|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podaljšanje pogodbe
4.9.2008 17:35:50   
mala zirafa
Kolikokrat ti lahko podaljšajo pogodbo da te potem vzamejo za ned.čas?In če mi vmes za 1 mesec prekinejo tako da je zaposlitev pretrgana se zakona ne more upoštevati?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podaljšanje pogodbe
4.9.2008 21:26:06   
Antilopa
Padaljšujejo ti lahko dve leti. Ko sta dve leti mimo, ti morajo podaljšati za nedoločen čas. Če vmes prekinejo samo za 1 dan, se šteje od začetka... se pravi, ponovno ti lahko podaljšujejo dve leti.

_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podaljšanje pogodbe
4.9.2008 22:37:41   
mala zirafa
Če se ne motim ti po zakonu lahko pretrgajo največ za 3 mesece ( sem zvohala po netu), kar bi blo nad tri bi se smatralo da šteješ dve leti znova.
Zanima me konkretno za vzgojo in izobraževanje, če katera ve?A je tu še kakšen podzakon, češ odvisno od priliva otrok?
Hvala.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podaljšanje pogodbe
4.9.2008 23:10:23   
Anonimen
To je pa čist odvisno kakšno delo opravljaš.

Pri nas vrtec npr. podaljšuje dogih 7 let in več (razpis vsako leto zab pomočnice vzg.)
Potem je opcija, da podpišeš 3 pogodbe za določen čas, 4 mora biti obvezno za nedoločen čas,,

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
5.9.2008 7:49:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podaljšanje pogodbe
5.9.2008 7:57:02   
mala zirafa
Hvala vsem.Gre za eno in isto del. mesto.Če se ne motim je veriženje pogodb prepovedano in če bi se kdo malo zbunil bi kaj dosegel.Ampak nihče si ne upa nič tvegat.Po mojem obstaja kaka možnost.Na koga bi se lahko obrnila za prav to informacijo, konkretno kar se vrtca tiče?Mogoče ministrstvo kaj več ve?Delovno pravo je zelo splošno.
lp

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
5.9.2008 9:29:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: podaljšanje pogodbe
5.9.2008 17:57:13   
mala zirafa
Sem kontaktirala ministrtsvo za šolstvo in mi je napisala da mi lahko pod. samo do leta 2010.Tako v vednost vsem.user posted image
lp

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?