|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velika potreba
21.7.2008 22:14:09   
Anonimen
Pozdravljene
Zadnjih nekaj dni se mi dogaja, da zelo težko opravljam veliko potrebo....ne gre za zapeko....

Se mi je pa danes zgodilo, da sem se zgleda nekoliko strgala, saj sem zaznala kapljico krvi...
Se je kateri že to zgodilo??? V ponedeljek imam kontrolo pri G...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velika potreba
21.7.2008 22:28:30   
benika
Verjetno si staknila hemoroide. V lekarni si kupi kremo proti tej nadlogi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velika potreba
22.7.2008 10:29:38   
Anonimen
Lahko, da si si samo popraskala anusno odprtino zaradi trdega blata. Veliko moraš piti, poskusi na tešče, topel donat, ali en dan prej namočene suhe slive zjutraj pa to popij in slive pojej, laneno seme prav tako en dan prej namočeno, vendar je potrebno potem veliko vode oz. tekočine popiti.
Obstaja tudi mešanica različnih trav po imenu BIOKOR, ki ga po vsej verjetnosti lahko dobiš v trgovinah s čaji in zdravo prehrano.

Prebava je v nosečnosti zelo pomembna, ker kasneje ko je plod večji se prebava še upočasni, daj plod pritiska na črevesje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velika potreba
22.7.2008 10:32:26   
julika
se mi je dogajalo to.pa niso bli hemeroidi.enostavno zaprstost.od napenjanja na wc-ju ti je verjetno kakšna mala žilica poknila. meni je pomagal donat.vsak dan kozarec pa je blo v redu.konec 4. meseca se je umirilo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velika potreba
22.7.2008 11:54:48   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: julika

se mi je dogajalo to.pa niso bli hemeroidi.enostavno zaprstost.od napenjanja na wc-ju ti je verjetno kakšna mala žilica poknila. meni je pomagal donat.vsak dan kozarec pa je blo v redu.


Se podpišemuser posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu julika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velika potreba
22.7.2008 12:17:53   
zanositev
Tudi gibanje pomaga. Pa uravnovešena prehrana, pa veliko tekočine.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?