|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gardaland...
4.7.2008 21:41:28   
hmm...
Dober večer!


Moderatorji prosim vas ne me prestavljati, ker rabim hiter odgovor, in bo tukaj najhitrejši. Hvala!


Mene zanima, koliko vas je bilo v Gardalandu? Predvidevam da kar vse, no jaz še nisem bila, ker do zdaj žal še nisem imela možnosti. Pa me zanima, katera agencija je dobra, saj bi šla prek nje. In približno koliko stane. Bi pa šla do 18 julija, ker potem ne morem. Torej katera  agencija je ugodna? Pa ali je možno sploh rezervirati do 20 julija?


Hvala za vse odgovore!

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gardaland...
4.7.2008 22:01:19   
naja17
Z agencijo ne rabiš komplicirat, ker te tko bus odpelje do Gardalanda in si tam cel dan. Cene so povsod iste 53-55 € in to je to. Zdej maš dnevno-nočne Gardalande, pelje vsako soboto, tud kej med tednom boš dobla morda. Tko no....

Lp

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gardaland...
4.7.2008 22:07:59   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Z agencijo ne rabiš komplicirat, ker te tko bus odpelje do Gardalanda in si tam cel dan. Cene so povsod iste 53-55 € in to je to. Zdej maš dnevno-nočne Gardalande, pelje vsako soboto, tud kej med tednom boš dobla morda. Tko no....

Lp



Najlepša havala!

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gardaland...
4.7.2008 22:08:15   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Z agencijo ne rabiš komplicirat, ker te tko bus odpelje do Gardalanda in si tam cel dan. Cene so povsod iste 53-55 € in to je to. Zdej maš dnevno-nočne Gardalande, pelje vsako soboto, tud kej med tednom boš dobla morda. Tko no....

Lp



Najlepša havala!


hvala* user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gardaland...
4.7.2008 22:31:18   
Anonimen
O, sem se ravno v ponedeljek peljala mimo, pa me je tako potegnilo, da bi šla malo pogledat, samo sem bila too much utrujena user posted image . Sicer sem bila tam 3x, usedeš se v avto, 4 urce vožnje po avtocesti in si tam. Če imaš čas, priporočam tudi ogled mesta Sirmione, čudovito mestece na polotoku, arhitekturno lepo za pogledat, ozke uličice, romantika,...

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gardaland...
4.7.2008 22:32:59   
Spark
Ej, pa še nekaj. Mislim, da je imela turistična agencija, ki je v Mercatorju popust, če si imel 10 nalepk. Samo se ne spomnim koliko je to bilo. 

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gardaland...
4.7.2008 22:45:29   
amaya
Ma jaz sem bila že fulkrat in vedno v lastni režiji. Predvsem zato, ker se lahko poberem domov, ko imam vsega dovolj user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gardaland...
4.7.2008 22:47:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Ma jaz sem bila že fulkrat in vedno v lastni režiji. Predvsem zato, ker se lahko poberem domov, ko imam vsega dovolj user posted image


enakouser posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gardaland...
5.7.2008 11:15:11   
Muca83
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Ej, pa še nekaj. Mislim, da je imela turistična agencija, ki je v Mercatorju popust, če si imel 10 nalepk. Samo se ne spomnim koliko je to bilo. 


S tem sem šla jaz 25.5. Cena izleta je bila z nalepkami 43,20 eur, potekalo je pa vse tako, kot z drugimi agencijami.
Samo tam piše, da se je treba prijavt najkasneje 3 tedne pred odhodom, tako da najbrž ne pride več v poštev za odhod 18.7. Aja, je pa bila gužva, čeprav je bil to v Italiji navaden delavni dan. Po ene pol ure smo moral čakat v vrsti za vsako stvar. Ob sobotah je pa baje še huje... Pa vroooče je blo, pol litra vode pa 1,30 EUR user posted image Smo jim kar ogromno denarja pustil samo za vso vodo, ki smo jo spili na 35°C. user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?