|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pedigre Junior
5.6.2007 11:00:47   
anitaz
Izgubila sem link, kje naj naročim hrano za kužka, ki je baje ena vzorčna, brezplačna?user posted image  Ima katera?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pedigre Junior
5.6.2007 11:47:54   
madela
http://www.pedigree.si/


Tukaj ti piše nekaj o tem,da se prijavi in naroči brezplačen paket hrane za pasje mladičke.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pedigre Junior
5.6.2007 12:35:04   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: madela

http://www.pedigree.si/


Tukaj ti piše nekaj o tem,da se prijavi in naroči brezplačen paket hrane za pasje mladičke.


Hvalauser posted image  Sem naročila user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pedigre Junior
5.6.2007 12:36:39   
Bubamaraa
A je katera poslala??? ker jaz sem že pred cca.dvemi tedni in še nisem dobila...pa me zanima koliko časa traja, da pošljejo???? user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pedigre Junior
5.6.2007 13:07:11   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

A je katera poslala??? ker jaz sem že pred cca.dvemi tedni in še nisem dobila...pa me zanima koliko časa traja, da pošljejo???? user posted image


a tooooolk dolg je treba čakat user posted image user posted image  a jooooooojuser posted image user posted image  

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pedigre Junior
5.6.2007 20:53:08   
Shania
Punce, samo v info - Pedigre je slaba hrana in absolutno vam je ne priporčam!

Za isti denar, dobite v specializiranih trgovinah za male živali, bistveno boljše, industirjsko pripravljene hrane.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pedigre Junior
6.6.2007 15:34:53   
anabanana
Shania, katero hrano konkretno ti priporočaš? Ker jaz sem se ful trudila z to "high class" hrano pa je user posted image  ni hotel jesti niti pod točko razno! Pa vsi so mi priporočali Eukanubo, Hills, Royal Canin ... potem pa izvem, da tudi te hrane niso ne vem kaj oz. nekateri celo pravijo da na nivoju Pedigreja.

Po vseh teh informacijah sem obupala in začela kupovati Pedigree, ki ga Max obožuje. Ni se mi šlo za unih par eurov manj, saj veš. No in Max je lep, srečen, dlaka se sveti, živahen, prebava ok... tako da ... ne vem, no. Kaj ti praviš? Malček je predebel (pa ni hudega) ampak to je preizobilja, sigurnouser posted image

Res me zanima tvoje mnenje glede tega. Kaj ti daješ tvojemu user posted image ?

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pedigre Junior
6.6.2007 22:55:44   
Anonimen
Eukanuba testira na zivalih.

Jaz Luni dajem Hills, imela je pa ze Royal Canin in Nutro, pa Satisfaction ji je bil vsec, pa se nekaj sem ji dala, pa se ne spomnem kaj user posted image  

Pedigree in vse te zadeve imajo vec soli in ne vem cesa se zraven, zato naj bi bile slabse.

LP, Ribica

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pedigre Junior
7.6.2007 23:45:42   
Shania
anabanana, daj ga dol iz te podn hrane! Res, ne glede na to, kako mu je všeč. S tem mu delaš veliko škodo.

Predlagam, da poskusiš s Canidae: http://www.sen.si/canidae.htm

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pedigre Junior
8.6.2007 9:25:10   
polona2
Shania, kakšen se ti zdi Biomill? Imam 10 let starega kuža in bi mu začela kupovati Biomill Senior brikete.

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pedigre Junior
8.6.2007 13:02:14   
Tiamo
Da še jaz dodam nekaj o Pedigre-u


To je zelo dobra hrana, ampak za naš trg je delana oz. uvožena iz Madžarske in drugih držav, kjer jo delajo s poceni sestavinami.

Pedigree iz Francije je pravi Pedigree!!!

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pedigre Junior
8.6.2007 15:37:38   
andreja32
O, saj bi naša tudi zmazala pedigree, ampak ji ga ne dajemo.med drugim je preslan (zato ga imajo psi tako radi).

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pedigre Junior
8.6.2007 22:55:35   
najina pikica*
jst mam psičko.....in tudi mi nismo bili zadovolni z pedigrepalom!naša je po tej hrani dobivala prhlaj,koža se ji je ful grdo lupla,pa še črna je a si predstavljate kako je bilo to upadlivo user posted image  user posted image ....jst ji tud dajem Hills brikete in darling brikete,Hills je sicer mal bl draga sam pa kvalitetna...naša je imela potrgane vezi na zadnji d-tački,dali smo jo operirati operacija uspela,vendar zaradi prenosa sposobnosti hoje je dobila na drugi tački  artritis-veterinar nam je svetoval Hills brikete hrana prov predelana za artritis......pomaga!!!!

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pedigre Junior
12.6.2007 7:27:41   
zlatolasska
Uf.. no, jaz dobim malo pikico cez slab mesec.. Pa se zdej ful zanimam za hranjenje in vse ostalo...
Pa sem vprasala se vzrediteljico, kaj jim ona daje za jest... - je iz Nemcije...
Pa je rekla, da daje malim Pedigree Junior, starejsim pa eno hrano, ki so jo v Nemciji nehali prodajat in jo mora zdaj uvazat iz Amerike... :-S
A pol , Tia, mogoce svetujes, da nabavim Pedigree Junior v Nemciji? Ko bom itak ze tam.. user posted image


_____________________________

http://elly-zlatolasska.blogspot.com/

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pedigre Junior
12.6.2007 8:48:02   
tanara
Dobila sem en zanimiv link, malo pobrskajte kaj tam pišejo o hrani. Zanimive stvari, če uspemo premagati bolezen, bomo jedli to hrano

http://www.vege4.si/index.php?page=static&sub=hrana&id=57

čav bav

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pedigre Junior
12.6.2007 9:22:41   
Tiamo
zlatolaska, nevem kaj naj ti predlagam? Ja lahko ga kupiš v Nemčiji, samo a ga boš potem vsak mesec v nemčijo šla po hrano.

je pa takole glede hrane, vsak prodajalec bo svojo hrano hvalil...poznam rodovniškega zelo lepega nemškega ovčarja, ki je skoz hranjen z doma kuhano hrano in ima 14 let, pa ima težave samo starostne, slab vid, sluh, no pa letos so ga kolki začeli matrati.


(odgovor članu tanara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pedigre Junior
12.6.2007 15:18:26   
Anonimen
Nemski Pedigre lahko kupis v Müllerju user posted image

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pedigre Junior
13.6.2007 6:31:36   
zlatolasska
Ja itak, Ribica! Saj bi lahko ze sploh pomisla, da bo kaj takega, glede na to, da vedno vec stvari kupujem v Müllerju, ker so v nasih trgovinah enostavno preslabe kvalitete...
Ali pa se zapeljem do kolegice malo v Avstrijo na obisk, pa tam kupim..user posted image

To pa vem ja... Da ima vsak vzreditelj svoje fore.. Zato sem tudi povprasala svojo, ampak nima nic posebnega.. Jedo vse.. zdej mi pa naj to pomaga hehe...
Sem prestudirala ze cel forum moj pes, pa se zdaj ne vem kaj naj... Ampak bomo najbrz kar malo mesano...
Moj zdajsnji kuza, ki sicer zivi pri starsih, tudi ze celo zivljenje je brikete pa 'clovesko' hrano... pa tudi cebulo in strocnice je (cebulo prekuhano v kaki omaki - sem zdaj, ko se zvedela, da ni ok, povedala mami, da mu ne sme dajat cebule, pa je rekla, da je itak prekuhana), strocnice pa vse pusti (grah kar odkotali kamuser posted image )...
No, hocem povedat, da je pri 10ih letih zaenkrat se cil in zdrav, obnasa se kot kak mladic ali pubertetnik, v glavnem se vedno je nor.. user posted image
Od mojega fanta pa hranijo svojega psa tudi z vsem moznim, predvsem s tistim, kar ostane od kosila, pa celo macjimi briketki, ker mu ti kao najbolj disijo... pa je star ze 14 let in se starostnih tezav nima... tako da...user posted image


_____________________________

http://elly-zlatolasska.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pedigre Junior
20.6.2007 14:24:22   
solinar
IZVIRNO SPOROČILO: Tia74

Da še jaz dodam nekaj o Pedigre-u


To je zelo dobra hrana, ampak za naš trg je delana oz. uvožena iz Madžarske in drugih držav, kjer jo delajo s poceni sestavinami.

Pedigree iz Francije je pravi Pedigree!!!


Tako kot je rekla Tia74...Pedigree iz Francije,ta ki se dobi pa v slovenskih trgovinah pa ni najboljši.Notri je dosti preveč balasta,to je saj,katere so sicer v vseh hranah zaradi prebave,ampak v Pedigreju jih je pa le preveč.Zato,če imaš res rada svojega psa,mu začni raje dajat kaj boljšega,kot recimo Hills,Royal Canin,Nutro,Pro pac...pa še kaj bi se našlo...te stvari je bolje kupovat v specializiranih trgovinah.

LP

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pedigre Junior
20.6.2007 15:02:59   
honey
Sicer ne spada ravno pod to temo, ampak samo da pripomnim - imam muco, staro 5 let, ki je samo notri. Poskusila sem z vsemi možnimi briketi - Hills, Eukanuba, Royal Canin, Pro plan, nekimi briketi, ki se jih dobi samo pri veterinarju, v glavnem ni da ni, ampak kaj gospa je? Whiskas. To je na isto foro kot Pedigree Pal, samo kaj naj ji dam jesti, če drugega noče? Pa sem poskusila tudi že to, da ji 2 dni nisem dala hrane, kot so mi priporočili pri veterinarju. Pa je bila raje lačna, kot da bi jedla kaj drugega. Starši pa imajo muco, staro 19 let (sicer ni samo hišna, ampak hodi tudi zunaj), ki je vse brikete, kar jih je v navadni trgovini, pa ni bila še nikoli pri veterinarju. Tako da mislim da je tudi odvisno od tega, kako določena žival prenaša kakšno hrano. Kuhane oz. domače hrane pa itak ne mara.

(odgovor članu solinar)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pedigre Junior
28.6.2007 22:57:01   
Strawberrie Cherrie
Pedigree se loči: Pedigree Pal, je ena izmed kvalitetnejših hran, vendar je pri nas ni mogoče dobiti. Pedigree je user posted image , podn od hrane.

Jaz prisegam na Belcando ... jo je pa v Slo za1x težko dobit. Samo par trgovin jo prodaja, nobena na Koroškem. Se pač vozim do Ptuja, 4x letno po zalogo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pedigre Junior
29.6.2007 23:38:51   
anajmad
Jst dajem naši Pikici Tehni Cal. Naredim ji pa tako,da brikete namočim v toplo vodo ,zraven ji dodam kuhano zelenjavo (bučke,korenček) in en četrt mesne konzerve za pse iz Lidla. Vse skupaj zmešam s paličnim mešalnikom in to hrano shranim v plastične posodice(imam približno za dva dni) v hladilniku. naša Pikica to poje kot za stavo. Seveda ima na razpolago zmeraj suhe brikete in seveda svežo vodo.
Naši pokojni Arici sem pa dajala brikete Royal Canine in konzerve iz Hofferja. Ponavadi je pa jedla hrano takšno kot mi,razen krompirja in fižola. Pa nikoli ni imela problema z dlako in prebavo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pedigre Junior
1.7.2007 23:52:43   
tanaja*
valda  da imajo radi pedigree če je pa kilo soli not. Punce temu se reče junk food, izogibajte se je v veeelikem krogu!!! Kupujte hrano v specializiranih trgovinah in pri veterinarjih, ne pa v merkatorju, šparu ipd...

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pedigre Junior
27.7.2008 18:11:28   
Vali123
Ja no potem je pedigree iz francije dober ali je tud sol pa balasti not??

pa tisti iz mulerja( nemškega ) je dobr??

ker jaz namreč dobim psa( beagla) pa mu hočem dat samo naj boljše. Pa kolko sem brala o pedigree... me je kar stisnilo.

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pedigre Junior
29.7.2008 21:47:24   
Anonimen
Vali, od kje pa dobis beagla? Pedigree zagotovo ni ok. JAz moji beaglici dajem Hills. 

(odgovor članu Vali123)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?