|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V hotelu 2x računali nočitve!
7.7.2008 20:54:01   
eya
Joj, sem jezna kot sto user posted image  Smo bili 14 dni nazaj v Londonu, sem v hotelu plačala nočitev s kartico , danes pa videla na izpiskih Mastercarda, da so namesto enkrat kar 2x računali po 145,50 funtov, oz. so me okoli prenesli za 183€user posted image  Ko sem plačevala, je na prvem listku pisalo "unable to authorise", zato je potegnila še drugič. Očitno pa je že prvič kartica čisto ok delala.

Zdaj grem napisat pritožbo. Ima kakšna kako idejo, kako jo naj sestavim? Saj načeloma bo šlo, samo angleščina me vseeno malo matra, koje treba kak uraden dopis napisat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V hotelu 2x računali nočitve!
7.7.2008 22:43:24   
*Junona*
Grozauser posted image . Bom tut js od zdej na prej bolj pazljiva. Včasih kakega odrezka ne shranim in potem ne vem user posted image
Mi je pa ta mesec enkrat v Zazzi zavrnilo avtorizacijo.

želim, da čimprej dobiš denar nazaj.

Srečnouser posted image


< Sporočilo je popravil *Junona* -- 7.7.2008 22:44:22 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V hotelu 2x računali nočitve!
7.7.2008 22:46:58   
scubadiver
Eya po mojem moraš to reklamirat na tvoji banki in ne direktno v London.
Ti povem moj primer..
V new yorku sem rezervirala hotel in sem morala javit tudi številko kreditne kartice. Ker pa nas potem ni bilo, so mi trgali eno nočitev, ker sem pozabila preklicat rezervacijo.
Sem reklamirala na banko, ker niso imeli podpisanega slipa in mi je ratalo, sem po enem mesecu dobila denar nazaj. Je banka kontaktirala hotel in so urejali oni. In ker hotel ni imel nobenega dokaza, so mi vrnili denar...


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V hotelu 2x računali nočitve!
7.7.2008 22:49:54   
Rožica I
Jaz sem tak primer rešila kar z banko, od katere je kartica. V bistvu ti itak oni trgajo. Pri meni je šlo za dosti manjši znesek in ni bilo problema. Bodo pa tako videli, da so v roku minutke trgali 2x isti znesek, tako da mislim, da boš uredila.
Potem pa sporoči, kako si uredila.
Držim pesti user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V hotelu 2x računali nočitve!
7.7.2008 22:53:41   
Anonimen
Po moje je tudi bolje, da se obrnes na banko. V slovenscini user posted image .

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V hotelu 2x računali nočitve!
8.7.2008 8:56:18   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Po moje je tudi bolje, da se obrnes na banko. V slovenscini user posted image .

Se strinjam... pritozbi prilozi tudi kopijo slipov.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V hotelu 2x računali nočitve!
8.7.2008 9:03:51   
jolly123
Definitivno reklamiraj na svoji banki tam od kjer je kartica. Oni rihtajo potem vse naprej. Tudi sama delam v hotelu in vlčasih pride kakšna reklamacija in potem moraš banki poslat vse dokumente s katerimi dokazuješ veljavnost oziroma neupravičenost in se oni naprej menijo. 

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V hotelu 2x računali nočitve!
8.7.2008 17:27:09   
Shorty_
si že kaj ugotovvila??

Upam da dobiš denar nazajuser posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V hotelu 2x računali nočitve!
8.7.2008 17:33:17   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Po moje je tudi bolje, da se obrnes na banko. V slovenscini user posted image .


ja tako ja.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: V hotelu 2x računali nočitve!
8.7.2008 18:53:49   
kofetek2010
Nam so tud prejšnji teden 2x trgali iz službene kartice (NLB) za plačilo hotela na Dunaju... še preden sem uspela urgirat je bil znesek že vrnjen na račun. user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: V hotelu 2x računali nočitve!
8.7.2008 19:36:50   
ZARA
Oj, eya user posted image ....upam, da fajn porihtaš.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: V hotelu 2x računali nočitve!
8.7.2008 21:37:27   
eya
So se mi oglasili iz hotela, pa pravijo, da ni njihova krivda, da pri njih je bilo vse ok, so mi samo enkrat računali. Na banki pa sem vložila reklamacijo in moram zdaj počakat na odgovor. Me pa prav zanima, kam je potem šel denar, če ga ni na mojem računu niti na hotelskemuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: V hotelu 2x računali nočitve!
8.7.2008 22:35:46   
blustar
Pri Mastercarduuser posted image . Ampak sem mislila, da take zadeve sami popravijo in jih ni treba reklamirat. Men se pri karticah dogaja, da kaj zaračunajo, naslednji zapis na izpiskih je pa storno.

Me je pa to spomnilo na še nekaj, na kar nisem nikol pozorna, pa si vedno vbijam v glavo, da moram - nikol ne gledam zneskov, ki podpisujem slipe ali tipkam pin. Čist neodgovorno.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?