|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamrznit bučke
30.7.2008 12:49:25   
Anonimen
Doma mamo ful bučk, pa me zanima, če jih lahko npr. naribam in dam zmrznit? (da bi jih potem lahko porabila za bučke v omaki al pa kej podobnega).

so sploh užitne, če so enkrat zmrznjene?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zamrznit bučke
30.7.2008 13:01:15   
romta
Lahko jih naribaš, ali narežeš na kocke. Za omako so super tud zmrznjene. Mi smo jih jedli celo zimouser posted image

_____________________________

Kjer je volja je pot!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zamrznit bučke
30.7.2008 13:01:33   
Dream
Glede na to, da so podobne kot kumare, po mojem lahko. Mi smo kumare vedno olupili, očistili semen, naribali in spakirali v vrečke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zamrznit bučke
30.7.2008 13:02:12   
Anonimen
Lahko. Iz moje izkušnje so za omake uporabne, kaj drugega pa niti ne (paniranje itd...)...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zamrznit bučke
30.7.2008 13:02:17   
Anonimen
no super. Bom probala kako bo. user posted image

(odgovor članu Dream)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zamrznit bučke
30.7.2008 13:02:27   
sazi
Mi smo jih jedli celo zimo

No, pri nas jih  na žalost do zime že zmanjkauser posted image .
Drugače je pa tu super varianta. Jaz jih narežem in zmrznem, potem jih imamo pa za juhe ali omake.

(odgovor članu romta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zamrznit bučke
30.7.2008 13:26:28   
Majuska
Pri nas smo jih vedno narezali na kocke in zmrznili. Super omakce pridejo tudi po odmrznitvi user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zamrznit bučke
30.7.2008 13:53:11   
smigli
Bučke, tudi tavelike, ki niso več tako sočne, so odlične za vlaganje v kisu ali kompotu.
Jih olupiš, očistiš semena, narežeš na palčke ali kocke (kar ti je ljubše) in vložiš v kisu, olju, ali kompotu.
Ob pravilnem ulaganju, ostanejo zelo čvrste in odlične za zimsko rabo.
dober tek in lep dan

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zamrznit bučke
30.7.2008 14:06:59   
lexl
Seveda jih lahko zmrzneš, ampak porabiš jih lahko samo za omakice ali pa za juho.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zamrznit bučke
30.7.2008 22:00:24   
lelaval
Komot jih naribaj ali nareži ter daj  zamrznit.  Jaz dam zamrznit že spanirane, pa jih potem samo spečem.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zamrznit bučke
30.7.2008 22:05:48   
Volga
O Marija, koliko besed o enih bučkah, ki niso vredne, da bi zasedale moj zmrzovalnik. Mi ni absolutno nič zanje, nikar, da bi jih zmrzovala.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zamrznit bučke
31.7.2008 11:55:51   
Sandra*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

O Marija, koliko besed o enih bučkah, ki niso vredne, da bi zasedale moj zmrzovalnik. Mi ni absolutno nič zanje, nikar, da bi jih zmrzovala.


Saj pri tebi tako nima nobena stvar vrednosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zamrznit bučke
31.7.2008 17:05:00   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

Bučke, tudi tavelike, ki niso več tako sočne, so odlične za vlaganje v kisu ali kompotu.
Jih olupiš, očistiš semena, narežeš na palčke ali kocke (kar ti je ljubše) in vložiš v kisu, olju, ali kompotu.
Ob pravilnem ulaganju, ostanejo zelo čvrste in odlične za zimsko rabo.
dober tek in lep dan


Jaz imam sicer zelo rada bučke, vendar mi zmrznjene niso tolk všeč. Če jih že zmrznem, jih zmrznem že narejene v omaki, ali naribane in ožete - za polpete, sicer pa so mi odmrznjene premehke, sluzaste, niso več čist ta prave bučke.

Bi pa z veseljem probala v kozarce jih vložit. A lahko prosim za kak recept za kis ali kompot smigli?

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...
8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?