|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
22.12.2010 12:23:04   
2violina
Nekatere med vami dobro poznate mojo nedokončano pot. Sicer lahko leto, ki se poslavlja označim za uspešno, sem še vedno nekaj svetlobnih let oddaljena od cilja.
Skratka, da povzamem. Leto 2010 sem pričela s kilogrami na katere nisem niti najmanj ponosna. Imela sem jih 80. Bila sem tudi brez kančka kondicije. Pričela sem ločevati in s pomočjo ločevanja in gibanja oklestila telo 17 kg. Kljub temu, da tečem in pazim na hrano sem 3 kg pridobila. Skratka obtičala sem tam nekje med 65 kg in 66 kg.  Nekako si mislim, da se je telo teh kg navadilo in jih nikakor ne želi odvreči. Zato bom z novim letom napela vse moči in pričela tem, kjer sem sedaj ostala.

Tako bom 3.1.2011 pričela z novim krogom  ločevanja.  Ne skrivam želje in cilja, ki ga želim doseči. Ena izmed novoletnih želje je, da bi mi tehtnica v sredini leta 2011 pokazala 55 kg.

Ker je v slogi moč in ker smo v začetku letošnjega leta složno ločevale ali na kak drug način klestile odvečne kg odpiram novo temo za novo leto.
Torej, če se mi želi katera v začetku leta 2011 pridružit je dobrodošla.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
22.12.2010 13:28:51   
Splet.Ka
Jaz sicer z ločevanjem nimam izkušenj, bi jih pa rada dobila iz prve roke. Tako da sem za. :)

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
22.12.2010 15:30:59   
saska27
Hvala za vabilo user posted image . Jaz sem tudi zraven.
Pred petimi leti mi je bila ena skupina tu na RR v veliko spodbudo in sem z ločevalno dieto izgubila 10 kg, potem pa sem zanosila in po porodu nič več pazila, kaj mečem vase :( O zdajšnji teži raje ne bom pisala, upam pa, da se bom sproti lahko pohvalila s kakim minusom in potem s končnim rezultatom.



(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
22.12.2010 17:08:53   
Najaa
Jao, tale tema je kot dežavu, saj smo letos prav tako 3.1. začele punce huješvalno dieto. user posted image Leto je naokoli, kile pa iste. user posted image user posted image  user posted image Tako da ja, super za tole temo, imam se namen pridružit. user posted image

(odgovor članu saska27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
22.12.2010 18:35:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
22.12.2010 19:55:29   
lukec
Mogoče pa res, ampak o tem bomo razmišljala 2. januarja ;)

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
22.12.2010 20:02:05   
Eva19
evo še ena, ki se pridružuje in enako se priporočam za kakšne nasvete, recepte, jedilnike ipd... user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
22.12.2010 20:45:28   
RAKICA1
Ojla punce no vse najprej lepo pozdravljam user posted image ter veliko sreče vam želim pri hujšanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image  upam da imate veliko volje ter želje da zgubite kg ker če imate to verjamem da bo vsaka prišla do idealne teže user posted image user posted image in bo ponosna na sebe.No jaz se vam nebom pridružila ker imam samo še par kg za dol spraviti user posted image user posted image  in mi bo uspelo  shujšati lahko pa vam povem da sem od 4.6.10imela 86kg user posted image no sedaj pa ponosno lahko rečem da jih imam 63,50kguser posted image user posted image seveda imam še 1,5kg za dol spraviti do novega leta in upam da mi to uspe zato pa pravim samo voljo morate imeti in vem da vam bo uspelo.No jaz vas bom še naprej brala in seveda tudi vspodbujala da boste bile pridne da boste imele še več motivacije za izgubjene kguser posted image user posted image user posted image zato punce veselo naprej z veliko volje user posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
22.12.2010 21:50:17   
čmrgelj
No pa se pejmo................
najprej sem ločevalno hujšala pred dvema letoma iz 83 na 75 kg mi je uspelo v dveh mesecih, čez leto dni sem ponovno poskusila za mesec in pol tako sem sedaj na 70 kg, bi pa še vedno rada zgubila kak kilogram vsaj še dodatnih 5 kg zato grem z vami veselo v novo leto z ločevalno.
Za seboj imam dva poroda, ki sta pustila vidne posledice sicer nisem močna debela ne v noge in ne v roke ali boke, se me pa drži nekakšen nemogoč obroč okoli trebuha ki ne vem in ne vem kako se ga znebiti, vem da samo hujšanje ne bo dovolj. Pred tem sem bila pa zelo vitka.


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
23.12.2010 8:17:00   
karmen83
Sama sicer z ločevalno dieto nimam nobenih izkušenj, sem pa v zadnjih dveh letih prav nemarno nabirala kile user posted image , tako da se bom skupaj z vami trudila izgubiti vsaj kakih 10.
Bi pa tudi meni prav prišli kaki nasveti, pomanjkanje izkušenj pač - prej sem bila vedno suha, tudi po porodu sem bila na stari teži v dobrega pol leta, odkar pa sem nehala dojiti, pa v sebe bašem razne svinjarije (sem čokoholik in zasvojenec s sladkarijami user posted image ) in začetek novega leta je pravi čas, da se to konča! user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
23.12.2010 9:17:52   
emibu
Tut jst bi s epridružla,čeprav po mojem mnenju je tale ločevalna en bumerang user posted image user posted image use se vrne in to v dvojni dozi. Da nebo katera misnla da delam reklamo ampak mamici je ena ženska zmerla maščobo v telesu ji predpisala koliko česa naj poje na dan in pa zvečer in zjutraj pije en šejk..no maščoba se ji je v telesu v 1 mesecu zmanjšala za 50 %..najprej mormo zgubit maščobo v telesu šele potem navzven...ker čene je use brez smisla kile grejo dol ampak zaradi vode maščoba pa ostaja.sama je sicer zgubila smao 3 kg v pasu pa shujšala za 7 cm.user posted image user posted image No še en dokaz da kile niso bistvene.

_____________________________

Lep pozdrav Emibu!

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
23.12.2010 11:25:17   
2violina
Dobrodošle vse, ki se boste pridružile boju s kg na tak ali drugačen način. Katera potrebuje knjigo ločevalne diete ji jo lahko pošljem po elektronski pošti. Potrebno je le, da mi na ZS pošlje svoj elektronski naslov.

IZVIRNO SPOROČILO: emibu

Tut jst bi s epridružla,čeprav po mojem mnenju je tale ločevalna en bumerang user posted image user posted image use se vrne in to v dvojni dozi. Da nebo katera misnla da delam reklamo ampak mamici je ena ženska zmerla maščobo v telesu ji predpisala koliko česa naj poje na dan in pa zvečer in zjutraj pije en šejk..no maščoba se ji je v telesu v 1 mesecu zmanjšala za 50 %..najprej mormo zgubit maščobo v telesu šele potem navzven...ker čene je use brez smisla kile grejo dol ampak zaradi vode maščoba pa ostaja.sama je sicer zgubila smao 3 kg v pasu pa shujšala za 7 cm.user posted image user posted image No še en dokaz da kile niso bistvene.


V bistvu imaš delno prav. Z dieto spremeniš način prehranjevanja za določen čas in v kolikor po končani dieti ponovno nadaljuješ s starim načinu prehranjevanja pridobiš vse nazaj in še kaj dodaš. Zato je potrebno na hrano gledat dolgoročno (če razumeš). Zmanjšat obroke, se odpovedat nezdravi hrani ........ Predvsem pa vnesti v svoje življenje več gibanja.
Sama na neke umetne preparate ne dam nič. Vse kar šteje pri meni je zdrava hrana in rekreacija. Maščobe se v telesu topijo enakomerno neglede na vnos takšnih ali drugačnih šejkov ali podobnih zadev.
Tudi sama po končani ločevalni nisem stopila s prehranjevanju na stara pota. Jedla sem vse le v manjši količini in se nisem poredila. Ob vsem tem še tečem in sedaj obiskujem tudi fitnes in neglede na to, da imam več kg mi je krilo izpred časov, ko sem imela 58 km prav. Torej odšli so cm pojavila se je mišična masa, ki tudi kuri kalorije. In odšli so cm. In imam kondicijo, zato se tudi bolje počutim. Če v začetku leta nisem pretekla niti 500 m, se lahko sedaj pohvalim, da pretečem polmaraton. 
Torej zase lahko narediš nekaj če verjameš v spremembe, v to, da ti bo uspelo in ob vsem tem boš ugotovila, da se bolje počutiš. S tem si zmagala.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
23.12.2010 11:34:24   
emibu
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Dobrodošle vse, ki se boste pridružile boju s kg na tak ali drugačen način. Katera potrebuje knjigo ločevalne diete ji jo lahko pošljem po elektronski pošti. Potrebno je le, da mi na ZS pošlje svoj elektronski naslov.

IZVIRNO SPOROČILO: emibu

Tut jst bi s epridružla,čeprav po mojem mnenju je tale ločevalna en bumerang user posted image user posted image use se vrne in to v dvojni dozi. Da nebo katera misnla da delam reklamo ampak mamici je ena ženska zmerla maščobo v telesu ji predpisala koliko česa naj poje na dan in pa zvečer in zjutraj pije en šejk..no maščoba se ji je v telesu v 1 mesecu zmanjšala za 50 %..najprej mormo zgubit maščobo v telesu šele potem navzven...ker čene je use brez smisla kile grejo dol ampak zaradi vode maščoba pa ostaja.sama je sicer zgubila smao 3 kg v pasu pa shujšala za 7 cm.user posted image user posted image No še en dokaz da kile niso bistvene.


V bistvu imaš delno prav. Z dieto spremeniš način prehranjevanja za določen čas in v kolikor po končani dieti ponovno nadaljuješ s starim načinu prehranjevanja pridobiš vse nazaj in še kaj dodaš. Zato je potrebno na hrano gledat dolgoročno (če razumeš). Zmanjšat obroke, se odpovedat nezdravi hrani ........ Predvsem pa vnesti v svoje življenje več gibanja.
Sama na neke umetne preparate ne dam nič. Vse kar šteje pri meni je zdrava hrana in rekreacija. Maščobe se v telesu topijo enakomerno neglede na vnos takšnih ali drugačnih šejkov ali podobnih zadev.
Tudi sama po končani ločevalni nisem stopila s prehranjevanju na stara pota. Jedla sem vse le v manjši količini in se nisem poredila. Ob vsem tem še tečem in sedaj obiskujem tudi fitnes in neglede na to, da imam več kg mi je krilo izpred časov, ko sem imela 58 km prav. Torej odšli so cm pojavila se je mišična masa, ki tudi kuri kalorije. In odšli so cm. In imam kondicijo, zato se tudi bolje počutim. Če v začetku leta nisem pretekla niti 500 m, se lahko sedaj pohvalim, da pretečem polmaraton. 
Torej zase lahko narediš nekaj če verjameš v spremembe, v to, da ti bo uspelo in ob vsem tem boš ugotovila, da se bolje počutiš. S tem si zmagala.



Z usem napisanim se strinjam,ampak mi je pa uše npr. vadba pod kako lučko kjer se hitreje segreješ..pa tudi tile šejki to use pripomore! seveda p anič ne naredi samo.Mi je pa ušeč sploh za mene in za podobne ki obupajo če ni rezultatov tle se pokažejo kmalu in tako imaš še večjo vnemo..če pa samo garaš in garaš jih veliko prehitro iz obupa odneha.


_____________________________

Lep pozdrav Emibu!

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
23.12.2010 12:31:21   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Dobrodošle vse, ki se boste pridružile boju s kg na tak ali drugačen način. Katera potrebuje knjigo ločevalne diete ji jo lahko pošljem po elektronski pošti. Potrebno je le, da mi na ZS pošlje svoj elektronski naslov.

IZVIRNO SPOROČILO: emibu

Tut jst bi s epridružla,čeprav po mojem mnenju je tale ločevalna en bumerang user posted image user posted image use se vrne in to v dvojni dozi. Da nebo katera misnla da delam reklamo ampak mamici je ena ženska zmerla maščobo v telesu ji predpisala koliko česa naj poje na dan in pa zvečer in zjutraj pije en šejk..no maščoba se ji je v telesu v 1 mesecu zmanjšala za 50 %..najprej mormo zgubit maščobo v telesu šele potem navzven...ker čene je use brez smisla kile grejo dol ampak zaradi vode maščoba pa ostaja.sama je sicer zgubila smao 3 kg v pasu pa shujšala za 7 cm.user posted image user posted image No še en dokaz da kile niso bistvene.


V bistvu imaš delno prav. Z dieto spremeniš način prehranjevanja za določen čas in v kolikor po končani dieti ponovno nadaljuješ s starim načinu prehranjevanja pridobiš vse nazaj in še kaj dodaš. Zato je potrebno na hrano gledat dolgoročno (če razumeš). Zmanjšat obroke, se odpovedat nezdravi hrani ........ Predvsem pa vnesti v svoje življenje več gibanja.
Sama na neke umetne preparate ne dam nič. Vse kar šteje pri meni je zdrava hrana in rekreacija. Maščobe se v telesu topijo enakomerno neglede na vnos takšnih ali drugačnih šejkov ali podobnih zadev.
Tudi sama po končani ločevalni nisem stopila s prehranjevanju na stara pota. Jedla sem vse le v manjši količini in se nisem poredila. Ob vsem tem še tečem in sedaj obiskujem tudi fitnes in neglede na to, da imam več kg mi je krilo izpred časov, ko sem imela 58 km prav. Torej odšli so cm pojavila se je mišična masa, ki tudi kuri kalorije. In odšli so cm. In imam kondicijo, zato se tudi bolje počutim. Če v začetku leta nisem pretekla niti 500 m, se lahko sedaj pohvalim, da pretečem polmaraton. 
Torej zase lahko narediš nekaj če verjameš v spremembe, v to, da ti bo uspelo in ob vsem tem boš ugotovila, da se bolje počutiš. S tem si zmagala.



V bistvu je vseeno. Midve tu ne bova odkrili tople vode. Kajneuser posted image . Vsaka bo delala po svoje in upala na uspeh. Sama sem to temo odprla pač zato, ker vem, da je v slogi moč. V začetku tega leta smo tako štartale (bilo nas je veliko) in meni je bilo zelo všeč. Zato sem odprla tudi novo temo zbijanja kg za leto 2011. Več nas bo bolje bo in več pozitivizma si bomo vlile med sabo manj bo padcev.   Zato, če se odločiš in štartaš dobrodošla. user posted image


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
23.12.2010 12:33:29   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: čmrgelj

Za seboj imam dva poroda, ki sta pustila vidne posledice sicer nisem močna debela ne v noge in ne v roke ali boke, se me pa drži nekakšen nemogoč obroč okoli trebuha ki ne vem in ne vem kako se ga znebiti, vem da samo hujšanje ne bo dovolj. Pred tem sem bila pa zelo vitka.



Evo tudi ta obroč mene zelo zelo moti in prav zato bom štartala ponovno v boj. Istočasno pa 2 x na teden obiskujem vodeno vadbo v fitnesu, kjer me vaditelj dodobra preganja delat na trebušnih mišicah.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
23.12.2010 16:48:10   
*Lili*
Evo še ena ki se vam pridružuje. Po dveh porodih je rezultat 18 kg viškauser posted image in grozen trebuh...Se pa tudi jest priporočam za kakšne jedilnike itd... mi ločevalna ni znana....do porodov nisem imela nikoli težav z kilami. Sem se malo zanemarila in očitno dala več vase kot naseuser posted image . Mam več kil kot pred letom dni ko sem šla rodit....

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
23.12.2010 18:13:01   
november2010
tudi jaz se vam pridruzujem, v drugi nosecnosti sem pridobila ;ist prevec kg..... intenzivno bom s hujsanjem zacela 3.1., ze zdaj pa se trudim odpovedovat sladkariji, ker to je moja najvecja slabost.
ne bom se sla locevalne diete, ker mi nekako ne sede.... moj nacrt je najprej crtat sladkarijo, zmanjsat obroke predvsem pa SPORTAT.

(odgovor članu *Lili*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
23.12.2010 22:18:01   
Splet.Ka
Kaj pa, če bi tiste, ki imate dobre izkušnje s takim hujšanjem, kakšen nasvet napisale že zdaj?
user posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
23.12.2010 23:31:25   
mairdano
No,pa  se vam bom pridružila še jaz.V zadnjih treh mesecih in pol sem z ločevalno spravila dol 22 kilogramov.Dieta mi je močno spremenila življenje.V prvi vrsti in zame najpomembnejše-vrnila mi je samozavest.
Tudi če ostanem na tej kilaži bo super,če pa mi uspe dat dol še 7 kg sem zmagala.
Prehranjevanju po metodi ločevanja mi ne dela nobenih problemov,kvečjemu lahko rečem,da se zelo dobro počutim in si takšnega načina življenja želim.Nič več ni muk v želodcu po obroku,nič več nisem zaspana,ko pojem obrok,nikjer več ni slabe vestiuser posted image .
Pa ne me narobe razumet.Še vedno so in bojo prekrški.Mali,a ne omembe vredni.Z njimi se ne obremenjujem.
Rek,da se vse začne v glavi in kjer je volja,tam je moč in pot še kako držita!user posted image
Samo začet in vztrajat je treba!

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
24.12.2010 9:30:31   
lisica zvitorepka
Pozdravljene,
sem napisala cel roman inme je vrglo ven user posted image  a to se pogosto dogaja?
No, da zdej na kratko...
Par let nazaj, mislim da 5, sem s pomočjo ločevalne diete shujšala za 27 kilogramov; občutek je bil fenomenalen user posted image , no s časom zaradi službe in vsega tekanja so se moje prehranjevalne navade močno spremenile, jedla sem pač ob vseh mogočnih urah - v bistvu ko sem utegnila in nisem gledala kaj; pa je prišla še ena user posted image  in kilogramčki so se kr nabirali, nabirali, nabirali, po porodu ni šlo nič dol kvečjemu samo še gor in sedaj je že prišlo do te meje, da me te kilice motijo pri mojem vsak danu; odločitev je sprejeta = ločevalna user posted image  tako da se vam z veseljem pridružim 3.1.2011...
Tako kot je predhodnica rekla: vse se začne v glavi...
Srečno punce,

Predlog: lahko bi si dnevno pisale kaj bomo jedle, morda kake jedilnike pa kaj spada v določen dan....

Vsele praznike

(odgovor članu mairdano)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
25.12.2010 20:13:52   
Spark
2violina in Čmrleg, jaz jih imam 80kg kot sta imeli vidve in bi jih rada izgubila. In sedaj je pa že skrajni čas da jih nekaj izgubim. Če bi prišla do 65 bi bila že zmagovalka. Moja teža izpred obeh porodov pa je bila 56 kg. Na to težo niti ne upam pomisliti.
Dajta mi povedat, kako sta začeli izgubljati kg, ali je bilo vse v prehrani ali še telovadba in koliko telovadbe, ter kakšna.

(odgovor članu lisica zvitorepka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
26.12.2010 18:22:00   
čmrgelj



IZVIRNO SPOROČILO: Spark

2violina in Čmrleg, jaz jih imam 80kg kot sta imeli vidve in bi jih rada izgubila. In sedaj je pa že skrajni čas da jih nekaj izgubim. Če bi prišla do 65 bi bila že zmagovalka. Moja teža izpred obeh porodov pa je bila 56 kg. Na to težo niti ne upam pomisliti.
Dajta mi povedat, kako sta začeli izgubljati kg, ali je bilo vse v prehrani ali še telovadba in koliko telovadbe, ter kakšna.
 
Jaz sem hujšala točno po knjigi - 90 dnevna ločevala, vmes je bilo seveda nekaj telovadbe ampak lahko rečem ni omembe vredno, bilo bi boljše če bi jo bi bilo več. Lahko povem da je v knjigi receptov za vseh 90 dni in nekateri so zelo zelo dobri da ne rečem tudi zelo okusni.

Predlagam pa vsaki da si to knjigo prebere vsaj začetek in to dvakrat ali trikrat in da si to na en način vcepi v glavo, ter to vzame kot za svoj iziv ne kozk eno nujno zlo ki ti je v breme.

Še par dni pa začnemo, hit si  kaj prepovedanega pirvoščimo :)


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
26.12.2010 18:54:53   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Nekatere med vami dobro poznate mojo nedokončano pot. Sicer lahko leto, ki se poslavlja označim za uspešno, sem še vedno nekaj svetlobnih let oddaljena od cilja.
Skratka, da povzamem. Leto 2010 sem pričela s kilogrami na katere nisem niti najmanj ponosna. Imela sem jih 80. Bila sem tudi brez kančka kondicije. Pričela sem ločevati in s pomočjo ločevanja in gibanja oklestila telo 17 kg. Kljub temu, da tečem in pazim na hrano sem 3 kg pridobila. Skratka obtičala sem tam nekje med 65 kg in 66 kg.  Nekako si mislim, da se je telo teh kg navadilo in jih nikakor ne želi odvreči. Zato bom z novim letom napela vse moči in pričela tem, kjer sem sedaj ostala.

Tako bom 3.1.2011 pričela z novim krogom  ločevanja.  Ne skrivam želje in cilja, ki ga želim doseči. Ena izmed novoletnih želje je, da bi mi tehtnica v sredini leta 2011 pokazala 55 kg.

Ker je v slogi moč in ker smo v začetku letošnjega leta složno ločevale ali na kak drug način klestile odvečne kg odpiram novo temo za novo leto.
Torej, če se mi želi katera v začetku leta 2011 pridružit je dobrodošla.
  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Midve se pa skoz nekje srečujeve user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz se nekak odločam, da bi se znova spravila nazaj na ločevalno. Naj se ti pohvalim da se nisem nič zredila, še vedno se nekak gibljem med 62-64 kg, na kar sem zelo ponosna, tudi mene včasih mal zanese in jem, vendar priznati moram, da kolikor se trudim toliko pojest kot sem natanko pred letom dni- ne morem.user posted image user posted image Vesela sem da sem lansko leto našla super ekipouser posted image user posted image , v kateri smo druga drugo podpirale, ko so bili vzponi in padci.

Tako da sem z veseljem pridružim 3.1.2011 da spravim iz sebe teh par kg, čeprav si najbolj želim zmanjšati obseg na stegnih- ostalo je super.

V tem letu nisem pridobila niti enega kg, moj način  prehranjevanja se je spremenil, čeprav nekak za telovadbo nisem, sem trebušnjake delala pa odnehala, sem tekla, pa tud to sem nehalauser posted image user posted image , zato pa fizično bolj delamuser posted image


Tiste, ki bomo na ločevalni si lahko mal pomagamo z jedilniki.

Samo voljo imeti in bo vsem lepo uspelo.




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
26.12.2010 19:06:49   
Zala01
No evo...se vam pa jaz tudi pridružujem. Kilogrami po 2. nosečnosti stojijo na 64, rada bi prišla vsaj na 58. Pa priznam, da volje ni bilo prave. Zdaj pa če nas bo več skupaj in si bomo dajale voljo ena drugi, bo lažje. Upam. Sicer ne vem še, kako se bom tega lotila...o ločevalni dieti nimam najboljšega mnenja, ker mislim, da ko enkrat začneš pol jesti vse, se kg povrnejo. Definitivno bom skrčila OH-je na minimum.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 3.1.2011 se katera pridruži boju s kilogrami
26.12.2010 22:51:46   
urshak
Tudi jaz se vam pridružim, da nas bo večuser posted image

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?