|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako rešiti????
1.7.2008 7:50:15   
Anonimen
Pozdravček vsem user posted image !

Prosim vas za pomoč, če se je morda katera znašla v isti situaciji, in sicer...do 13.07. imam s strani ZZZS-ja podaljšano bolniško, s 15.08. nastopim porodniško, včeraj pa so mi v službi povedali da lahko letos pokurim še ves dopust in sicer 22 dni. Torej bi lahko nastopila z dopustom 16.07, vendar ne vem kaj zdaj storiti s tema dvema dnevoma med bolniško in dopustom ( torej 14. in 15. 07???). Je potrebno znova poslati na komisijo podaljšanje, potem pa ti osebni zdravnik sam prekine to bolniško da lahko izkoristiš dopust, ali kako???
Nimam pojma, pa upam da nisem preveč zakomplicirala....
Vsakršna pomoč je več kot dobrodošla!!!!

Lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako rešiti????
1.7.2008 7:55:32   
Anonimen
Sodelavka je imela isto situacijo, pa dopusta ni mogla koristiti. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako rešiti????
1.7.2008 7:57:52   
Anonimen
Eh, nisem si dobro prebrala sporočila, sem mislila, da imaš potem takem dva dni "preveč" dopusta.

Kaj pa osebni zdravnik ti ne more napisati dva dni bolniške naknadno?

Upam, da sem te zdaj dobro razumela.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako rešiti????
1.7.2008 8:09:22   
Anonimen
Prvo porabi dopust, in pred porodniško pojdi za dva dni še na bolniško in to je to. Vsaj mislim tako. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako rešiti????
1.7.2008 10:21:56   
ANA_P
No, lepo od tvojega delodajalcauser posted image user posted image user posted image , da ti ponudi koriščenje dopusta.
Mislim pa da se ti to ne splača. Itak si v bolniški in si doma, razlika za tebe bo pa samo v plači. Če boš dobila plačo je 100% neto, če si v bolniški pa 90%, za tebe druge razlike ni. Doma boš v vsakem primeru. Jaz na tvojem mestu ne bo koristila dopusta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako rešiti????
1.7.2008 11:33:52   
rosalie
ANA_P, a veš da mi ni čisto jasno zakaj bi zame bilo boljše če ostanem kar na bolniški? Že zavoljo tega, da grem malo bolj mirne duše po hčerkico ali pa po kruh v trgovino, brez da razmišljam, če me morda kdo čaka ali išče doma (komisija)...mislim, da bi mi bilo lažje že zaradi tega, drugače se pa res nič kaj preveč bistveno zame res ne spremeni...
In hvala lepa za odgovore!

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako rešiti????
1.7.2008 12:18:08   
aluš
Moj predlog je tudi ta, da pokuri letošnji dopust. Ker ti bo naslednje leto itak zapadel - lanski dopust se lahko koristi do 30.6., ti boš pa takrat še na porodniški. Plačo boš dobila mal boljšo, pa še doma ti ni treba bit "pribita".

Za tista dva dni, ki ti zmanjka, se pa s svojo osebno zdravnico probaj zment za bolniško enkrat vmes med dopustom, če je normalna, ne bo komplicirala, saj imaš lahko npr. angino.

(odgovor članu rosalie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako rešiti????
1.7.2008 13:10:54   
Kranjcanka
Ce zelis podaljsati bolnisko, morata z izbranim zdr. poslati na komisijo. Odobritev rabis z njihove strani, ker ti je izbrani sam ne more podaljsat. Ce se da zmenit z izbranim in ce je mozno v sluzbi, bi jaz sla takoj po koncu trenutne bolniske na dopust in enkrat vmes do izbranega po se dva dni bolniske. Mogoce najbolje, da kar zadnje 2 dni pred porodnisko, ker na ta nacin lahko izbrani zdravnik bolnisko upravici s slabim pocutjem, pritiskanjem, bolecinami...

Srecno

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako rešiti????
1.7.2008 13:15:43   
strnadek
na podlagi česa si dobila odobreno in h kateremu zdravniku mora iti otrokovemu ali svojemuuser posted image user posted image

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako rešiti????
1.7.2008 13:17:50   
strnadek
user posted image user posted image  s katerim zdravniko se to dogovarjaš svojim ali otrokovim

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako rešiti????
1.7.2008 13:18:17   
tanikaa
Z zobozdravnikom.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu strnadek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako rešiti????
1.7.2008 13:20:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Z zobozdravnikom.



user posted image  to pa zagotovo ne.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako rešiti????
1.7.2008 13:21:15   
tanikaa
A da ne? No, potem pa se pardoniram. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako rešiti????
1.7.2008 17:12:01   
benika
na podlagi česa si dobila odobreno in h kateremu zdravniku mora iti otrokovemu ali svojemuuser posted image user posted image


In kaj je tukaj smešnegauser posted image

(odgovor članu strnadek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako rešiti????
1.7.2008 22:19:14   
Kranjcanka
S svojim izbranim ali z ginekologom. Nekdo od njiju ti bo gotovo sel na roko, sploh ce bos zelela bolnisko 2 dni pred porodnisko.

Lp

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?