|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   verjamete v angele?
18.7.2008 10:00:23   
Anonimen
Včeraj sem si kupila svoje prve orakeljske karte - pogovori z Angeli, da me ne bi doma čudno gledali jih skrivam, ker marsikdo ne verjame v "te" zadeve...Pa ve, verjamete? Jz si Angele in pogovore z njimi predstavljam bolj kot obliko urjenja intuicije in poslušanja lastnega jaza. V njihovo nadnaravno moč pravzaprav ne verjamem, mislim, da je moč v nas, "angeli" nam samo pomagajo najti to moč...

Bluzim...

Kaj pa ve menite?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 10:11:17   
Anonimen
Kaksne karte pa so to,prvic slisim.
Moja stara mama je s kartami slogala,samo to je bilo bolj za zabavo.Jih imam spravljene,ker sem pozabila kako se ze pravilno delijo.
To z angeli...daj malo razlozi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 10:16:28   
Anonimen
Jaz od kart verjamem samo v tarok in črnega Petra.
V angele pa tudi ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 10:27:04   
amaya
poznam karte.....enkrat sem se malo igrala z njimi in morem povedat, da so prav lušne. Sicer pa več o njih ne vem, poznam pa punco, ki se z njimi ukvarja user posted image . Ja koga pa jaz ne poznam? user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 10:29:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Kaksne karte pa so to,prvic slisim.
Moja stara mama je s kartami slogala,samo to je bilo bolj za zabavo.Jih imam spravljene,ker sem pozabila kako se ze pravilno delijo.
To z angeli...daj malo razlozi.user posted image


citiram, sicer je govora o knjigi, ampak s kartami je isto:

PODROBEN OPIS IZDELKA : Pogovori z angeli, Doreen Virtue Doreen Virtue, doktorica psiholoških znanosti in psihoterapevtka, je napisala knjigo po nareku angelov. V njej je mogoče najti nove spodbudne misli. Angeli posredujejo zdravilna sporočila, ki nam bodo pomagala odkriti naše življenjsko poslanstvo, razumeti ljubezenske odnose, ozdraviti čustvene rane in se pravilno odločati na življenjskih prelomnicah.

Angeli so darovi božanskega uma ter most med resnico in prividi težav. Na vse načine se trudijo, da bi nas privedli do notranjega miru. Skušajo nas doseči znotraj naših prepričanj, ne glede na vero, osebnost ali način življenja. Vsakogar od rojstva do smrti spremljata vsaj dva angela varuha in vsaj en, ponavadi pa več duhovnih vodnikov.

Angeli se v knjigi predstavijo, odgovorijo na najpogostejša vprašanja, ki jih ljudje zastavljamo, in nam posredujejo sporočila o mnogih življenjskih temah, čustvih, odnosih, stanjih, dejavnostih …

Zadnji del knjige je edini, ki ni napisan po samodejnem nareku in tu avtorica razlaga kako lahko zaznamo angele, kako ločimo prave zaznave od namišljenih in kako lahko z njimi bolje komuniciramo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 10:30:32   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: amaya
Ja koga pa jaz ne poznam? user posted image

mene user posted image
Verjamem v angele, ne verjamem, da se pogovarjajo preko kart user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 10:31:30   
cmokec
Ja, čist verjamem.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 10:34:36   
abi
Seveda verjamem v angele.
Že velikokrat so mi pomagali pri različnih težavah in zato  vzporedno tudi uporabljam angelske karte.
Angeli so tukaj zato da nam pomagajo - le priklicati jih moramo.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 10:36:51   
pikalonca
IZVIRNO SPOROČILO: abi

Seveda verjamem v angele.
Že velikokrat so mi pomagali pri različnih težavah in zato  vzporedno tudi uporabljam angelske karte.
Angeli so tukaj zato da nam pomagajo - le priklicati jih moramo.

Se povsem strinjam s teboj abi.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 10:37:08   
Anonimen
Imam kar nekaj angelov.user posted image  Tudi pogovarjam se z njimi, samo ne preko kart.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 10:40:59   
Mešamdrek
V angele verjamem,v razne karte,fižolčke,kavno usedlino pa ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 10:43:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Kaksne karte pa so to,prvic slisim.
Moja stara mama je s kartami slogala,samo to je bilo bolj za zabavo.Jih imam spravljene,ker sem pozabila kako se ze pravilno delijo.
To z angeli...daj malo razlozi.user posted image


citiram, sicer je govora o knjigi, ampak s kartami je isto:

PODROBEN OPIS IZDELKA : Pogovori z angeli, Doreen Virtue Doreen Virtue, doktorica psiholoških znanosti in psihoterapevtka, je napisala knjigo po nareku angelov. V njej je mogoče najti nove spodbudne misli. Angeli posredujejo zdravilna sporočila, ki nam bodo pomagala odkriti naše življenjsko poslanstvo, razumeti ljubezenske odnose, ozdraviti čustvene rane in se pravilno odločati na življenjskih prelomnicah.

Angeli so darovi božanskega uma ter most med resnico in prividi težav. Na vse načine se trudijo, da bi nas privedli do notranjega miru. Skušajo nas doseči znotraj naših prepričanj, ne glede na vero, osebnost ali način življenja. Vsakogar od rojstva do smrti spremljata vsaj dva angela varuha in vsaj en, ponavadi pa več duhovnih vodnikov.

Angeli se v knjigi predstavijo, odgovorijo na najpogostejša vprašanja, ki jih ljudje zastavljamo, in nam posredujejo sporočila o mnogih življenjskih temah, čustvih, odnosih, stanjih, dejavnostih …

Zadnji del knjige je edini, ki ni napisan po samodejnem nareku in tu avtorica razlaga kako lahko zaznamo angele, kako ločimo prave zaznave od namišljenih in kako lahko z njimi bolje komuniciramo.



Ne poznam.Sem pa brala Usodo dus,Michaela Duffa,je tudi nekaj v tem smislu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 11:10:19   
mojamura
v angele kot neka kozmična nadnaravna bitja, verjamem. spodbudna se mi zdi misel, da ima vsak človek svojega angela varuha, ki ga varuje in bdi nad njim. nisem pretirano veren človek, vendar mi je že od otroštva ostalo v navadi, da ko me je bilo strah zame ali koga od bližnjih sem vedno zmolila tisto kratko, pa vendar meni krasno molitev:
"Sveti angel varuh moj...."

< Sporočilo je popravil mojamura -- 18.7.2008 11:11:05 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 12:10:15   
puncica
ja verjamem v angele, ne v take s krili ampak v take, ki se kdaj prikažejo v obliki ljudi. Verjamem da bdijo nad nami in nas poskušajo usmerjat, pogovarjam se pa z njimi ne, kaj pa vem, očitno se mi še ni bilo treba obračat k angelom, ni blo takih težav da jih sama ne bi mogla prebordit, razen ko me je strah ali sem v krizi zmolim tisto sveti angel varuh moj.... in se potem počutim veliko bolje, kar sem naučila tudi svoje otroke, no bol jih je moj mož user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 13:18:24   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

ja verjamem v angele, ne v take s krili ampak v take, ki se kdaj prikažejo v obliki ljudi. Verjamem da bdijo nad nami in nas poskušajo usmerjat, pogovarjam se pa z njimi ne, kaj pa vem, očitno se mi še ni bilo treba obračat k angelom, ni blo takih težav da jih sama ne bi mogla prebordit, razen ko me je strah ali sem v krizi zmolim tisto sveti angel varuh moj.... in se potem počutim veliko bolje, kar sem naučila tudi svoje otroke, no bol jih je moj mož user posted image


Isto, le da ne molim. user posted image

Bolj verjamem v sanje in njihova sporočila.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 13:33:20   
Paštetka
Ja verjamem v angele že od malega. Verjamem, da je moja sestra med angeli in da me je moj angel poklical h hčerkini posteljici, ko je le-ta nehala dihati.

In ja, večkrat sem se obračala z besedami in mislimi k njej in jo prosila kaj.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 18.7.2008 13:35:28 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 13:39:21   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Ne poznam.Sem pa brala Usodo dus,Michaela Duffa,je tudi nekaj v tem smislu.


Ta knjiga je larifari...če samo pomislimo kako je opisana organizacija duš..mislim, vse primerljivo v stilu današnjega časa...če to knjigo pisali v srednjem veku; pa bi spet bilo vse organizirano kot v tistem času...
menim, da so angeli in duše nepovezani s časom in krajem..zatorej je ta knjiga le ena izmed **** knjig, kako nekdo hoče vzbudit pozornost.
Je pa res, d nenkateri zelo verjamejov  to knjigo...poznam primer samomora, samo zaradi trdega prepričanja v to knjigo; ker je posameznik pač bil mnenja, da na tem svetu zdaj, s to dušo ne more več nič doseči...user posted image
...vse je odvisno od našega prepričanja...ne rabimo kart, molitev, ipd. sami moramo poiskati svojo lastno pot, do nečesa, kar nam v nekem kriznem trenutku daje oporo. pa eč so to angeli, lastni otroci, narava, mavrica, kamenje, knjiga....samo da nam vlije upanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 13:46:15   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

ja verjamem v angele, ne v take s krili ampak v take, ki se kdaj prikažejo v obliki ljudi. Verjamem da bdijo nad nami in nas poskušajo usmerjat, pogovarjam se pa z njimi ne, kaj pa vem, očitno se mi še ni bilo treba obračat k angelom, ni blo takih težav da jih sama ne bi mogla prebordit, razen ko me je strah ali sem v krizi zmolim tisto sveti angel varuh moj.... in se potem počutim veliko bolje, kar sem naučila tudi svoje otroke, no bol jih je moj mož user posted image


Isto, le da ne molim. user posted image

Bolj verjamem v sanje in njihova sporočila.


enako je pri meni. Nisem iz verne družine. Mama in oče me nista vzgajala v vrenem duhu. Le moja nona je nekaj skušala naredit na temu, vendar iz tega ni bilo nič. Moja mami še danes pravi, da mi je pustila svobodo izbora in ko bom sama začutila (če bom) se bom krstila itd. In če povem po pravici sem ji za to hvaležna, saj sem se najdla sama in moja vera je le moja vera....Ne hodim k mašam, rada pa zavijem v kakšno cerkev...najraje jo imam če je popolnoma prazna. Kar vre energije v njej.

V angele varuhe popolnoma verjamem, ne obračam se pa nanj. No vse do sedaj se nisem. Edinikrat, ko sem se res obrnila je bilo kmalu po porodu in me je čakala operacija.....takrat mi je bilo ful strah......in sem se obrnila na angela (ali nadangela) Gabriela in pa seveda na mojega strica v črnem veštitu user posted image .



_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 13:47:21   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Ne poznam.Sem pa brala Usodo dus,Michaela Duffa,je tudi nekaj v tem smislu.


Ta knjiga je larifari...če samo pomislimo kako je opisana organizacija duš..mislim, vse primerljivo v stilu današnjega časa...če to knjigo pisali v srednjem veku; pa bi spet bilo vse organizirano kot v tistem času...
menim, da so angeli in duše nepovezani s časom in krajem..zatorej je ta knjiga le ena izmed **** knjig, kako nekdo hoče vzbudit pozornost.
Je pa res, d nenkateri zelo verjamejov  to knjigo...poznam primer samomora, samo zaradi trdega prepričanja v to knjigo; ker je posameznik pač bil mnenja, da na tem svetu zdaj, s to dušo ne more več nič doseči...user posted image
...vse je odvisno od našega prepričanja...ne rabimo kart, molitev, ipd. sami moramo poiskati svojo lastno pot, do nečesa, kar nam v nekem kriznem trenutku daje oporo. pa eč so to angeli, lastni otroci, narava, mavrica, kamenje, knjiga....samo da nam vlije upanje.



Vsaka skrajnost je uničajoča!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 14:38:04   
brigitaa

Bluzim...

Kaj pa ve menite?





Sem pa kje te pa res mal zanese.....

< Sporočilo je popravil brigitaa -- 18.7.2008 14:45:36 >


_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 14:51:52   
*kinnie*
Jaz v angele ne verjamem, verjamem pa v to, da se vse zgodi z določenim razlogom...potem pa iščem povezave.

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 15:04:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Ne poznam.Sem pa brala Usodo dus,Michaela Duffa,je tudi nekaj v tem smislu.


...poznam primer samomora, samo zaradi trdega prepričanja v to knjigo; ker je posameznik pač bil mnenja, da na tem svetu zdaj, s to dušo ne more več nič doseči...user posted image




vidiš, jz sem pa zdaj spoznala primer samomorilca, ki je zelo slabo prebral knjigo - oziroma knjigi, predhodna Usodi duš je Potovanje duš. Tisti, ki jo je bral dobro ve kaj pomeni samomor user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 15:09:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa


Bluzim...

Kaj pa ve menite?





Sem pa kje te pa res mal zanese.....


Neumestno, ampak ok - zdaj sva si bot aneuser posted image user posted image

(odgovor članu brigitaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 22:31:13   
klarisima
Jaz jih imam...in Sarafina mi je pomagala uresničiti mojo največjo željo user posted image

In verjamem...user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: verjamete v angele?
18.7.2008 23:30:55   
Mala_princeska
Verjamem v angele.



(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?