|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obliž za herpes
11.4.2008 8:42:02   
ninataja
Pozdravljene.
Moj user posted image  je včeraj dobil herpes in je ves nesrečen sedaj.
Jaz mu bi pa rada pomagala in mu bi šla kupit tist obližek za herpes, za katerega je reklama na TV. Pa me zanima, če je katera ve, kako se reč imenuje, da ne bom čukasto izpadla v lekarni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obliž za herpes
11.4.2008 8:54:06   
Dream
Compeed.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obliž za herpes
11.4.2008 8:56:40   
ninataja
Hvala hvala. user posted image

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obliž za herpes
11.4.2008 8:58:38   
muška
rečeš enostavno obliž pa je to to. jaz sem jih imela prejšnji mesec 5 user posted image  , sem šla po te obliže pa jih niso imeli, je rekla, da jih dobijo drugi dan,... no nisem šla po njih. Sem se mazala kar z justovo tee tre kremico in so v tednu dni izginili-no posušili in odpadli user posted image


Me pa res nekaj zanima, če jih boš nabavila_kako dolgo se jih lahko uporablja? Samo takrat ko herpes raste, ali tudi že takrat, ko se spuščajo in pokajo mehurji?

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obliž za herpes
11.4.2008 10:40:04   
catisima
EJ BEJBE PREIZKUŠENO...KADARKOLI GA DAŠ GOR, LAHK ŽE KO TE SAMO BOLI....GOR GA IMAŠ DOKLER SE NE ODLEPUJE OZ.ODPADE....TI KAR FINO NARDI...

_____________________________

enga :), pa pa Simonka

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obliž za herpes
11.4.2008 11:21:17   
lelaval
EJ BEJBE PREIZKUŠENO...KADARKOLI GA DAŠ GOR, LAHK ŽE KO TE SAMO BOLI....GOR GA IMAŠ DOKLER SE NE ODLEPUJE OZ.ODPADE....TI KAR


Na en tak odgovor sem čakala. Po kolikšnem času pa ti odpade? Aja - kaj pa cena?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu catisima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obliž za herpes
11.4.2008 13:40:40   
kaj@
cena je okrog 10 e

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obliž za herpes
11.4.2008 22:02:41   
muška
O hvala. Vidip jaz pa sem imela občutek, da si ga lahko daš gor samo ko raste.

Hvala user posted image

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obliž za herpes
14.4.2008 11:13:06   
Abbott
Zadnjič sem videla eno bejbi, ki je imela to obliž in deluje. Pohvale!!!! Kje so bili prej, ko sem jaz imela blazno herpesev????! 

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obliž za herpes
14.4.2008 20:23:14   
catisima
ninataja si kupila oliž? in kako?


_____________________________

enga :), pa pa Simonka

(odgovor članu Abbott)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obliž za herpes
17.4.2008 15:49:55   
lelaval
Kje so bili prej, ko sem jaz imela blazno herpesev????!


To se jaz tudi sprašujem user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Abbott)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obliž za herpes
17.4.2008 16:03:13   
natasarobi
Evo, jaz ga bom danes sprobala.

A to pustiš dokler ne pade samo dol al kako? Ma, moram navodila prebrat. Upam, da mi bo pomagalo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obliž za herpes
17.4.2008 16:21:47   
natasarobi
Evo, obliž sem nalepila, ampak je tako velik, da ga imam na celi ustnici pa še malo pod ustnico.

Me prav zanima. če je bo ok.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obliž za herpes
12.6.2008 6:58:28   
nežka
Jaz sem si ga nalepila prvič in imam kar dober občutek, ker se mi herpes ni tako razširil, kot se ponavadi. Pa še lepše zgleda pod obližem in bolj higienično deluje. Imam pa težavo, ko ga odstranjujem, ker se tako močno zalepi na kožo. In koga odstranjujem, mi utrga tudi kožico oziroma ranico na ustnicah. Ali ima kdo idejo, kako obliž odstraniti, ne da bi ranica ob tem zakrvavela?

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obliž za herpes
12.6.2008 7:37:47   
lelaval
In koga odstranjujem, mi utrga tudi kožico oziroma ranico na ustnicah. Ali ima kdo idejo, kako obliž odstraniti, ne da bi ranica ob tem zakrvavela?


A niso pisale, da ga pustiš, da sam odpade?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Obliž za herpes
12.6.2008 10:29:23   
nežka
Ne, ne odpade sam, treba ga je odlepiti in se po osmih urah kar dobro drži...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Obliž za herpes
13.6.2008 15:40:34   
citrončica
ja,tud 12h zdrži...potem odlepiš, in deluje!!!vsaj pozdravi se veliko prej, zdravilnih učinkovin itak nima...user posted image

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?