi jaz tako odreagirala, ampak  k me pa nekaj pogreje me pa ima, da bi ji rekla, da čakam da bodo njeni (možgani) na razprodaji pa jih bom kupila.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:30:02   
srki
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:30:03   
Katey
Te čist razumem kako ti je, ker imam s takimi in podobnimi ljudmi dnevno opravka, pa tam pri prvih treh se še brzdam, pol mi pa zavore popustijo je pa veselicauser posted image ,  se mi pa zdi, da so ženske še hujše in sploh pametne za popuser posted image , najbolj me pa pogreje ko so tolk hudičevo pokroviteljske.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:31:24   
Katey
[

Ne, sej, drugače si čisto ok odreagirala, vejretno bi tudi jaz tako odreagirala, ampak  k me pa nekaj pogreje me pa ima, da bi ji rekla, da čakam da bodo njeni (možgani) na razprodaji pa jih bom kupila.

[/quote]

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tole si moram pa zapomnit, si me pa nasmejalauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:32:14   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Te čist razumem kako ti je, ker imam s takimi in podobnimi ljudmi dnevno opravka, pa tam pri prvih treh se še brzdam, pol mi pa zavore popustijo je pa veselicauser posted image ,  se mi pa zdi, da so ženske še hujše in sploh pametne za popuser posted image , najbolj me pa pogreje ko so tolk hudičevo pokroviteljske.



Enako. Potem ko pa malo bolj oštro nastopim, so pa pohlevne kot ovčke, pa še vse za nazaj in za najprej, kar prej sploh ni bilo mogoče, mi naredijouser posted image   Sploh kaka dacarijauser posted image

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:35:12   
rija
In kje so zdaj tiste pametnjakovičke, ki še niso napaisale: koliko daš, toliko dobiš? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:38:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

In kje so zdaj tiste pametnjakovičke, ki še niso napaisale: koliko daš, toliko dobiš? user posted image user posted image user posted image


V javni upravi.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:39:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

In kje so zdaj tiste pametnjakovičke, ki še niso napaisale: koliko daš, toliko dobiš? user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  No jaz sem "na drugi strani". user posted image user posted image user posted image  Samo, jaz sem še prijazna, ker delam tu šele leto in pol. Ker ene... pa res ne znajo uporabljat možganov, majke mi. user posted image user posted image user posted image

P.S. Nisem v javni upravi.user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 11.6.2008 12:40:09 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:41:39   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: rija

In kje so zdaj tiste pametnjakovičke, ki še niso napaisale: koliko daš, toliko dobiš? user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  No jaz sem "na drugi strani". user posted image user posted image user posted image  Samo, jaz sem še prijazna, ker delam tu šele leto in pol. Ker ene... pa res ne znajo uporabljat možganov, majke mi. user posted image user posted image user posted image

P.S. Nisem v javni upravi.user posted image


in kak vemo, da puncica ni med njimi? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:43:40   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Sem zdejle eno kravšo (ne morem ji drugač rečt) klicala po telefonu, da mi nekaj razloži, ker sama nisem vedla (delam to stvar prvič) in kaj mi ženska...

Mene pa zanima, stara moja, kaj hudiča je KRAVŠA!!?? Avša, krava, ali kombinacija obojega??



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 12:49:41   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Sem zdejle eno kravšo (ne morem ji drugač rečt) klicala po telefonu, da mi nekaj razloži, ker sama nisem vedla (delam to stvar prvič) in kaj mi ženska...

Mene pa zanima, stara moja, kaj hudiča je KRAVŠA!!?? Avša, krava, ali kombinacija obojega??




Ja, kak ljubek miks bo najbrž; kot smog. Al pa brunch. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 13:12:01   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

In kje so zdaj tiste pametnjakovičke, ki še niso napaisale: koliko daš, toliko dobiš? user posted image user posted image user posted image


točno na to sem se jaz spomnila, pa res sem vedno prijazna po telefonu, sploh ko prosim za kakšno pomoč, tako da ne vem kako je lahko ta ženščina takauser posted image , pa to ni bilo prvič, dobr da mam tako na 3 mesce enkrat opravka z njo, ker če ne bi se mi verjetno zmešal in prav kmalu ne bi bila več tiho. Mi je pa tole tud sodelavka rekla, da jo je enkrat nazaj napiuser posted image da se lahko ona tud tako dere na njo, je pa kr utihnla user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 13:15:02   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77


user posted image user posted image user posted image  No jaz sem "na drugi strani". user posted image user posted image user posted image  Samo, jaz sem še prijazna, ker delam tu šele leto in pol. Ker ene... pa res ne znajo uporabljat možganov, majke mi. user posted image user posted image user posted image


pa piuser posted image bol samostojnga človeka kot sem jaz verjetno ni, ker res poskusim stvar rešit sama, pa če je še tako zakompliciran, ker mi je to v užitek da sem do rešitve prišla sama, sam vedno pa to tud ne gre, pa ne bi rekla da bi tej ženščini težila vsakodnevno, o stvareh ki bi mi jih že stokrat povedala, to itak da ti plafon dvigne, ampak ko pa ti nekoga vprašaš za stvar ki jo delaš prvič, pa ne vem al je tako težko razložit al kaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 13:16:49   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Ker ene... pa res ne znajo uporabljat možganov, majke mi. user posted image user posted image user posted image


in kak vemo, da puncica ni med njimi? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hvala rija za tako namigovanje, evo pa si mi še tisto malo samozavesti zbila na podn....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 13:17:45   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mene pa zanima, stara moja, kaj hudiča je KRAVŠA!!?? Avša, krava, ali kombinacija obojega??



tako rečejo v okolic slovenskih konjic gobi jurčku se mi zdi user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 13:30:59   
Rožica I
Punčica, pa kaj se sekiraš, če veš, da je vsak dan KRAVŠA user posted image ! Tako vsaj veš, da ni osebno, ampak nauser posted image ....i vsakega, ki pride mim!
Se mi pa zdi, da ženske med sabo res znamo bit kače user posted image , nič solidarnosti, nič zavezništva user posted image ...
Drži se user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 13:36:02   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
hvala rija za tako namigovanje, evo pa si mi še tisto malo samozavesti zbila na podn....

Ne razumem te pa kako hudiča nimaš samozavesti, pa vse ti štima v lajfu. Službo imaš, stanovanje imaš, lepe zobe, dobro zgledaš, 2 lepa zdrava otroka, dedca (imaš še, ane), kaj te daje, mater ti amatersko nesamozavestno??!! KAJ!? A so tiste rovte depresivne malo?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 13:40:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77


user posted image user posted image user posted image  No jaz sem "na drugi strani". user posted image user posted image user posted image  Samo, jaz sem še prijazna, ker delam tu šele leto in pol. Ker ene... pa res ne znajo uporabljat možganov, majke mi. user posted image user posted image user posted image


pa piuser posted image bol samostojnga človeka kot sem jaz verjetno ni, ker res poskusim stvar rešit sama, pa če je še tako zakompliciran, ker mi je to v užitek da sem do rešitve prišla sama, sam vedno pa to tud ne gre, pa ne bi rekla da bi tej ženščini težila vsakodnevno, o stvareh ki bi mi jih že stokrat povedala, to itak da ti plafon dvigne, ampak ko pa ti nekoga vprašaš za stvar ki jo delaš prvič, pa ne vem al je tako težko razložit al kaj.


Pa saj to ne pove vsakič tebi. user posted image Če pa imaš dnevno recimo enainista vprašanja, včasih res pomisliš, kaj je narobe z ljudmi.user posted image  Recimo, jaz dobivam raznorazne klice, ko program zašteka in ne morejo dalje, pa smo se tudi že smejali, ker je vpisal 31.11.07 ipd.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 13:45:48   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
kaj te daje, mater ti amatersko nesamozavestno??!!

----------------------------
user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Neprijaznost po telefonu...
11.6.2008 13:56:17   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: puncica
hvala rija za tako namigovanje, evo pa si mi še tisto malo samozavesti zbila na podn....

Ne razumem te pa kako hudiča nimaš samozavesti, pa vse ti štima v lajfu. Službo imaš, stanovanje imaš, lepe zobe, dobro zgledaš, 2 lepa zdrava otroka, dedca (imaš še, ane), kaj te daje, mater ti amatersko nesamozavestno??!! KAJ!? A so tiste rovte depresivne malo?



user posted image user posted image user posted image user posted image

puncica, daj se še malo sprosti v življenju, nasmej.....pa ne jemlji vsega tako prekleto zares....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?