|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mozolji v 10t..help!
27.8.2008 13:45:09   
piamaria
OJOJOJ memma mia no, danes sem se ozrla v ogledalo, skoraj me je kap, v dveh dneh sem  dobila 30 mazoljev po obrazuuser posted image  o god pa nikoli res nikoli nisem imela mozoljev, pri 1. nos. mogoče deset, ampak šele v zadnjem mes. nosečnosti...
Kaj naj kupim, da jih posušim, odstranim, kaj sploh naj naredim.....pa še sestankujem terikrat na teden v službi, pa da se začnem pudrat, k se nikoli nisem?????? OH res sem grozna...pomagajte znasveti in izkušnjami, kako ste jih odpravile oz omilile????????????????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mozolji v 10t..help!
27.8.2008 13:46:24   
Kerensa*
Ne hodi ven. user posted image

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mozolji v 10t..help!
27.8.2008 15:06:07   
Naja30
Ja nič, lahko se tolažiš, da boš pa kasneje lepša. Hormoni so hormoni. Napudraj se, če ti je res tako bed zarad tega.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mozolji v 10t..help!
27.8.2008 15:29:37   
julika
sem že marsikaj sprobala pa ni nič pomagalouser posted image .

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mozolji v 10t..help!
27.8.2008 18:12:32   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: piamaria

OJOJOJ memma mia no, danes sem se ozrla v ogledalo, skoraj me je kap, v dveh dneh sem  dobila 30 mazoljev po obrazuuser posted image  o god pa nikoli res nikoli nisem imela mozoljev, pri 1. nos. mogoče deset, ampak šele v zadnjem mes. nosečnosti...
Kaj naj kupim, da jih posušim, odstranim, kaj sploh naj naredim.....pa še sestankujem terikrat na teden v službi, pa da se začnem pudrat, k se nikoli nisem?????? OH res sem grozna...pomagajte znasveti in izkušnjami, kako ste jih odpravile oz omilile????????????????



jaz sem nazadnje imela mozolje kot najstnica; pri prvi user posted image  niti enega, sedaj sem pa hujša od najstnice, sicer počasi zginjajo ampak je kr tako neprijetno; jaz sem si dala neko masko od morskih trav gor zvečer (od avona) pa je bilo drug dan boljše in malo pudra v prahu čez dan in gre počasi mimo;
sicer sem pa na bolniški in upam, da dokler grem v službo, bojo zginli,

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mozolji v 10t..help!
27.8.2008 21:27:59   
Vrtnica79
Tudi jaz sem bila v prvi user posted image  mozoljasta kot najstnicauser posted image , pa mi je pomagala ognjičeva kremauser posted image



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mozolji v 10t..help!
27.8.2008 21:49:57   
hijenca
Oooo, to mi je znano.

Mozolje sem imela na obrazu tam, kjer še v življenju nisem imela. Na licih, vse polno. Prve mesece sem bila zelo nesrečna. Potem čez čas se je vse lepo umirilo.

So mi govorili, da bo sigurno punčka, ker sem taka mozoljasta. Imamo pa fantička user posted image user posted image user posted image .

Lepo nosečnost in zdravega bebeka ti želim.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mozolji v 10t..help!
28.8.2008 8:57:15   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Oooo, to mi je znano.

Mozolje sem imela na obrazu tam, kjer še v življenju nisem imela. Na licih, vse polno. Prve mesece sem bila zelo nesrečna. Potem čez čas se je vse lepo umirilo.

So mi govorili, da bo sigurno punčka, ker sem taka mozoljasta. Imamo pa fantička user posted image user posted image user posted image .

Lepo nosečnost in zdravega bebeka ti želim.


to sem tud jaz mislila - v prvih2 nosečnostih obraz čisto čist - lepa koža,... sedaj katastofa - mozolj pri mozolju - k ena najhujša najstnica

Pomagam si z Garnie 3 v 1 - proti mazoljem in mastni koži - je maska oz neka čudna krema mal za ščistit kožo - men pomaga.

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mozolji v 10t..help!
28.8.2008 10:45:35   
nejcko
Ja, mi je poznano ... v 1. nosečnosti mozolji povsod, po obrazu, po hrbtu, po prsih oz. dekolteju, ramahuser posted image  Grozljivka.

Saj bo bolje, da bo le otroček zdravuser posted image

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mozolji v 10t..help!
30.8.2008 13:56:44   
ina24
tudi jaz sem dobila ful mozoljev, ampak šele tam nekje na polovici nosečnosti...po obrazu, dekolteju, hrbtu,nogah, riti!user posted image
Povsod kjer se spomniš in še sedaj se jih ne rešim (na obrazu), 4 mesece po porodu!user posted image
Pa jih prej nisem nikoli imela, kdaj kerega.... Groza...Sem bila pri kozmetičarki...nič ni pomagalo....user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mozolji v 10t..help!
30.8.2008 14:00:29   
julika
ina24,a še dojiš?men je sestrična rekla,  da pomaga materino mleko baje.je dobila nasvet od babice ko je rodila.če imaš možnost poskusi.user posted image

(odgovor članu ina24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?