|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   film na poptv ju
18.6.2008 8:25:46   
tobajsi
Kako se je končal včerajsnji film ??Sem zaspala med reklamami, pa nazadnje se spomnim, da je Tracy izkopala eno obleko?

< Sporočilo je popravil tobajsi -- 18.6.2008 8:26:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 8:34:40   
Anonimen
Pol smo pa čist isti čas zaspale.. user posted image

(odgovor članu tobajsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 8:46:43   
Anonimen
potem sklepam, da je bil ful zanimiv film?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 8:51:30   
ZmajTolovaj
Ja sej ob torkih je prvovrstna roba ...

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 8:57:49   
Anonimen
Film je že ok, sam mene ob 22.00 zmanka. user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 9:01:28   
tobajsi
ja mene tutuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 9:08:15   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
Ja sej ob torkih je prvovrstna roba ...

user posted image  


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 9:13:25   
KIKI****
Ta par (ne spomnim se imen) je posvojio fantka dojenčka in so jima ga kr mal vzeli, ker ga je mama dala v posvojitev brez vednosti očeta, ki so ga kmalu našli.

Potem sta ta dva živela malce odtujeno in oddaljeno z mislimi in čustvi, ampak oba sta si želela otroka. Posvojiti sta želela še enkrat. Mož je srečal svojo bivšo punco s faxa in ji povedal kako nesrečna sta z ženo ker ne moreta imeti otrok in kaj se jima je zgodilo.
Mož takoj omeni ženi da je spoznal nečakinjo od sodelavke (to se ji je zlagal, daje nečakinja od sodelavke, ker le-ta sodelavka ni obstajala) in da je zanosila, da otroka ne more vzgajati in vzdrževati ter da mu išče topel dom. Bila je v 4. mesecu nosečnosti. Ko so se vsi trije spoznali sta bila z ženo oba za to. Gabby, kot je bilo ime punci se je kasneje preselila k njima, žena pa ji je zdevala tudi 11.000 $ za razne stari-najemnino,...oblačila ji je kupovala,...
6 tednov pred rokom se je preselila k njima. Začela osvajat moža, raztrgala vse slike kjer je na slikah žena, začela izsiljevati. Potem sta jo preselila v svoje stanovanje. Enkrat so se nekaj spričkali in je padla po stopnicah-potem je rodila. Od sebi je hotela Erika-moža (user posted image sem se spomnila-sem kr not padla). Otroka je namerno podojila in ni hotla podpisat papirjevuser posted image . Potem ju je vsak dan izsiljevala z 100.000 $ da podpiše posvojitvene papirje. Ampak nista imela denarja in vse bolj blazna je postajala ta Gabby. Nekega dne se žena zaleti v policista, prevaranta. Ta jo obiskuje in namiguje da je eric zločinec. Ko nekega dne Eric reče da bo naredil konec izsiljevaja Gabby, se odpravi k njej, a jo najde mrtvo. Takoj obvesti policijo. Oče od žene poizveduje o Gabby in izve o njej veliko stvari-slabih. Ta policist prepriča ženo da je njen mož Eric ubil Gabby. Ko ta najde haljo ga takoj pokliče, potem naprej pa ste tko gledaleuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 9:20:47   
Blejka26
končal pa se je tako da je policist odpeljal erikovo ženo v svojo hišico nekam na samo..in ko je bil ta policist zunaj je žena ponesreči videla neke dokomente,kjer je spoznala,da je ta policist pravi oče te sare ki jo je mislila posvojiti..med tem časom je pa njen mož Erik tudi izvedel,da je ta polivist že 6mesecev na bolniški in da ne vodi primera o smrti Gabby in tako je našel naslov njegove hiše in se odpravil tja..seveda je rešil ženo-se stepli in na koncu je bil policist mrtev..in konec

< Sporočilo je popravil Blejka26 -- 18.6.2008 9:21:14 >


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 9:25:17   
Anonimen
kakšna drama!

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 9:27:58   
amaya
To so tisti filmi, ki že na začetku veš, kdo je kriv in kaj se bo zgodilo user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 9:37:06   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

To so tisti filmi, ki že na začetku veš, kdo je kriv in kaj se bo zgodilo user posted image


Neee, če si blond, potem ne. Jaz že nisem vedela.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 9:38:55   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

To so tisti filmi, ki že na začetku veš, kdo je kriv in kaj se bo zgodilo user posted image


   user posted image  včeraj je vse kazalo na moža Erica, saj se je pravi storilec pojavil šele v drugi polovici filma. No potem ko jo je peljal na samo sem vedla kako in kaj, ampak prej pa res ne.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 9:42:45   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

To so tisti filmi, ki že na začetku veš, kdo je kriv in kaj se bo zgodilo user posted image


  user posted image  včeraj je vse kazalo na moža Erica, saj se je pravi storilec pojavil šele v drugi polovici filma. No potem ko jo je peljal na samo sem vedla kako in kaj, ampak prej pa res ne.


user posted image user posted image user posted image user posted image

ma jaz takoj ko sem ga zagledala sem štekala da je kriv....user posted image user posted image user posted image ....pa da je on oče.....itd. Pa sem samo z enim očesom gledala, z drugim pa na RR klepetala user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 9:52:55   
Zamima
včeraj sem po dooooooolgem času tud jaz gledala film na POP tv user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 10:09:28   
tobajsi
men je biu pa film čist huduser posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 11:14:50   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

To so tisti filmi, ki že na začetku veš, kdo je kriv in kaj se bo zgodilo user posted image


user posted image  včeraj je vse kazalo na moža Erica, saj se je pravi storilec pojavil šele v drugi polovici filma. No potem ko jo je peljal na samo sem vedla kako in kaj, ampak prej pa res ne.



ma jaz takoj ko sem ga zagledala sem štekala da je kriv....user posted image user posted image user posted image ....pa da je on oče.....itd. Pa sem samo z enim očesom gledala, z drugim pa na RR klepetala user posted image



Ma ja dobr, kako lahko na začetku veš če je šele na sredini filma začel igrat no??? Sej potem ko je začel k njej domov hodit je blo že vse sumljivo ja, ampak prej ga pa niti vidla nisi, tko da user posted image user posted image user posted image user posted image   odpadejouser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 13:09:05   
Blejka26
sej se je men tud koj zdelo,da ima ta detektiv prste vmes..sem pa tud jaz včeraj po zelo dolgem času gledala film..ponavadi snemam kakšno limonado in jo zvečer gledam..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 13:22:21   
Saša27
Meni se je zdel film zelo dober, sem gledala do konca. Ta detektiv, ki je bil na koncu koncev krivec za vse, je nekaj let nazaj pri porodu izgubil hčerko in ženo, bil je obseden s tem, da si dobi kao obe nazaj. Prvo je mislil, da bo Gaby izpolnila to željo, vendar ona ni hotela otroka. Naprej pa veste...

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 14:34:08   
lefairyon
izven konteksta:

sem gledala samo par minut...ko sem videla da je osebi ime gabby in da mislijo da je mrtva, sem prešaltala, ker mi je bilo grozno, saj imam sestro ki ji je ime gabi in je na koncu rizične nosečnosti, pa mi je neka slaba vibra šla čez telo, tak da nisem več šaltala na pop...

malo sem zasrala temo in se zaradi tega opravičujem vsem ki sem jih morebiti oškodovalauser posted image

lp, nadi


_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
18.6.2008 14:55:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lefairyon)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: film na poptv ju
18.6.2008 15:14:08   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

To so tisti filmi, ki že na začetku veš, kdo je kriv in kaj se bo zgodilo user posted image


user posted image  včeraj je vse kazalo na moža Erica, saj se je pravi storilec pojavil šele v drugi polovici filma. No potem ko jo je peljal na samo sem vedla kako in kaj, ampak prej pa res ne.



ma jaz takoj ko sem ga zagledala sem štekala da je kriv....user posted image user posted image user posted image ....pa da je on oče.....itd. Pa sem samo z enim očesom gledala, z drugim pa na RR klepetala user posted image



Ma ja dobr, kako lahko na začetku veš če je šele na sredini filma začel igrat no??? Sej potem ko je začel k njej domov hodit je blo že vse sumljivo ja, ampak prej ga pa niti vidla nisi, tko da user posted image user posted image user posted image user posted image   odpadejouser posted image



_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?