|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:11:22   
karinka
Tisti ki ste že bili na dopustu na Hrvaškem. Ste vzeli kaj hrane s seboj ali čisto nič ?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:17:17   
nanč
Ja,povejte no...kr mi gremo čez deset dni.Bomo meli nekaj zraven,meso za sproti bomo pa doli kupli in seveda sadje,kr za cel teden ne morš met za zravnuser posted image .Pa juhce iz pakla,pa testenine,začimbe inp.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:22:49   
sončika84
Midva sva ravno v ned prišla iz dopusta. Hrana je prbližn tko k tuki. Sam kaj čš, kruh,meso,sadje in zelenjavo ravn n morš za en,dva tedna naprej kupt. Najbolj se spomnim breskev,ki so  ble po 40kun. je pa tut odvisn kam greš, pa na tržnci majo itak  različne cene,tko d mal pobrskaš pa je. začimbe sem vzela od doma, kis,olje tut, kupla pa sem še riž,testenine,musli,nutelo,pa vodo. tko d dol sva kupovala sam kruh pa zelenjavo sproti.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:23:01   
pikecpokec
Evo, mi gremo v soboto kampirat. S sabo imamo pač standardno ''opremo'': sol, sladkor, moka, olje.... pač osnovne potrebščine
Zraven pa še sok, vodo, pivo (kaj češ, laščani smouser posted image ), juhe iz vrečke, testenine+polivke, paštete, čokolino, tuno v piksni, nekaj frutkov za tamalega, kekse in palčke za prvo silo. Kaj več pa ne, ker nameravamo dol kupiti. Sploh meso, mleko in mlečne izdelke ne mislimo s sabo trogat, ker je že brez tega veliko prtljage. Itak sproti kupiš, sploh zelenjavo in sadje. No, vzeli bomo malo tamladega krompirja, pa eno suho salamo. To je vse. Če nam mislijo na meji zaplenit, jim pa boh požegni uno salamo user posted image

< Sporočilo je popravil pikecpokec -- 19.6.2008 11:24:08 >


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:27:49   
Anonimen
Mi smo ravno iz Medulina nazaj. Ful je dražja hrana na Hrvaškem. Sem šla vsa vesela v Lidl, ki je bil blizu apartmaja, not pa cene še 1x dražje kot v Ljubljani user posted image .

Drugače smo imeli skoraj vse s seboj, le par stvari je zmanjkalo pa voda ni bila pitna pa sem jo kupila, pa moj 2x dražji pivo pa otroci 2x dražje čokolade kot v Ljubljani pa je kar naneslo, tako da ti definitivno priporočam hrano za s seboj.

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:28:19   
Marogica
Kot sem že pisala nekajkrat na forumu...mi vzamemo ČISTO VSE zraven. Smo kot Čehiuser posted image . Imamo pa dva hladilnika in zmrzovalnik(mali), tako, da tudi meso kupimo pri nas. Ne gre pa seveda samo za finančno plat(čeprav smo na otku, kjer je vse dražje), temveč tudi zato, da midva avta skorajda cel dopust ne premakneva. In vsak dan v trgovino iti po 3 litre pijače, 2 litra mleka, 1kg kruha, zelenjavo...... Kdo pa bo to vsak dan tovoril? Moj mož ne, jaz pa tudi ne, avto pa stoji na mestu.

Moj mož pač reče, da se tako ali tako z nami pelje...kar je res... Je pa tudi res, da imamo enoprostorca in da imamo dovolj prostora...čeprav pa prej, ko smo imeli karavana, smo pa vzeli na morje pa strešni kovček, pa smo še v njega marsikaj natovorili.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:31:20   
karinka
Pa na mejah kaj pregledujejo ali nič ? Ker jaz bi tudi vzela kaj s sabpo, samo da me pa kje na meji začnejo pregledovat, me bo pa tudi strah.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:33:40   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: karinka

Pa na mejah kaj pregledujejo ali nič ? Ker jaz bi tudi vzela kaj s sabpo, samo da me pa kje na meji začnejo pregledovat, me bo pa tudi strah.user posted image


DO sedaj nismo imeli nikoli problemov, še za prvomajske praznike ne. Smo pa tako "obloženi" s vso kramo, da po moje, ko carinik avto zagleda, ga mine....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:37:54   
nanč
Ja baje ta zakon(za meso)ne velja za članice eu?Vam je kaj znano?

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:39:57   
lelaval
Mi vzamemo s sabo obvezno čokolešnik, kosmiče, kak liter mleka  - da imajo otroci takoj za jest, za naju pa kavo user posted image . Pa brezalkoholno pijačo tudi - ker je na Hrvaškem dosti dražja. In seveda domače borovničke in višnje, ostalo pa kakor kdaj.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:40:15   
Anonimen
Cenejsa? Sanjaj.

Ne pregledujejo najbrz, sej so ukinli tisto prepoved uvoza.

Mi bomo s seboj vzeli meso in osnovne zadeve - mleko, pijaco, kruh, sadje, zelenjavo, jogurte bomo tam kupovali, drugo bomo pac vzeli s seboj. Smo pa omejeni s prostorom, ampak bo slo user posted image Pa tut hladilnik ni prevec velik dol, tako da neki ful tko ne moremo tovorit ...

Sicer je pijaca res najdrazja dol, ampak kaj naj, ce gremo s Twingotom ... Pa da imajo se oni kaj od nas, turistov ...


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 19.6.2008 11:41:04 >

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:44:57   
sončnica24
Midva sva si vedno meso s sabo peljala pa zelenjavo za prve dneve in takšno hrano ki ostane, testenine, polivke, juhe v vrečkah, pijačo ... Primoran pa si tako kupiti kruh pa zelenjavo. Je pa res da je bil vsaj do sedaj kruh vedno cenejši za ostalo pa ne vem ker nisva nikoli kupovala.

Glede hrane na carini pa baje da za članice EU to naj ne bi veljalo samo verjetno si pa celega prtljažnika mesa tudi ne moraš peljati preko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:46:42   
8Lubenica5
Z mojim greva 3.7. tudi na Hrvaško - Brač. Pa so nam govorili, da hrane ne smeš imeti s sabo po novem - le za en obrok.
Pa sva šla kar na mejo vprašat, ker sva blizu doma. Policaj in carinik sta nam rekla, da so Hrvati to prepoved za pol leta ukinili, da ne zgubijo turistov in da lahko imava vse s sabo v mejah normale, no...da ne ravno izpade, da jo bova dol preprodajala.

Pol je pa carinik rekel še, da nekaj naj jo dava na vidno mesto, nekaj pa poskrijeva in dodal: "madona, kaj to vas more carinik učit?!" user posted image

Aja...in da nejveč kar lahko naredijo, je da nas pošljejo nazaj.



Lpuser posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:48:39   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24
Primoran pa si tako kupiti kruh pa zelenjavo.
peljati preko



Ja, to je res... vendar to finančno ne znese toliko, kar se pa teže tiče, pa tudi ne. V naš kamp se vsaki drugi dan pripelje tip, ki prodaja zelenjavo kar v kampu. Fajn blizu...

Kar pa se mesa tiše, pa ga imamo mi za eno hladilno torobo....pač približno preštejem, koliko mesnih obrokov bomo imeli, koliko bo ribjih, koliko brezmesnih...Tako si naredim nekakšen "jedilnik" od "oka".... Karkoli pa manjka, pa pač dokupimo, vendar so to vsekakor malenkosti...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 11:54:08   
sončika84
IZVIRNO SPOROČILO: karinka

Pa na mejah kaj pregledujejo ali nič ? Ker jaz bi tudi vzela kaj s sabpo, samo da me pa kje na meji začnejo pregledovat, me bo pa tudi strah.user posted image

Nas niso še nikoli. JE pa tko, bl te je strah in bl si nervozn,prej te bojo dali na kraj. čerpav spet preveč nasmejan in prijazn pa tut ni dobr bit(izkušnja od brtaa od mojega lubija).

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 12:59:27   
tananejka
IZVIRNO SPOROČILO: karinka

Tisti ki ste že bili na dopustu na Hrvaškem. Ste vzeli kaj hrane s seboj ali čisto nič ?



Jaz vzamem večinoma vse.... ker se mi na dopustu enostavno ne da hodit v trgovine. Hodimo le v pekarno po kruh, na tržnico po sadje in zelenjavo, v trgovino pa le če nam kaj zmanjka.

Na meji pa ne bi smeli komplicirati, ker so omejitev (vnosa hrane) preklicali.

Mi odhajamo v nedeljouser posted image

< Sporočilo je popravil tananejka -- 19.6.2008 13:01:14 >

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 13:24:26   
Nea_teja_
Vse je bistveno dražje ne samo hrana tudi pijača.Ko gremo mi  imamo tudi cel avto hrane in pijače pa ni važno a gremo samo za vikend ali pa na dopust.Ravno jutri gremo  in bomo zopet trogali sve i svašta pa še torto ker ima tamala rd in ga bo dol praznovala .

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 13:26:43   
Mišni
Ma pijača je v trgvoni kakšne 3-krat dražja, takod a je vsaj to res fajn s seboj vzeti. Sicer pa čimveč.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 13:28:34   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: 8Lubenica5
Pa sva šla kar na mejo vprašat, ker sva blizu doma. Policaj in carinik sta nam rekla, da so Hrvati to prepoved za pol leta ukinili, da ne zgubijo turistov


Ja, menda so Čehi in/ali Poljaki zagrozili z bojkotom, pa so se usrali. Hvala bogu.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu 8Lubenica5)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 16:40:00   
janjja
Draga je ko pes, mi smo bili pred dvema tednoma v prikolici na Lošinju in smo v enem tednu 200 eur za hrano porabli, res pa da nismo šparali in smo vsako jutro šli po fasngo za cel dan.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 19:13:26   
Anonimen
Mi kar veliko na hrvaško hodimo in  nas niso še nikoli pregledovali. Odkar imam otroke tovorim vedno vse s seboj. Samo vsakič čebulo pozabimo, to je pa tudi vse.

Zaželijo nam srečno vožnjo in to je vse user posted image

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 19:43:20   
TONČI.
Čez mejo lahko po novem pelješ tudi hrano.

Dol je vsaj trikrat dražja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
19.6.2008 22:29:34   
Aja1
Mi imamo tudi ponavadi vse s sabo. V kampu kupimo le zelenjavo pri enemu kmetu, ki tam zraven živi in prodaja, v trgovini pa kruh in sladoled.

_____________________________




(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
25.6.2008 22:50:03   
massylou
Tudi mi probamo čimveč že doma kupit. Tako zaradi cen, kot tudi zaradi tega, ker raje domačega podprem. Na otoku je pa še dražje, kot na celini.
Na Hrvaškem res kupimo samo malenkosti.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Je hrana na Hrvaškem cenejša ?
25.6.2008 22:53:24   
Anonimen
Dol je vsaj trikrat dražja.


U matr. Dobro da sploh prezivimo. Maš ti en hud kalkulator.

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?