|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a se katera spozna na mikroskope?
15.6.2008 9:41:55   
Anonimen
Od nekdaj me zanimajo mikro... zadeve user posted image in vedno sem si želela imeti svoj mikroskop..Zdaj me pa zanima kakšnega naj kupim za amatersko uporabo? Kaj moram biti pozorna pri nakupu? Je možno kupiti tudi rabljenega?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a se katera spozna na mikroskope?
15.6.2008 9:58:50   
Jessy
A boš bakterije iskala? user posted image

Spoznam se glih ne, sam po moje je stvar v povečavah. Po moje je odvisno tudi od tega, kaj npr. boš ti gledala pod mikroskopom, tako da moraš vedeti, pod katerop ovečavo boš ti to "stvar" videla in glede na to najbrž tudi kupuješ. user posted image
Ampak, kot sem že rekla - se ne spoznam nanje!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a se katera spozna na mikroskope?
15.6.2008 10:33:43   
Ancy
Men ga je mami kupila za roj. dan, sem bila ful navdušena nad njim, je mel do 1000x povečavo pa moram rečt, da se ni kej dost vidlo, ni pa niti bil tok poceni. Zravn je bla tud oprema sam ne nevem kaj. Ga je pa kupila v Oxford centru se mi zdi. Zdej če bi si ga kupvala nevem kje bi ga, ker verjetno ti tud ne dajo za poizkusit ga, vem pa da te, ki jih mamo na šoli (in smo jih meli tudi na gim.) so kr v redu, sam nevem pod kaj to šteje: amaterski al že kej več, verjetno to 2. glede na to da smo svašta iskal. Verjetno je bil pa pri meni tudi 2.problem, z mikroskopom se že ni težko naučit delat, ampak pravi preparat narest, to pa je hudi. Npr. jaz sem dala Savsko vodo pod povečavo pa ni bilo nič od nič- zgledal je k da bi to vodo lahko pila, tko da pomoje je treba met še agar da vzgojiš kulturo, tko kot v šoli delamo pol je pa čist neki drucga. Edin če boš gledala rastlince pa komarje pa muhe pod mikroskopom, to se pa vid pod vsakim user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a se katera spozna na mikroskope?
15.6.2008 10:44:55   
Anonimen
ja, neki takega bi, kot smo imeli v SŠ pri biologiji - smo gledali plesni, pa glive, lase, nohte, kožo, rastline, bičkarje,...Ma brskam po netu, pa je ful enih vrst mikroskopov. Vse in svašta, nikjer pa ne najdem nobenega za začetniško uporabo user posted image

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a se katera spozna na mikroskope?
15.6.2008 17:21:31   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: caffee
bičkarje,...


user posted image user posted image , a boš gledala v katero smer plavajo plavalčki od tvojega dragega? user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a se katera spozna na mikroskope?
15.6.2008 17:35:11   
kofetek2010
naš mulc ima takšnega, ki ga priklopiš na PC... ima ga že kar nekaj časa in ker ga te zadeve ne zanimajo se na mikroskopu nabira prah user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a se katera spozna na mikroskope?
15.6.2008 18:26:13   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: caffee
bičkarje,...


user posted image user posted image , a boš gledala v katero smer plavajo plavalčki od tvojega dragega? user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?