|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo poroka
30.7.2008 16:00:09   
Klarissa
Lepo prosim za info, ker reeees ne vem!
kolko ste kaj dale v kuverto, ko sta bila povabljena 2 in se je poročila vaša prijateljica-dobra, ne pa najboljša.
je njena prva poroka, sva pa obe manj kot 30, otrok nima, si pa zidata-tak zgolj v info.
Hvaala:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo poroka
30.7.2008 16:06:53   
Anonimen
je njena prva poroka,


Odvisno od tega, koliko mislis, da jih po prvi se bo user posted image .

Ne, hecam se, da ne bos jezna. Ca. 100€, bi rekla.

(odgovor članu Klarissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo poroka
30.7.2008 16:11:18   
Freycha
se mi zdi, da če razmišljaš med 100 in 300 € je čisto dovolj. Je pa seveda odvisno tudi od tvojega finančnega stanja.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo poroka
30.7.2008 18:04:56   
Naja30
Jaz bi dala 100-150 evrov.

Tako sva tudi midva dobila.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo poroka
30.7.2008 18:57:46   
cukr07
Midva sva se poročila lani in sva v povprečju dobila 100-150€ na par.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo poroka
30.7.2008 19:06:02   
Majuska
Pri nama je bilo različno, vsak je prispeval po zmožnosti. Je bilo nekje med 100 - 300 €.

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo poroka
31.7.2008 7:41:54   
NATAŠI
glede na to da ti je full dobra prijateljica nekje 150 eur.... Midva sva sedaj na tem in ko vabila nosiva nekateri že dajo kar darilo (kuverto) in dajejo nekje med 100 in 300 ... kolikor pač lahko

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?