|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobre ginekologinje v Mariboru?
1.9.2008 21:50:19   
AnyankA
Pred kratkim sem spraševala glede proste ginekologinje v Celju. vse so na polno zasedene, zato sem začela razmišlat o tem, da bi si poiskala ginekologinjo v Mariboru, kamor grem letos študirat.

Zato bi zdej še lepo prosla, če mi lahk tiste, ki hodite v Maribor svetujete, katere ginekologinje so vredu in katere ne...da bom mal vedla kje začet iskat, ker tam pa res nikogar ne poznam. pa zelo rada bi imela ginekologinjo, ne pa ginekologa (pri njih bi se strašansko nesproščeno počutla - ne znam razložit, pa sej razumete).
hvala vsem!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dobre ginekologinje v Mariboru?
1.9.2008 22:38:39   
Anonimen
Ozimič- moja osebna ginekologinja v ZD- zadovoljna tko tko.

Miglar- zasebni ginekolog- občasni pregledi- lahko samo pohvalim.

Pakiž Maja(upam, da sm si prav zapomnila)- UKC MB- ima vso moje zaupanje- odkrila endometriozo po tem, ko sem trikrat že ležala v bolnišnici brez diagnoze- zelo prijazna oseba- če bi imela možnost, bi izbrala njo.

(odgovor članu AnyankA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dobre ginekologinje v Mariboru?
2.9.2008 8:54:37   
Maleal
Čeprav sem iz MB sem se raje odločla za Ptuj-dr.Rosič,zraven term Ptuj,nebi ga menjala za nobenga.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dobre ginekologinje v Mariboru?
13.9.2008 7:12:19   
{TaMaLa}
Jaz sem mela Nelo Petrovič (na vošnjakovi) pa se mi je zasrala tak da bzv. naročena sem bila za pregled ob okrog 12. prišla sem eno uro prej, pa čakam v čakalnici 2 uri. nakar grem vprašat kaj se dogaja če ima gužvo al kar koli (mudilo se mi je v šolo) pa mi reče sestra da je že odšla pred eno uro in pol domov. pa jo gledam ko tele v nova vrata kak če me je pa naročila okrog 12 pa da sem bla ob 11 že tam, bi ja lahko vidla itd... pa mi je rekla, da je pozabla da ma še naročene (haloo... bzv)

to je bla prva slaba izkušnja, druga je pa bila ko sem nucala kartoteko za drugega ginekologa.  2 tedna sem vsak dan sedela na telefono po eno uro da bi dobila sestro na telefon. zmeraj je bilo zasedeno, ko pa je zvonilo je pa preprosto sama prekinla (včasih zvonilo 2x, včasih več...) se iz celja pripeljem k njej (2x) tam ni bilo nikogar, nobenega obvestila nič, čakam vprašam mimoidočo sestro in mi reče da so si vzele fraj. tretjič mi le uspe prit do sestre in je bila ženska tak freh, češ zakaj pa nisem poklicala, da bi si v naprej pripravla in da nima časa se s tem ukvarjat, nakar ji vsa besna povem svoje se začne izgovarjat da ne sfolga se oglašat na telefon (1uro na dan se sfolgauser posted image ), in da mi ne misli dat kartoteke v roke ker ji šef ne dovoli, podpišem tisto izjavo napišem ulico kam naj pošlje (št. ulice nisem vedla), me še za to nadere kak sem lahko tak ne resna itd...
prispe kartoteka do celja (gašperlinovi sem šla, sem slišala v službi same dobre kritike), pokličem če so dobili, in mi reče sestra ko pogleda v kartoteko, zakaj sem kr tak prekinla s KT če mi ne ugajajo user posted image v kartoteko je bil zapisan samo prvi in drugi "recept" za KT. in kaj me je še najbolj šokiralo mi reče da bi blo fajn met že prvi pregleduser posted image user posted image user posted image sploh ni blo v kartoteko vpisano da sem bila na pregledu. kaj če bi blo karkoli.... ena sama banda user posted image

kolikor sem slišala je v mb dober maurič, takrat je bilo težko do njega prit. pa čakalnice so zmeraj nabito polne pri njem.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?