|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po tragediji na Savi - se samo meni zdi čudno
8.7.2008 18:40:07   
mojcaziga
Tole je objavljeno na 24ur.com
Občina Sevnica je v sodelovanju s tamkajšnjim območnim združenjem Rdečega križa odprla račun za pomoč svojcem žrtev nesreče. Oblikovati nameravajo tudi ustanovo, ki bo v nadaljevanju poskrbela za upravljanje z nakazanimi sredstvi.

Pomoč zbirajo na transakcijskem računu območnega združenja Rdečega križa Sevnica številka: 02379 - 0017732206, odprtem pri NLB, poslovalnica Sevnica, s sklicem: 00 030708 in pripisom: svojcem vodne tragedije.

Sočustvujem z družinami umrlih, ampak konec koncev so vse žrtve bile na nekih položajih in so večin o časa prejemale tako plačo kot jo marsikateri Slovenec ne spravi skupaj v parih mesecih in zdaj naj bi darovali za pomoč svojcem???????????????
Denarja je že tako šlo ogromno za iskalno akcijo, vsi potapljači so darovali svoj čas in energijo, zdaj pa še to. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim, koliko ljudi dnevno izgubi kakega od svojcev, pa zato še ne prosijo širne Slovenije za pomoč

lp, Mojca



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 18:41:50   
lotoska
Ja točno tako, se čist strinjam. Otroci pokojnih bodo dobivali pokojnine, staršev jim pa noben denar ne vrne.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 18:47:43   
metkica1
Zelo se strinjam z obema

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 18:50:30   
Anonimen
Tole je pa kar nekaj.

Politika, politika in samo politika. In pretakanje denarja.
Ocitno jih ni narava naucila nicesar.

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.7.2008 18:51:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metkica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 18:57:09   
amaya
user posted image

mogoče si bo pa kdo dvorišče z marmorjem uredil, kot se je z denarjem, ki smo ga darovali za Posočje zgodilo user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
8.7.2008 19:04:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 19:10:38   
lotoska
Brez veze.

< Sporočilo je popravil lotoska -- 8.7.2008 19:14:40 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 19:13:32   
Anonimen
ma brezveze sploh komentirat. mi je ze zal za post.

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 19:28:30   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Marmor bodo dali na nagrobnike! Ljudje so umrli, ne bit škodoželjni.


Kaj je zdej škodoželjnega tu? Bistvo vsega je, da nekateri ne vidimo smisla v zbiranju denarja....To pa še ne pomeni, da ga TI ne smeš darovat. IN tudi ne pomeni, da se mi ljudje ne smilijo in da sem žleht kot hudič zaradi tega. Dejte malo bolj odprto brat odgovore in malo razmislit zraven....ne samo butnit nekaj ven. Tudi takrat so ljudje trpeli, še danes so nekateri v hišah, ki komaj stojijo pokonci, tudi za njih se je zbiral denar, ki pa ni prišel v prave roke....IN TO JE TO! to sem tudi hotela s tistim povedati....MATER SEM ŠKODOŽELJNAuser posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 19:40:11   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Tole je objavljeno na 24ur.com
Občina Sevnica je v sodelovanju s tamkajšnjim območnim združenjem Rdečega križa odprla račun za pomoč svojcem žrtev nesreče. Oblikovati nameravajo tudi ustanovo, ki bo v nadaljevanju poskrbela za upravljanje z nakazanimi sredstvi.

Pomoč zbirajo na transakcijskem računu območnega združenja Rdečega križa Sevnica številka: 02379 - 0017732206, odprtem pri NLB, poslovalnica Sevnica, s sklicem: 00 030708 in pripisom: svojcem vodne tragedije.

Sočustvujem z družinami umrlih, ampak konec koncev so vse žrtve bile na nekih položajih in so večin o časa prejemale tako plačo kot jo marsikateri Slovenec ne spravi skupaj v parih mesecih in zdaj naj bi darovali za pomoč svojcem???????????????
Denarja je že tako šlo ogromno za iskalno akcijo, vsi potapljači so darovali svoj čas in energijo, zdaj pa še to. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim, koliko ljudi dnevno izgubi kakega od svojcev, pa zato še ne prosijo širne Slovenije za pomoč

lp, Mojca







Se strinjam.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 19:56:04   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Tole je objavljeno na 24ur.com
Občina Sevnica je v sodelovanju s tamkajšnjim območnim združenjem Rdečega križa odprla račun za pomoč svojcem žrtev nesreče. Oblikovati nameravajo tudi ustanovo, ki bo v nadaljevanju poskrbela za upravljanje z nakazanimi sredstvi.

Pomoč zbirajo na transakcijskem računu območnega združenja Rdečega križa Sevnica številka: 02379 - 0017732206, odprtem pri NLB, poslovalnica Sevnica, s sklicem: 00 030708 in pripisom: svojcem vodne tragedije.

Sočustvujem z družinami umrlih, ampak konec koncev so vse žrtve bile na nekih položajih in so večin o časa prejemale tako plačo kot jo marsikateri Slovenec ne spravi skupaj v parih mesecih in zdaj naj bi darovali za pomoč svojcem???????????????
Denarja je že tako šlo ogromno za iskalno akcijo, vsi potapljači so darovali svoj čas in energijo, zdaj pa še to. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim, koliko ljudi dnevno izgubi kakega od svojcev, pa zato še ne prosijo širne Slovenije za pomoč

lp, Mojca







Se strinjam.


Tudi jaz.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 19:57:02   
Anonimen
A ne bi raje zbrali denar za včerajšnjo ujmo na Primorskemuser posted image  

(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:00:27   
total
Punce a ste kaj nakazale,da vas to tako moti...puste naj počivajo v miru,denar pa naj nakaže tisti,ki hoče....nekateri ga  ojo potrebovali,niso vsi meli bajne plače..zato prosim ne se tle kregat in pametovat,brez zamere...

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:04:04   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

A ne bi raje zbrali denar za včerajšnjo ujmo na Primorskemuser posted image  


Po mojem je tudi to BZ, ker na koncu polovico dobijo tisti, ki sestankujejo, tisti pa, ki denar krvavo potrebujejo dobijo ali drobtinico (pa še to po ne vem kolikem času) ali pa jim dobri strici omogočijo kredit z nizko obrestno mero in prilagojenim časom vračanja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem velikokrat v Bovcu in poznam prebivalce - od vsega denarja, ki ga ni bilo malo, so si vsi, ki so bili pri koritu ali pa so imeli poznanstva uredili krasne hiše in stanovanja, ostali pa so ostali bolj praznih rok in z velikimi krediti. Tisti, ki so se znašli, pa jim podjetja gradijo hiše in obnavljajo stanovanja medtem, ko že tri leta živijo na državne stroške v apartmajih (ne plačujejo ne elektrike in ne vodarine in ostalih stroškov).
Koliko denarja pa so požrli sestanki in ogledi stanja,....., pa ne bomo nikoli vedeli


lp, Mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:10:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

A ne bi raje zbrali denar za včerajšnjo ujmo na Primorskemuser posted image  


Po mojem je tudi to BZ, ker na koncu polovico dobijo tisti, ki sestankujejo, tisti pa, ki denar krvavo potrebujejo dobijo ali drobtinico (pa še to po ne vem kolikem času) ali pa jim dobri strici omogočijo kredit z nizko obrestno mero in prilagojenim časom vračanja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem velikokrat v Bovcu in poznam prebivalce - od vsega denarja, ki ga ni bilo malo, so si vsi, ki so bili pri koritu ali pa so imeli poznanstva uredili krasne hiše in stanovanja, ostali pa so ostali bolj praznih rok in z velikimi krediti. Tisti, ki so se znašli, pa jim podjetja gradijo hiše in obnavljajo stanovanja medtem, ko že tri leta živijo na državne stroške v apartmajih (ne plačujejo ne elektrike in ne vodarine in ostalih stroškov).
Koliko denarja pa so požrli sestanki in ogledi stanja,....., pa ne bomo nikoli vedeli


lp, Mojca


To imaš pa tudi prav. user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:16:14   
Volga
Joj, kako mene jezik srbi, pa se bom raje vgriznila vanj. Bemti, sem pa jezna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:18:44   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Joj, kako mene jezik srbi, pa se bom raje vgriznila vanj. Bemti, sem pa jezna.


Kar napiši!

Saj je možno, da imam samo jaz negativne izkušnje in sem zato malo bolj proti tem zadevam


lp, MOjca

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:28:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Joj, kako mene jezik srbi, pa se bom raje vgriznila vanj. Bemti, sem pa jezna.


Kar napiši!

Saj je možno, da imam samo jaz negativne izkušnje in sem zato malo bolj proti tem zadevam


lp, MOjca



O ne, ne bom, me bodo požrle user posted image  Če bi bila pa zihr, da si ti zanesljiva, bi ti napisala na ZS, amo ne vem, če me ne bi izdala, ker moje mnenje je res kruto.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:30:16   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Joj, kako mene jezik srbi, pa se bom raje vgriznila vanj. Bemti, sem pa jezna.


Kar napiši!

Saj je možno, da imam samo jaz negativne izkušnje in sem zato malo bolj proti tem zadevam


lp, MOjca



O ne, ne bom, me bodo požrle user posted image  Če bi bila pa zihr, da si ti zanesljiva, bi ti napisala na ZS, amo ne vem, če me ne bi izdala, ker moje mnenje je res kruto.


od kdaj se pa ti bojiš, da te bodo raztrgale? user posted image

jaz bom tudi modro molčala. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:30:35   
Šarki
user posted image user posted image user posted image  pol pa res bol da ne napišešuser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:31:04   
pikecpokec
Volga, dej deli mnenje z nami. Mene ful zanima. Od kdaj se pa sekiraš če te bojo požrle user posted image ?

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:31:24   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Joj, kako mene jezik srbi, pa se bom raje vgriznila vanj. Bemti, sem pa jezna.


Kar napiši!

Saj je možno, da imam samo jaz negativne izkušnje in sem zato malo bolj proti tem zadevam


lp, MOjca



O ne, ne bom, me bodo požrle user posted image  Če bi bila pa zihr, da si ti zanesljiva, bi ti napisala na ZS, amo ne vem, če me ne bi izdala, ker moje mnenje je res kruto.


Niso/nismo vse enake. user posted image  



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:31:48   
BAMBINA_
 
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Denarja je že tako šlo ogromno za iskalno akcijo, vsi potapljači so darovali svoj čas in energijo, zdaj pa še to. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne bom se vmešavala v tole podlo razpravo, ampak bljak, kakšen ostuden način razmišljanja je pa tole....


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:31:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Volga, dej deli mnenje z nami. Mene ful zanima. Od kdaj se pa sekiraš če te bojo požrle user posted image ?
Se strinjam user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?