|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zgubljen mucek
28.5.2008 18:22:29   
mimikimi
Tolk sem žalostna, ker se je moj ljubljeni mucek zgubil- padel je z balkona.user posted image Pogrešamo ga od danes zjutraj. Že par mesecev nazaj nam je padel dol (smo prvo nadstropje v bloku), vendar sem po pol ure ugotovila, da gani in ga šle iskat pa je bil pred blokom v grmu.
a ima katera kakšno idejo kaj naredit? Sem že šla okrog in sem okrog nastavla brikete, pa obesli smo slike po blokih.Mislila sem, da bi še malo peska njegovga okrog nasula, da se zavohauser posted image pa ne vem če bo kaj pomagalo.
Ma sem žalostna.user posted image user posted image


_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zgubljen mucek
28.5.2008 18:26:33   
Anonimen
Si pogledala pod vse avte, v vseh grmovjih, na drevesih, v kleti če je kkšno okno odprto, povprašala sosede?
Meni je enkrat dol padel, me je skor pobral od hudga(4.štuk), pa sm ga našla pod avtom kamor se je zatekel revček prestrašenuser posted image . Če se ustrašijo se nekam skrijejo potem. No, mački posledično niso na balkonu brez nadzora.
Drugače pa glede na to da ste tako nizko.....kaj pa če je ušel? Je kastriran?

(odgovor članu mimikimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zgubljen mucek
28.5.2008 18:50:54   
mimikimi
ma vse smo pregledli. je kastriran. Ne verjemem, da se ušel, ker je znami že 7 let. Čakam, da bo večer mogoče se pa prikaže.

_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zgubljen mucek
28.5.2008 20:00:38   
hmm...
Bodi zunaj.
Mački največkrat pridejo spet nazaj zvečer.
Vsaj moj.

Drugače pa, upam da se bo čimprej našel! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zgubljen mucek
28.5.2008 21:58:08   
kajajaka
mimikimi, popolnoma te razumem. Imam pa podobno (a z veselim koncem) zgodbo:

Naša 9 letna muca, ki sicer ne hodi iz stanovanja, je pred mesecem dni padla z balkona in izginila - kot tvoj. Naredili smo vse kot ti, objavili tudi na lokalnem radiu in ponudili nagrado... pa nič.
Po 11 dneh pa jo je soseda zagledala v kleti bloka. Muca je bila le malo prestrašena, niti ne lačna ali dehidrirana. Še danes ne vemo kje je bila (v kleti sigurno ne, ker smo jo vsaj 3 x dobro preiskali) Domnevamo, da jo je nekdo vzel k sebi in jo čez 11 dni spustil/pripeljal nazaj, ker se nikakor ni udomačila - boji se vseh tujih ljudi (tudi med obiski prečepi pod posteljo in čaka, da odidejo)

Torej ne izgubi upanja in pokliči še na lokalni radio, obljubi nagrado... morda se kdo javi. Pa na društvu za zaščito živali in bližnjih vet. klinikah preveri, če jo je kdo našel.

Želim ti, da se vrne kot naša Miška, ali pa da jo je vsaj kdo posvojil in je v dobrem domu! SREČNO MUCIKA!

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zgubljen mucek
29.5.2008 6:55:31   
jolly123
taki mucki so v večini primerov v bližini doma. Res oblebite vse možne kraje, dajte "oglas" na čim več živalskih forumov, kjer se zbirajo ljubitelji živali in taki imajo dostikrat oči na pecljih. Mucka je verjetno nekje prestrašena, saj ni navajena zunanjega sveta.

Pa še nekaj ste pomislili, da bi nekako zavarovali balkon, da se to ne bi več dogajalo?

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zgubljen mucek
29.5.2008 7:40:59   
honey
Ali bi bilo možno, da mu pustite kje kaj odprtega, npr. kakšno okno za v klet ali kaj podobnega? Ker če bo prišel zvečer ali ponoči nazaj in ne bo imel kam iti, lahko spet kam zaluta. Jaz vidim našo, ki je tudi ves čas v stanovanju in zdaj, ko smo v hiši, jo včasih spustim na vrt za hišo. Enkrat sem bila prepričana, da mi je ušla. Preiskala sem vse okrog hiše, okrog sosedov, po bližnjem gozdu sem se potikala, če bi slučajno šla v gozd, po približno pol ure iskanja in klicanja se vsa obupana vrnem domov in lej jo, mačkonka sedi na terasi in me prav zabodeno gleda, češ, kaj se pa dereš in me kličeš, saj sem tukaj user posted image  Tako da mogoče si je muc vzel samo prost dan in bo prišel sam nazaj, ko malo k sebi pride.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zgubljen mucek
29.5.2008 8:27:36   
ursa_p
Obvestite vasega postarja in mu dajte vaso stevilko. Pa po bliznjih trgovinah nalepite letake. Pa radio, kot je ze ena napisala.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zgubljen mucek
30.5.2008 10:50:24   
mimikimi
Moj mucek se je vrnil!!user posted image Sem bla včeri zvečer na balkonu pa ga malo kličem po imenu in glej je takoj priletel.
Sem tk vesela, da se ne da opisat.user posted image


_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zgubljen mucek
30.5.2008 11:37:10   
NevenkaP
O, lepa novica!

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zgubljen mucek
31.5.2008 20:52:55   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: mimikimi

Moj mucek se je vrnil!!user posted image Sem bla včeri zvečer na balkonu pa ga malo kličem po imenu in glej je takoj priletel.
Sem tk vesela, da se ne da opisat.user posted image




Zelo sem vesela zate! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zgubljen mucek
31.5.2008 23:31:51   
* Mateja *
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zgubljen mucek
1.6.2008 8:41:17   
mimikimi
hvala punce!user posted image

_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zgubljen mucek
13.6.2008 19:30:16   
kajajaka
sem držala pesti!
user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?