|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko stane
19.8.2008 13:41:29   
M1987
... namreč en dan tvojega sanjskega življenja - poroka user posted image Prosila bi, če mi lahko napišete koliko ste dale za kakšno stvar, koliko vas je prišla v celoti... Da vemo našparati user posted image Ali ste imele dekliščino in fantovščino? Kaj menite o rem, da bi imela skupaj kot piknik? Ali je čudno, če bi to preskočila? user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko stane
19.8.2008 13:43:36   
Anonimen
Kakšno poroko pa bi imela?

Midva sva imela piknik in še vedno dobivava klice kako je bilo fenomenalnouser posted image . Res je blo super, ljudje sproščeni, ..... takoj bi ponovila isto v glavnemuser posted image

(odgovor članu M1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko stane
19.8.2008 13:53:29   
mišk
Midva sva fantovščino in dekliščino preskočila, zato pa sva vse kolege povabila na poroko! Bilo nas je blizu 130. Ni nama žal!user posted image

Cene te zanimajo?

NEVESTA:
Izposoja obleke: 560 evrov
Čevlji: 40 evrob
Sp. perilo: 60 evrov
Frizura ( s probo in barvanjem ) + make up: okol 100 evrov
Manikura: 35 evrov
Solarij:22 evrov

ŽENIN
Obleka: Okol 460 evrov
Čevlji: 75 evrov
Frizura: 7 evrov

POGOSTITEV:
Večerja: 4910 evrov
Vino: 350 evrov
Ostala pijača: okoli 100 evrov

OSTALO:
Vabila: 78 evrov
Cerkvena poroka: 72 evrov
Civilna: sem že pozabla
Rože: 300 evrov (smo jih dobili po nabavni ceni, delo cvetličarka- žlahtnica ni računala)
Torta: Spekla sorodnica zastonj user posted image
Pecivo: Peklo sorodstvo, okoli 60 kilogramovuser posted image
Fotograf + kamerman: 800 evrov
Najem limuzine: 260 evrov
Plesni tečaj: 108 evrov
Škatle za pecivo: 30 evrov
Prstana: 410 evrov
Ansambel: 650 evrov
...

Sigurno sem še marsikaj pozabla.
Ni mi pa za nič žal! Bilo je fenomenalno!user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko stane
19.8.2008 14:26:48   
NATAŠI
naju bo prišla poroka (ki bo v sobotouser posted image ) cca 12.000 skupaj z dekliščino in poročnim potovanjem za 1600

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko stane
19.8.2008 21:32:50   
M1987
O joj... Treba bo kredit user posted image user posted image user posted image  zdaj bo moj reku - ali poroka ali nov avto user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko stane
19.8.2008 21:43:02   
biga
Pri nama je poroka stala okrog 3000 evrov. Samo civilna, skupaj 29 povabljenih (poroka v družinskem krogu). Sva pa iskala čim cenejšo varianto.
- prstana - 360 evrov
- moška in ženska obleka - 600 evrov
- ženski in moški čevlji - 120 evrov
- poroka v parku - 300 evrov
- šopek in pentlje - 60 evrov
- frizura neveste - 40 evrov
- fantovščina - 400 evrov
- pogostitev v gostilni - 680 evrov
- torta - 60 evrov
- one mand band 300 evrov
- plus cca. 100 evrov za podrobnosti (make up, nakit, narezki doma)
- snemalec oz. fotograf zastonj

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko stane
19.8.2008 22:04:41   
blaža
12.000e? Jaz sem dala za stanovanje 25.000 e. Jaz sem si delala konfete sama. Teta mi jih je nakvačkala, ostalo sem delala sama. Rožice za povabljene( priponke) sem naredila iz Fimo mase enako kot rožice v konfetih. Nisem bla v solariju, ker sem taka kot sem itak lepa. Balončkov ni bilo veliko, aranžmaje so imeli na čez starši, ni pa jih bilo pretirano, le kakšna ikebana na mizi, na avtu, pa moj šopek, ki mi ga je častil bodoči mož. Strošek sta bili večerja in frizura pa make up. Fotografiral nas je kolega , ki obvlada, prstane pa sta nama kupili za darilo poročni priči in si nisva izbrala najdražja v zlatarni, sta pa najdražja v najinih srcih, spomin poroke pa tudi.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko stane
20.8.2008 5:35:14   
nanč
O joj... Treba bo kredit zdaj bo moj reku - ali poroka ali nov avto
Najprej poroka,pol pa še nov avtouser posted image kr ponavdi pade toliko denarja nazaj,da ti pokrije pol gostije ali pa še več...vsaj na teh je bilo tako,na katerih sem bila jaz.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko stane
20.8.2008 11:13:37   
PikicaStonoga
Še v tolarjih okol 2 MIO z vsem skupi tudi poročnim potovanjem 14 dni Malte, 110 gostov.  

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko stane
20.8.2008 11:33:17   
M1987
Ja no mi bomo morali malo skombinirati, ker je moj pravoslavec, a jaz slovenka user posted image Rada bi nekaj tako v izi, da se bodo tako iz moje kot njegove strani povabljeni med seboj ujeli user posted image biga ti si dobro prišla skozi user posted image jaz bi isto nekaj v izi pa potem piknik. Poroka bi pa bila na Lj gradu civilna in potem v njegovi cerkvi cerkevena. Pa bi šli na kosilo, potem pa piknik user posted image ja nama bosta tudi botra kupila prstan user posted image menda je tako pravilo pri njih. user posted image


blaža... a imaš kako sliko konfetka, ki ti ga je nakvačkala teta? Me zelo zanima kako pride user posted image


_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?