|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:33:18   
puncica
Tako že pred nekaj časa (verjetno kako leto) sem pisala da imamo pri nas v bajti v službi v našem nadstropju eno packo, grdo packo da ne rečem kaj hujšega, ki za sabo nikol ne spuca cekreta če gre srat in evo prejle uletim na wc in ravno pride ona ven in ker sem pozabila tampon in šla nazaj v pisarno in spet v nazaj na ta isti wc in kaj zagledam totalno posrana wc školjka, me je tako pojezil da sem se kr trest začela. KAKO HUDIČA NE MORE SPUCAT ZA SABO!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa taka fina baba, vedno upedenana v nulo.

Zanima me naslednje a bi bile tih al bi ji kaj zabrusile ko jo vidite spet na wc-ju al hodniku. Ker jst bi ji zdejle trenutno tisto njeno lepo glavo zabila v školjko pa naj poliže tist drek mater ji packarsko!!!!! Uh sem jezna....

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:36:32   
nizozemka
Socustvujem s tabo. Ni fajn.
Vsekakor bi ji na nek nacin dala vedet, kaj pocne. Mogoce jo naslednjic lahko opomnis, da je na wc-ju nekaj pozabila. Ce glih naletis nanjo...user posted image

_____________________________

Slovenija: 19.9.-30.9.2008 :):)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:38:14   
Anonimen
Jaz bi zihr kaj siklna, al pa vsaj kkšno grimaso nardila....ala pa ste lahko lulala glede na to da je ena nekulturna packa pred vami vse tako ogabno posralauser posted image

(odgovor članu nizozemka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:39:40   
BarbaraE
Pred leti sem bila nekje v službi, kjer se je na ženskem WC-ju pojavil napis, da tu hodimo na wc dame, ki za seboj počistijo. Poskusi še ti tak napisa dat v WC, mogoče se ji bo posvetilo. Pa še to, jaz nisem nikoli naletela na posračkan WC - mogoče kakšna je in je imela takšno smolo kot ti, pa se je odločila temu konec narest  in dala gor napis.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:41:20   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Pred leti sem bila nekje v službi, kjer se je na ženskem WC-ju pojavil napis, da tu hodimo na wc dame, ki za seboj počistijo. Poskusi še ti tak napisa dat v WC, mogoče se ji bo posvetilo. Pa še to, jaz nisem nikoli naletela na posračkan WC - mogoče kakšna je in je imela takšno smolo kot ti, pa se je odločila temu konec narest  in dala gor napis.

tudi pri nas se je tako uredilo. odkar je na vratih napis, da naj vsak za sabo pospravi svoje sranje, imamo vse čisto user posted image .



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:42:02   
baguSka
A teb uspe bit tih al kako user posted image user posted image user posted image  Jst ze nebi bla... ampak samo ce bi bla ziher da je ona, bi povedala njej. V nasprotnem primeru bi in tudi SEM, cez celo steno na wc-ju polimala letak, naj spucajo za sabo!!! In moram priznat, da je od takrat res mal boljse...

Sem pa en cajt hodila pospravljat eno firmo... jao. Vse ql in fajn, ampak vedno je bil moski wc full posran!!??user posted image user posted image user posted image  Tnx gad da ni bla se dila zravn, ampak jst res ne vem a folk en res ne ve zakaj obstaja tista scetka zraven skoljke user posted image user posted image user posted image  No, njemu pa ocitno tud napis na vratih na pomaga, ki so ga obesli njegovi sodelovci... Sem se prou smejala, ker je bil ta napis v zacetku le na notranji strani vrat in ker ocitno model ni vidu tega, so ga obesli se na zunanjo stran vrat... user posted image  Ampak tud to ni zaleglo... groza res!

Ne, jaz definitivno nebi bla tiho, ce bi tocno vedla katera to nardi. A zal ne vem, zato sem pac polimala celo steno v wc-ju... user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:42:26   
aprilčica07
Oh mi imamo tudi eno tako damo tle pr nas, ki če greš za njo na wc, te vrže na rit..user posted image Isto, lepa, uštimana, popedanan, skratka ni da ni.. Mene pa zanima, če  tudi doma to dela... V glavnem pr nas tudi napis na wc-ju ni pomagal.. user posted image user posted image

It za njo na wc je res škifeca... Nevem no, ali je tako težko dvakrat spusti vodo in z metlo popucat školjko.. Tega ne morem zastopit, res ne.. In me vskakokrat razp......user posted image

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:45:18   
aluš
poznam to. Najbolj žalostno je, da to zgleda tipično počnejo največje dame in lepotice. Dreki babji, da jih ni sram.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:46:08   
baguSka
No, njemu pa ocitno tud napis na vratih na pomaga, ki so ga obesli njegovi sodelovci... Sem se prou smejala, ker je bil ta napis v zacetku le na notranji strani vrat in ker ocitno model ni vidu tega, so ga obesli se na zunanjo stran vrat...


Aja mogoce pa zato, ker so narobe napisali... user posted image user posted image user posted image  Na njihovem napisu namrec pise: "Zapusti wc v takem stanju, kot si ga zelis ob prihodu."user posted image user posted image user posted image  Hmm... le kaksne fetise ma model... ne vem... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:47:32   
frutka_
Nalepi veliki plakat na notranjo stran vrat WC-ja. Recimo tako: spucaj za sabo packa nemarna, sicer te čaka v hajzlu podgana.  Baje lahko po ceveh podgane priplavajo. Ziher bo vedno noter pogledala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:50:26   
moniponi
Ta dama je očitno tako zelo fina, da ne čisti, ker se lahko ob tem umaže. Doma ima verjetno čistilke, zato pa ni navajena. Bljek, drek babji!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:52:28   
smigli
Na tvojem mestu, bi na steno dala opozorilo in če to ne bi zaleglo, bi nanj pripisala, da je id packe znan in v izogib javnemu razkritju, jo še enkrat naprošam, da počisti za sabo.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:57:28   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

Na tvojem mestu, bi na steno dala opozorilo in če to ne bi zaleglo, bi nanj pripisala, da je id packe znan in v izogib javnemu razkritju, jo še enkrat naprošam, da počisti za sabo.


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:58:17   
Spark
Pri nas v službi je bila tudi ena taka cvetka. Ampak najbolj grozno mi je bilo, ker sem uporabljala en wc, kamor jih je malo zahajalo. Največ sem hodila jaz in ta cvetka. S tem da ona ni nikoli počistila za seboj. Zamislite si kako mi je bilo, ko je še kak drug tja šel. Jaz sem se prav bedno počutila, ker sem imela občutek, da mislijo da sem jaz nemarnica. 

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 8:59:26   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Pred leti sem bila nekje v službi, kjer se je na ženskem WC-ju pojavil napis, da tu hodimo na wc dame, ki za seboj počistijo. Poskusi še ti tak napisa dat v WC, mogoče se ji bo posvetilo. Pa še to, jaz nisem nikoli naletela na posračkan WC - mogoče kakšna je in je imela takšno smolo kot ti, pa se je odločila temu konec narest  in dala gor napis.

tudi pri nas se je tako uredilo. odkar je na vratih napis, da naj vsak za sabo pospravi svoje sranje, imamo vse čisto user posted image .




user posted image , pri  nas je bila pa prav tista, ki je vedno posrala ves sekret in nikoli za seboj spucala, najbolj glasna in prav tista je potem tudi tak napis dala v WC. In itak, da ni nič zaleglo.
No, odkar je šla v drugo službo, je pa WC vedno čist.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 9:03:25   
Anonimen
Pri nas je tudi ena taka. Malo starejša, opedenana guzpa, ki si po tem, ko nanese drek po školjki, vedno nanese še mejkap v ogledalu pred straniščem.

Kolegica vsak teden prilima nov plakat na wc, pa od njega ni drugega, kot da se vse tiste, ki za seboj pospravljamo, izdatno zabavamo. Ona sralka pa zgleda ne zna prebrat.

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 9:06:43   
Shorty_
Jz pa moram rečt da imamo v 99.9% res čiste wc-je v službi, včasih je kaka kapljiva na školjki drugače pa je čisto.
Moti pa me ker tista ki porabi papir ne vrže rolce v smeti in naštima novega ampak pač pusti praznouser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 9:10:55   
Volga
Ja, to so res presice vrh presic. Morda bi kakšen napis res pomagal.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 9:12:04   
tanikaa
Sovražim zasrane in popackane sekrete. Zato pa doma spucam wc skoraj vsak dan. Enostavno ne merem se vsrat niti polulat, če je samo ena pikica gor. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 9:19:05   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Sovražim zasrane in popackane sekrete. Zato pa doma spucam wc skoraj vsak dan. Enostavno ne merem se vsrat niti polulat, če je samo ena pikica gor. user posted image


Skret je pri nas svetinja. Tastar ga vsak dan spuca, pa še jaz včas na čez.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 9:20:06   
Freycha
joj, jaz bi zagotovo obesila kako obvestilo...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 9:20:31   
baguSka
Skret je pri nas svetinja.


Se posebno ce na njem prezivis veliko svojega casa... user posted image  S cajtngom v roki...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 9:21:02   
Ajvy
jst ne bi bila tiho, niti sem bila.....sem šla po dotično gospodično in jo prosila, če gre pospravit za seboj......sem ji pa povedal obzirno....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 9:26:06   
naja17
Mene tud to pogreje in ko sem bla v eni službi, kjer nas je blo precej, sem napisala na list papirja in ga obesila na notranjo stran vrat (čistilki sta me seveda 100% podpirali): "Drage dame, na desni strani kotlička imate ročko, ki služi temu, da se vaš drek odplakne. Na levi strani v kotu je ščetka z namenom, da se wc za seboj spuca! Prosim za uporabo le teh!"
Madonca, kakšno pa ima ta folk domauser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 9:41:29   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Pri nas je tudi ena taka. Malo starejša, opedenana guzpa, ki si po tem, ko nanese drek po školjki, vedno nanese še mejkap v ogledalu pred straniščem.

Kolegica vsak teden prilima nov plakat na wc, pa od njega ni drugega, kot da se vse tiste, ki za seboj pospravljamo, izdatno zabavamo. Ona sralka pa zgleda ne zna prebrat.


user posted image  nekateri so pa res packi-fuj. Pa še "pola" pismeniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?