|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   9nebesa (****. nadaljevanje)
21.2.2005 20:16:17   
Anonimen
Ojla!

No tko..kdo še ostaja v nebesih? Špacka?:) Aja, pa Mala Maja ;) Kaj pa Lidy? Kdaj ma rok?

No, še 3 dni..pa bo:) Hehe....tudi Lu je rodila, mi je prej Mina povedala. D

Sem vidla :duda: po MMSu od Mine. Čist tak kt ta prvi;)Drugač se ji pa mlek dela, pa dones bo mali celo noč pri njej:)

Tuki pri nas sneži...sem vesela. Sam jezna, ker mi NIČ ne pride prav pr fizki, ju3 pa pišem:((

Nč. Se grem naprej učit:((

lp,:fis:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   9nebesa (****. nadaljevanje)
22.2.2005 9:16:46   
Špacka
Halo!

Javljam, da sem še kar v 9nebesa, sam to niso več nebesa:( verjamem vsem, ki pravijo, da po porodu mal pogrešaš svoj buši, trenutno pa samo o tem razmišljam, kdaj se bo to moje dete odločlo pogledat na ta svet;)
Se pa danes veliko boljše počutim, ne vem kaj se je dogajalo v nedeljo zvečer in včeraj, sem imela nekakšne krče, pa prebava me je nekaj ****, komaj sem hodla, ker me je vse dol tiščalo, :duda: je pa migala in migala, se mi zdi da sploh ni šla spat, trebuh sem imela čist trd na trenutke, verjetno lažni popadki, sam bolel pa je:(
Mogoče me pa prebava zajebava zaradi železovih tablet, jih prežvekujem 3 dni, moram vprašat jutri na pregledu, kako je s tem:ups:

Punce stavim na polno luno, da bo vse skupaj mal pospešilo:sloncek::sloncek::sloncek::)-:)-:)-:love::love::love:

Tako zdaj se grem pa mal podit po stanovanju, včeraj končno dobila police, tko da je danes polno prahu vse povsod, pa vse je treba zložit, nekaj moram še zlikat, v glavnem dela dovolj...

snežni pozdrav

Špacka(6 dni)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   9nebesa (****. nadaljevanje)
22.2.2005 17:19:09   
Anonimen
Oooo, lej jo špacko. Pa kje ste vse res???:zmeden2: Hmmm...a se bo treba res prestavit na dojenčka? Sam si morate še ime zmislit...

Nč..jst sem vesela, ker je sneg in v pričakovanju mojga RDja in vseh silnih:)- zabav itd. Drgač pa mal utrujena...sem vstala že ob 6:35 ker je biu sneg jasno:)

Tko da ga ima LJ (baje) celih 20 (na tv so rekli 16 sicer) cm-jev;):bravo::bravo:

lp,:fis:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   9nebesa (****. nadaljevanje)
23.2.2005 9:15:51   
pia1
oj!
ja tud jest sem na koncu ze hudo tezko cakala, da pride dan d. no pa sej zmeri pride, tko, da lepo pocak. drugac se je pa men zacel vse skupi tko, da sem mislila, da me hudo na wc tisci (na veliko potrebo). ko pa sem prisla na wc sem vidla, da se mi je odluscil cep, da mi odteka voda in da so to ocitno popadki. ha, zdej se je prav lepo spominjat tega.
drzim pesti, da bo cim prej in cim lazje.
ja tale sneg, sej ne vem al je fajn al ne. tkole skozi okno je ze fan gledat, sam za sprehode z malim bi pa bolj pasalo mal sonca. prej sva sla dopoldne s kengerujckom v trgovino pa s :kuza: ven, popoldne pa z vozickom. zde se pa z vozickom ne da, tko, da greva sam s kengerujckom. to je pa manj casa, sej mam filing, da ce bi bla predolg bi mojga pikca zeblo. no pa sej ta zima tud ne more kr trajat. bo ze boljs.
lepo se mejte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?