|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   elektronska varuška
18.7.2008 13:53:17   
arabela*
Vem da je bilo že precej tem pod tem naslovom.
Ampak sedaj smo v fazi priprav in naročanje pa me zanima sledeče.
Na kaj je treba bit pozoren,ko jo kupuješ.Opažam,da so kar razlike.Ene imajo 2 kanala,ene 120.vse povprečne imajo nekje dva.Ali je to dovolj.user posted image
Pa še to.Jaz bi imala nastavljeno eno v stanovanju,drugo pa nad njim.zdaj pa piše,da je pri željeni varuški domet 400 m na odprtem.Potem torej skozi stene ne deluje al kako?user posted image
Že skoraj bi se odločla za eno Tomijevo varjanto,(za nekje 68eur),pa jih žal ni več za dobit.
Zdaj pa sem na sončkovi strani zasledila eno Hartig+Helling za 73 eur.
Prosim za kakršnokoli informacijo.
Lpuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: elektronska varuška
18.7.2008 14:16:50   
BAMBINA_
AngelCare, ki povezuje zvočno elektronsko varuško, ter senzorje za zaznavanje gibanja (dihanja).

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: elektronska varuška
18.7.2008 14:45:52   
arabela*
Ja pa angelcare je malo drugače.Ni varuškauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: elektronska varuška
18.7.2008 14:48:41   
Vali 81
seveda da je tudi varuška odvisnk keri model kupiš.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: elektronska varuška
18.7.2008 14:49:51   
arabela*
Aja,no pa saj niste ko so samo varuške so tud vredu?user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Vali 81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: elektronska varuška
18.7.2008 15:00:38   
sazi
Mi imamo eno Philipsovo z dvema kanaloma v bloku, pa ne lovimo nikogra drugega (lahko bi v poplavi valov imeli smolo in ujeli kakega sosedovega otroka, ki bi imel isto varuško - no, bi pač zamenjali kanal, če bi bili trije, bi bil pa že problem.) Ti pa žal glede razlike v nadstropjih ne znam svetovati. Občutek imam, da čez betonske stene tole ne lovi dobro - ravno tako velja za AB etažne plošče. Z zidanimi stenami je po mojem drugače. Morda ti bo napisala katera, ki prav tako uborablja varuško v različnih nadstropjih.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: elektronska varuška
18.7.2008 15:02:00   
sazi
Zdaj se spomnim, da so imeli že pred leti, ko sem bila sama varuška pri eni družini eno tako na 2 kanala in so jo uporabljali v obeh nadstropjih hiše in je super delala, težko pa povem, katere firme je bilauser posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: elektronska varuška
18.7.2008 15:14:29   
arabela*
sazi,hvala.
Mi imamo tako stanovanje,da je zgornja soba tik nad spodnjo.pa niti ni previsok stropuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: elektronska varuška
18.7.2008 15:38:59   
sazi
Po mojem ne bi smel biti problem. Sicer pa, če ugotovite, da ne lovi, lahko v 8ih dneh vrneš - sicer je nekaj potov in potrebno nekaj besed, ampak se da.
Ni pa fora v višini stropa ampak kvečjemu v debelini in armiranosti betonske plošče med etažama, ampak kot rečeno, pri prijateljih tega problema ni bilo, mi v bloku moramo pa prav paziti, kam postavimo sprejemnik in oddajnik, da se lepo lovita.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: elektronska varuška
18.7.2008 18:37:34   
leasnurer
Mi imamo  Ansmannovo varuško im smo zelo zadovoljni z njo. Imamo jo pa tudi spodaj, drugo pa zgoraj v stanovanju, nad stanovanjem. Nima le senzorja za zvok, ko se otrok oglaša, ampak tudi ko otrok malo globlje diha in pa se premika. Kupili pa smo jo v BC.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: elektronska varuška
18.7.2008 19:09:09   
BAMBINA_
AngelCare v kombinaciji z elektronsko varuško stane le nekaj eurov več kot navadna varuška. Naj ti ne bo škoda tistih par €. Pri nas se je AC izkazal za najboljšo naložbo od vse opreme in pripomočkov, saj nas je pravočasno opozoril na dihalno stisko, ki jo je sin imel med spanjem in smo ga tako lahko še pravočasno pripeljali v bolnišnico. Ne upam si pomisliti kaj bi bilo, če ne bi imeli te napravice..

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: elektronska varuška
18.7.2008 20:13:42   
lea23
jaz sem jo kupila 1 leto nazaj, philipsovo.
bila je v baby centru v avciji znižana iz nekje 70× na 50€. deluje brez problema. je pa itak ne uporabljam veliko, samo takrat ko mala spi ( v spalnici ). ko spi, imam zaprta vrata od spalnice in drugač nebi slišala kdaj se zbudi. pa ko je bila še novorojenček sem jo ful veliko uporabljala, ker je itak samo spančkala.

se mi zdi da je ta naša varuška bla najcenejša od philipsovih v baby centru, pa že 1 leto deluje brezhibno.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: elektronska varuška
18.7.2008 21:31:22   
Naja30
Mi imamo tole Tomijevo, ki si jo skoraj kupila (mislim, da sem jo nedolgo nazaj vidla v dm-ju). Sem zelo zadovoljna z njo. Super dela čez stene, pa saj to je namen varuške. Eno enoto imamo v spodnjem štuku, drugo pa v prvem.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: elektronska varuška
18.7.2008 22:17:35   
arabela*
Naja3,v Dm? Nisem vedla,da jih tam prodajajouser posted image

Bom pogledla,če jih slučajno imajo.

Glede Angelcare,kaj se blazina da posebej tud kupit slučajno??

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: elektronska varuška
19.7.2008 12:52:02   
Vali 81
ja se da tudi blazino kupit posebaj ampak imajo sedaj ful ugodno tanovo varjanto v kompletu tako da pomoje se ti ne splača kupovat vsakega posebj. na njihovi spletni strani imaš številko mobitela in ti oni prav vse lepo razložijo.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: elektronska varuška
19.7.2008 13:53:24   
*bubi*
Nima le senzorja za zvok, ko se otrok oglaša, ampak tudi ko otrok malo globlje diha in pa se premika. Kupili pa smo jo v BC.


Ni to malo preveč občutljivo? Meni se zdi, da je lahko moteče, če se vklopi (in začne hreščati) za vsak gib. OK, novorojenček leži bolj kot ne pri miru, malo večji dojenček pa se obrača in bi se varuška celo noč vklapljala. Konec koncev me ne zanima, kdaj se otrok obrne user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: elektronska varuška
19.7.2008 14:03:45   
*bubi*
Sem malo pogledala Angelcare na spletni strani (slovenski). Zadeva, ki jo prodajajo - model AC301-R je že star vsaj 2 leti, na ebayu se taki prodajajo (sicer iz druge roke ampak "kot novi") za nekaj evrov. Model AC401-R pa stane 160€.


Mi je pa všeč samo varuška - AC420 user posted image  In proti ostalim varuškam res nima pretirane cene.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: elektronska varuška
19.7.2008 17:24:43   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Naja3,v Dm? Nisem vedla,da jih tam prodajajouser posted image



Ja, ziher sem jo vidla tam. Upam, da jih še imajo.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: elektronska varuška
19.7.2008 17:34:03   
Katjusa
Mi imamo neko čist navadno in tud mal starejšo ima 2 kanala in komot lovi okol in okol hiše še nekaj metrov čez ( nosmo ravno preizkušali kako daleč vendar po naši celi parceli) in tud večina jo uporabljapo dijagonalno po hiši torej je polek nadstropja vmes tudi kr nekaj sten pa ni nobenih problemov čist normalno dela zdej k mali govori se ga razločno sliši kaj pove....

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: elektronska varuška
21.7.2008 17:09:38   
arabela*
Sem to tomyjevo kupila v dm.
Res sem presenečena,da tako čez te debele,stare stene dela.Vsak gib se sliši.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?