|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plačilo prisotnosti pri porodu za partnerja
6.10.2011 21:29:47   
ZmajTolovaj
Dajte me razsvetlit, kje se to plača v LJ, prvič sem v stari babiški šoli plačala, drugič pa mislim da nekje drugje, ampak se mi ne sanja več, kam sem šla. Čisto sem pozabila na tole ...
Hvala za info!

< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 6.10.2011 21:30:25 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plačilo prisotnosti pri porodu za partnerja
6.10.2011 21:49:22   
Anonimen
U tisti stari črni baraki odzadaj za staro porodnišnico, v prvem nadstropju je blagajna. No, vsaj 2,5 leti nazaj je bilo tako.

Aja, pa čestitke za nosečnost. Sem zgodnja, a? user posted image

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 6.10.2011 21:50:06 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plačilo prisotnosti pri porodu za partnerja
6.10.2011 23:04:05   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

U tisti stari črni baraki odzadaj za staro porodnišnico, v prvem nadstropju je blagajna. No, vsaj 2,5 leti nazaj je bilo tako.

Aja, pa čestitke za nosečnost. Sem zgodnja, a? user posted image

Tudi pred devetimi in šestimi leti je bilo tako .user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plačilo prisotnosti pri porodu za partnerja
7.10.2011 7:56:29   
ronja
U tisti stari črni baraki odzadaj za staro porodnišnico, v prvem nadstropju je blagajna. No, vsaj 2,5 leti nazaj je bilo tako.

Moje info so enako zastarele - iz istega letauser posted image . Al smo ažurne.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plačilo prisotnosti pri porodu za partnerja
7.10.2011 8:01:15   
benika
Plačaš v Leonišču v 1. nadstropju. Lani avgusta je bilo tako.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plačilo prisotnosti pri porodu za partnerja
7.10.2011 9:31:38   
Teyla
Al pa pač ne plačaš tako kot se je nam zgodilo. Vsakič, ko je šel plačat, je bilo zaprto, pol je pa pozabil. user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plačilo prisotnosti pri porodu za partnerja
7.10.2011 10:23:24   
amorcek


IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

Al pa pač ne plačaš tako kot se je nam zgodilo. Vsakič, ko je šel plačat, je bilo zaprto, pol je pa pozabil. user posted image




hahahahahahahahahaha:P revež

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plačilo prisotnosti pri porodu za partnerja
7.10.2011 10:24:12   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

Al pa pač ne plačaš tako kot se je nam zgodilo. Vsakič, ko je šel plačat, je bilo zaprto, pol je pa pozabil. user posted image

to se je nama pri sinu naredilouser posted image ...upam,da naju ne bojo terjali aprila,ko gremo spet rodituser posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plačilo prisotnosti pri porodu za partnerja
7.10.2011 10:26:07   
amorcek
aja:D pa je bil potem useeno zraven? :Duser posted image   

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plačilo prisotnosti pri porodu za partnerja
7.10.2011 11:59:47   
mini86
ns je presenetlo 14 dni prej in je bil vseeno zravn, je bilo pa v šoli rečeno da če se to zgodi da nj gre potem drugi dan po porodu..no od tega je že več kot dve leti in nas še niso terjaluser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu amorcek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plačilo prisotnosti pri porodu za partnerja
7.10.2011 12:43:04   
petea
mini86,
niso vas terjali, ker ni zakonske osnove za to, da bi moral partner plačati prisotnost pri porodu; nekatere bolnišnice so samo z internimi akti določile, da bi bilo dobro dobiti še malo dodatnega denarja in za prisotnost pri porodu malo zaračunati

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plačilo prisotnosti pri porodu za partnerja
11.10.2011 20:48:30   
ZmajTolovaj
MISLM... Kej tazga. No, sem šla že plačat, hvala vsem - je res v leonišču, tam v babiški šoli je samo obvestilo, da moraš čez cesto. Je pa lepo okroglih 20 eur. Prjšnji porod je bil tako na brzino, da sem rodila v sprejemni pisarni, sam gate sem dala dol in je bilo, kaj šele da bi se moj v kake halje oblačil. Če bo zdaj spet tako, bom zahtevala denar nazaj. user posted image



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?