|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plesni tečaj - predporočni
18.8.2008 12:03:53   
moci
Je katera hodila na tečaj?
Kam in po kakšni ceni?
Sem našla samo Bolero, kjer se visoko cenijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plesni tečaj - predporočni
18.8.2008 12:13:59   
Maxica
Midva sva hodila na tale hitri predporočni tečaj v Bolero.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plesni tečaj - predporočni
18.8.2008 12:22:02   
JanaB
Tudi midva sva hodila v Bolero, odnesla pa bolj malo znanja user posted image  ... sva se pa zabavala in še edini par sva bila v terminu, ko sva hodila tako, da sva imela praktično individualne ure.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plesni tečaj - predporočni
19.8.2008 8:01:21   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Midva sva hodila na tale hitri predporočni tečaj v Bolero.


midva tudi user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plesni tečaj - predporočni
19.8.2008 13:56:12   
mišk
Midva sva v Krškem, v plesni šoli Lukec dala za oba skupaj 108 evrov. Imeli smo osem vaj po dve šolski uri. Lahko rečem, da sem kar nekaj odnesla.user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plesni tečaj - predporočni
20.8.2008 18:53:24   
MB
Tudi Bu-ba zraven Plečnikovega stadiona v Ljubljani izvaja take plesne tečaje. Za ceno pa ne vem.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plesni tečaj - predporočni
20.8.2008 19:37:45   
cukr07
Midva sva hodila na tečaj v Plesni center Dolenjske v Novo mesto. Za dva sva dala 120€, in sicer za 10 vaj po dve šolski uri. Sva se pa kar precej naučila.

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plesni tečaj - predporočni
20.8.2008 21:38:11   
Pikec
Plesno mesto M al neki tacga.

Se naučiš čist dovolj za tist dan. Sam morata pa hodit oba, ker če gre en sam je čist brez veze.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plesni tečaj - predporočni
26.8.2008 10:10:50   
pikovit
Midva sva tudi bila v Boleru in greva še enkrat tik pred poroko.Lahko jo/ga trenerja vzameš in imaš celo dvorano samo zase,kar bova to tudi naredila.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?