|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje kupiti peno?
19.8.2008 23:06:00   
die beste Mutti
Pozdravljene,

me zanima, če katera ve, kje lahko kupim nekakšno peno, da bi naredila blazinico za na stolček.

No, pa kje prodajajo lepe škatle, da spravim vsa premajhna oblačila (v Merkurju jih ni, Bauhaus ima premajhne ali pa ne preveč lepe itd).

Hvala za pomoč! ;)

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje kupiti peno?
19.8.2008 23:12:04   
Paštetka
Kakšne škatle? plastične, kartonaste?

Špar, Rutar. BC...

pena se kupi lahko pri tistih, ki obazinjajo pohištva.Kakse že tem reče?user posted image  Tapicerji? Nekaj takega. Ali pa rijo kontaktiraj user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu die beste Mutti)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje kupiti peno?
19.8.2008 23:19:05   
die beste Mutti
ja ja kartonaste, samo bi take lepe.

Sem upala, da obstaja še kakšna druga možnost za neprofesionalce. Pa niti ne rabim veliko te pene.

Vseen ful ful hvala za pomoč :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje kupiti peno?
19.8.2008 23:20:01   
Balonchy
Peno (spužvo) dobiš TUKAJ.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje kupiti peno?
19.8.2008 23:27:17   
sirenetta
Škatle imajo v akciji v Šparju, full poceni, na prospektu so videt lepe (barvane, na razne vzorčke, rožice,....)

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje kupiti peno?
19.8.2008 23:30:33   
die beste Mutti
joj, saj v sparu pa res še nisem pogledala, dobra ideja

balonchy super link ;)

tnx

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje kupiti peno?
20.8.2008 10:31:36   
Sandra*
Zakaj pa potrebuješ lepe škatle za premajhne cunje. Jaz dajem premajhne kar v škatle od pampers plenic. Drugače pa te ki se setavijo, pa so kj poslikane, majo u šparu, men so ful lepe, kr škoda za premajhne cune.

(odgovor članu die beste Mutti)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje kupiti peno?
20.8.2008 11:51:39   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

Zakaj pa potrebuješ lepe škatle za premajhne cunje. Jaz dajem premajhne kar v škatle od pampers plenic. Drugače pa te ki se setavijo, pa so kj poslikane, majo u šparu, men so ful lepe, kr škoda za premajhne cune.


Škatle od pampers plenic? Misliš rečt v vrečko od pampersk? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje kupiti peno?
20.8.2008 12:00:04   
ključek
škatle (plastične) sem ravno včeraj videla v SPAR-u. ful lepe škatle imajo tudi v IKEI, če te pot zanese tja, pa v raznih papirnicah (Leonardo), Baumaxu...............

(odgovor članu die beste Mutti)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje kupiti peno?
20.8.2008 12:44:58   
Sandra*
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

Zakaj pa potrebuješ lepe škatle za premajhne cunje. Jaz dajem premajhne kar v škatle od pampers plenic. Drugače pa te ki se setavijo, pa so kj poslikane, majo u šparu, men so ful lepe, kr škoda za premajhne cune.


Škatle od pampers plenic? Misliš rečt v vrečko od pampersk? user posted image user posted image user posted image



Kakšno vrečko? Škatle (kartonaste) od jumbo pampers pakiranja. Majo v milerju in včasih v šparu. Se mi zdijo ravno prav velike škatle, pa kr trdne so.

Takale škatla:
pampers jumbo



< Sporočilo je popravil Sandra* -- 20.8.2008 12:45:20 >

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje kupiti peno?
20.8.2008 13:59:16   
FLASK_A
Peno sem jaz kupila v Merkurju (če si iz LJ- tam v Bežigradu, v podvozu kjer je bila včasih Astrina trgovina). Imajo ful različnih debelin.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje kupiti peno?
20.8.2008 13:59:46   
srki
Jaz jih kar v navadne kartonaste škatle dam. Take rjave, od praška, celo vložkov, čipsa.....

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje kupiti peno?
20.8.2008 14:35:29   
amaya
Tudi v Obiju jih imajo -škatle namreč

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje kupiti peno?
20.8.2008 14:56:45   
3T
IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

Zakaj pa potrebuješ lepe škatle za premajhne cunje. Jaz dajem premajhne kar v škatle od pampers plenic. Drugače pa te ki se setavijo, pa so kj poslikane, majo u šparu, men so ful lepe, kr škoda za premajhne cune.


Škatle od pampers plenic? Misliš rečt v vrečko od pampersk? user posted image user posted image user posted image



Kakšno vrečko? Škatle (kartonaste) od jumbo pampers pakiranja. Majo v milerju in včasih v šparu. Se mi zdijo ravno prav velike škatle, pa kr trdne so.

Takale škatla:
pampers jumbo




Škatle od pampersk so uredu stvar, še posebej za cunje, sicer pa peno lahko kupiš tudi v Merkurju.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje kupiti peno?
20.8.2008 15:05:35   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

Zakaj pa potrebuješ lepe škatle za premajhne cunje. Jaz dajem premajhne kar v škatle od pampers plenic. Drugače pa te ki se setavijo, pa so kj poslikane, majo u šparu, men so ful lepe, kr škoda za premajhne cune.


Škatle od pampers plenic? Misliš rečt v vrečko od pampersk? user posted image user posted image user posted image



Kakšno vrečko? Škatle (kartonaste) od jumbo pampers pakiranja. Majo v milerju in včasih v šparu. Se mi zdijo ravno prav velike škatle, pa kr trdne so.

Takale škatla:
pampers jumbo




Ej, prvič vidim user posted image . Res nisem jih še videla....Znajo pridet prav za kaj spravit, ko se porabijo plenice, ja. Bom malo počekirala naslednjič ko grem v špar ali miler.

Saj zato mi ni bilo jasno, kakšna škatla neki user posted image .

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kje kupiti peno?
20.8.2008 15:42:17   
piščanc
bivša astra v lj nasproti gospodarca im vse debeline

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?