|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   napihnjenost, kisel zadah
19.8.2008 21:43:00   
pikecpokec
Živjo!
Ima kdo mogoče izkušnje s tem? Namreč, moj mož že par dni jamra da mu je neki slabo, pa ne paše mu jesti (kar je pri njemu že zelo zaskrbljujoče user posted image ). Ima občutek napihnjenosti, pa danes zvečer grozno kisel zadah - kot da bi spil liter kisa user posted image . Pa precej bolj utrujen je kot ponavadi, kljub temu da smo bili prejšnji teden na dopustu. V glavnem, počuti se tako kot da bi bil noseč (to je moja ocena, glede na njegov opis).
In zdaj je šel gledat po knjigah in je ugotovil da je napihnjenost lahko posledica oz. pokazatelj grooooznih bolezni (med drugim tudi slabitve srca). Seveda ima kar naenkrat vse možne bolezni , tko da je zdaj šel spat.

Povejte mi prosim, kaj bi to lahko bilo. Ker drugače bo oddrvel na vrat na nos k zdravniku in zahteval vse možne preiskave, od EKG-ja do vseh krvnih preiskav in še kaj, kar sploh ne delajo user posted image .


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: napihnjenost, kisel zadah
19.8.2008 21:51:33   
tabi
evo kot bi brala mene pa sem se ravno pred uro skozlala in podriskala(po treh dneh slabosti in neješčosti)Me pa zdaj boli želodec za znortuser posted image po moje je kaka viroza

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: napihnjenost, kisel zadah
19.8.2008 21:57:54   
pikecpokec
Čisto možno da je kaj takega. Bomo videli, kaj bo čez noč.

drugače pa pri nas v takih primerih vzamemo par kapljic Carmola. Ne vem če se dobi pri nas, mi ga kupimo v Avstriji. To so neke zeliščne kapljice ki jih nakapljaš v žlico vode ali na sladkor. In res fuuul pomaga user posted image . Se pa te kaplice lahko uporabljajo tudi za masažo bolečih mišic ali pa proti glavobolu.

V glavnem, tabi, spij kak šluk kakega zeliščnega šnopsa (jegermajster,  brinjevec, ...). Mogoče ti bo kaj boljše


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: napihnjenost, kisel zadah
20.8.2008 9:19:40   
tikatoka
Tudi midva z možem sva imela te dni to virozo, najprej on, ampak se je takoj zbruhal, pa še danes mu je malo slabo. Meni je pa tudi nenormalno slabo boli me trebuh, želodec, ma ne vem kaj še vse, pa pazit moram okoli kakšnih vonjav se gibam, se mi takoj dvigne, pa tudi hrana ni dobra.

Saj bo minlo, lep dan

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: napihnjenost, kisel zadah
20.8.2008 10:06:33   
pikecpokec
Evo, najnovejše stanje: mož je OK, jaz sem pa ponoči bruhala user posted image . Pa še zdaj imam čisto rahel želodec.
Očitno je res neka hecna viroza ki traja samo en dan, ampak se počasi kuha.


Hitro okrevajte vsi bolančki!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: napihnjenost, kisel zadah
20.8.2008 10:20:07   
mojsoncek
Zadnje dni res razsaja ne trebusna viroza.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: napihnjenost, kisel zadah
20.8.2008 13:43:39   
tabi
Ja jst sem tut vredu sam želodec me še mal boli pa seveda nogeuser posted image sem ravno z 2 urnega sprehoda.Kosila pa danes ne bo user posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: napihnjenost, kisel zadah
20.8.2008 19:16:58   
taši84
tut js mam že neki časa probleme z napihnjenostjo in sicer trebuh je samo od popka navzdol napihnjen, dobesedno sm presekana lih čez. kaj bi to bilo? nimam rednih M na dolgo potrebo grem pa čist vsak dan tut po 2x ali več. ena bioenerg. mi je rekla da če si napihnjen nad popkom je nekaj z želodcem, ča pa pod popkom pa so ginek. težave. ne vem več.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: napihnjenost, kisel zadah
20.10.2008 5:04:25   
71GA
Živijo. Jaz in pa bratranec sva dozivela vse to v malo hujsi obliki. Najprej povem zase. Sem se zbudil v petek 17. okt. 2008 in sem čutil rahle mravljince po telesu, dobil sem vročino 39, drisko in bruhal sem, bolela so me tudi ledvica. V roku 2 ur sem prišel do dohtarja in ko sem čakal v čakalnici sem počasi začel dobivati močne mravljince v roke. Rok sčasoma nisem več čutil, moje mišice pa so bile vse trde in rok nisem moral premikati (popolna paraliza rok), počasi sem dobival mravljince v glavo in prsi in ker dotedaj še nisem prišel na vrsto sem to povedal sestri in so me vzeli preko vrste. Dali so mi dihati v vrečko kar naj bi povišalo delež CO2 v krvi (le ta naj bi bil kriv za paralizo) in kmalu sem lahko zopet premikal roke. Doktor mi je dal rehidracijsko sol, linex in reglan za pomiritev zelodcnih tezav. Sedaj sem bolje vendar sem dobil drugacne tezave. Takoj ko kaj pojem mi napihne zelodec, in strasno me sili na riganje, dobil sem tudi drisko (vsakih 30 min) in grozne vetrove. Napihnjenost mi delno otezuje dihanje (ne morem globje dihati), boli me v levem delu prsnega koša.

Moj bratranec ima vse podobne znake vendar je dozivel hujso obliko, Povecanje srcnega utripa za 2x (hibrilacija ali nevem izrara) morali so ga peljati z resilcem na Golnik in prikljopljen je bil na EKG!

Bojiva se da je to neka huda viroza. Ce kdo ve kako preboleti bi bila hvalezna.  LP

user posted image


(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: napihnjenost, kisel zadah
20.10.2008 14:27:52   
BarbaraE
Ja, kaj so pa dohtarji na pregledu rekli?

(odgovor članu 71GA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: napihnjenost, kisel zadah
20.10.2008 17:03:27   
71GA
Nisem bil pri svoji dohtarci temvec pri dezurnem. Jutri zjutraj grem k svoji dohtarci in bom zahteval da me da na preiskave. 

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?