|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 17:20:51   
Pikapolonica_
Koliko je bil star vaš prvorojenec, ko sta se s partnerjem znova odločila za otroka?
Kakšni drugi dejavniki so vplivali še na vašo odločitev?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 17:23:02   
Doll
ko je bil star 12 mesecev. primilo se je,ko je bil prvi star 18 mesecev

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 17:30:33   
Gordana-3
midva sva hotela hitro, malo razliko med njima, od rojsva prve sva pazila le prve tri mesece, ko mi je tudi ginekologinja svetovala, da telo rabi malo počitka. zanosila sem, ko je ta prva imela  16 mesecev.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 17:54:16   
ROŽICI
moja pa je stara že 5 let..pa še vedno premišljujem....user posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 18:22:31   
čaki
5,5 let je bil star, ko se je rodila sestricauser posted image

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 18:27:39   
metkica1
Moja je bila stara dobre 3 leta, ko je dobila sestricouser posted image

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 18:28:41   
ronja
Slabih 9m, ko sva naredila naslednjo. Da pa bova mela več otrok, sva se odločila še predno sva naredila prvo.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 18:46:51   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

moja pa je stara že 5 let..pa še vedno premišljujem....user posted image


Ja, saj tega me je strah, da ne bo minilo še naslednjih x let, midva pa bi še vedno premišljevala.
Je pa res, da smo sedaj prišli vsaj za dve leti v Slovenijo in me mogoče ravno zato bolj mika, da bi zanosila, donosila in rodila tukaj.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 19:01:31   
ROŽICI
saj ne da si ne želimo..ful si želimo še enega ali pa dvauser posted image .vendar so pa tu težave finance-samo on zaposlen jaz brez službe če grem v porodniško pa dobim bogih 170E to pa pomoje glih za plenice...ne vem kam to pelje.user posted image ni nam lahko.

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 19:03:58   
Doll
ROŽICI ostane ti oprema in oblačila za otroka,tako da za prva leta ni finančnega problema.
Moj je tudi zaposlen,jaz pa nisem,pa finance niso problem,otroka imata polno rit vsega

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 19:11:29   
eva1
Ko je bil prvi star 8 mesecev sva se določila za še eno bebo...ko je bil prvi star 13 mesecev sem zanosila..razlika med njima je 21 m!

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 19:16:00   
ROŽICI
ja res da veliko stvari bi lahko uporabla še za drugegauser posted image . saj trenutno delava na user posted image ne vem pa kdaj se bo primlouser posted image ker sva že dovol dolgo čakala da bi pač jaz dobila službo in potem zanosila..čas pa je minil in sedaj bom imela pač tako veliko razliko v letih.

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 19:24:14   
timika
Ko sva se odločila, je bil sine, prvorojenec, star 15 mesecev, ravno je shodil in, da bi imela drugega, me je prijelo v trenutku. In seveda sem mislila, da bom kar hin, če nosečnosti ne dočakam v naslednjih dveh mesecih.
Pa je sledila lekcija iz potrpljenjauser posted image , ratalo nama je šele po devetih mesecih poskušanja, recimo pred približno slabim mesecemuser posted image . Srčno upam, da srečno sfuramo do konca in bom konec maja naslednje leto drugič mami.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 19:26:44   
VITA74
midva sva si novega člana zaželela ko je bil sine star 2,5let....sedaj že 7,5 let in ga še vedno ni.....user posted image

_____________________________

srečna

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 19:42:03   
Anonimen
moja bo pa stara 16 mes ko bo drugi prišel na svet, tko da sva kr pohitela vendar ne načrtovano. sploh nisva razmišljala sam enkrat ni bilo menstre pa sem šla test delat, tko da sm zej v 21 tednu noseč.

pa ga imava že zej ful rada se ga ful veseliva

(odgovor članu VITA74)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 19:49:11   
Anonimen
16 mesecev

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 20:08:35   
žigolino
Jaz sem rekla sam enga pa konc,potem pa ko je bla stara pet let me je prijelo in sem takoj hotla zanosit,no moj pa si je vedno želel dva in imamo šest let razlike.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 20:14:57   
anajmad
12 let,pa mi ni žal. Oz. sem zanosila po 10 letih,pa mi je sinček umrl.
Toda,ko ju zdej pogledam,kakšna ljubezen je to in koliko ljubezni nudimo eni in drugiuser posted image . Mislim,če bi imela otroke starostno bolj skupaj,jih ne ne bi mogla ,pravzaprav jim ne bi mogla nuditi toliko ljubezni

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
25.9.2008 20:22:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 20:22:16   
Naja30
9m po porodu, samo se ni dobro končalo.
Zdaj sem zanosila spet, ko je bila tamala stara cca 18m. Želiva imeti čim manjšo razliko med otroki. Čeprav je na začetku težko, ampak je kasneje več plusov.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 20:22:25   
Jančika_
Razlika je 23 mesecev. Želela sva manjšo razliko, pa sem imela vmes dva spontana splava. Za tretjega sva želela spet manjšo razliko, pa sva morala najprej odložiti zaradi mojega zdravja, nakar sem spet splavila in zdaj je tamali star več kot dve leti -  in sigurno še nekaj mesecev ne bo nič s kakšno nosečnostjo, ker me čaka operacija. Nekaterih stvari se ne da ravno načrtovati....

Razlogi za takšno odločitev, torej za manjšo razliko? V prvi vrsti to, da si želiva, da bi otroci odraščali kot vrstniki. Potem moja starost (nimam več ravno deset let časa, da bi si lahko zmišljevala).

Pa še en faktor - življenje z dojenčkom in z majhnim otrokom je čisto drugačno kot z večjim. Tako, kot mi je lepo negovati malo bitjece, je tudi veliko olajšanje, ko se zna otrok sam obleči in ko jé, ne da bi bilo potem treba očistiti celo kuhinjo, njega in še sebe. Pa neprespane noči (pri nas jih sicer ni bilo veliko, pa vendar) - skratka nekako se mi zdi, da tega obdobja ne bi hotela razvleči na 15 let (uh, pa da ne pomislim, da pride najprej eden v puberteto, pa čez pet let drugi in čez pet še tretjiuser posted image ).

Ampak to niso univerzalni razlogi, temveč najini - masikomu so zgornje stvari lahko razlog za večjo razliko. Vsak po svoje torej. In kljub vsem razlogom za/proti še enemu/kmalu/ne tako kmalu/nikoli mislim, da je pri odločitvi glavna želja. Ko je dovolj močna, je pravi čas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 21:25:11   
Naja31
Med najinima je razlika točno 3 leta (no, 5 dni manj kot tri leta). Vmes je bila še ena neuspela nosečnost.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 21:33:54   
melanija
Med prvima dvema je 20 mes razlike, med drugo in tretjim je 28 mes razlike, med tretjim in četrtim, če bo vse po sreči pa bo 15 mes.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 22:13:14   
kaya2007
pa a si res vse tako hitro spet zaželite imeti otroka? mislim RES zaželite-ne samo zaradi "načrta" imeti več otrok user posted image
jaz bi imela 2, ampak že zdaj bi imela 2, trenutno si sploh še ne predstavljam iti spet čez vse od nosečnosti do morebitnega zbujanja ponoči (pa je bilo pri taprvi vse super in bp). me res skrbi, da sploh ne bom začutila močne želje po nosečnost/otroku kot prvič, ali pa tako pozno, da se mi res ne bo več dalo še enkrat čez vse user posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Drugi otrok- Da ali ne?
25.9.2008 22:15:22   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Koliko je bil star vaš prvorojenec, ko sta se s partnerjem znova odločila za otroka?  3leta
Kakšni drugi dejavniki so vplivali še na vašo odločitev? Želja, da otrok ne odrašča sam.


(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?