|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Javni wc
19.7.2008 8:03:36   
Lepotica
Če vas prime na potrebo, greste na javni wc ali raje potrpite do doma?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Javni wc
19.7.2008 8:05:21   
Pikec
Te stvari opravlam zgolj in samo doma. Sploh ne vem kako mi rata.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Javni wc
19.7.2008 8:07:16   
Lepotica
Včeraj sva se s kolegico menile in je rekla, da jo je sredi lokala prijelo na veliko potrebo pa še M ima. In je rekla, da je pač šla. Jaz bi zihr raje do doma tiščala.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
19.7.2008 8:12:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Javni wc
19.7.2008 8:13:50   
Lepotica
Kaj pa v službi?


_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Javni wc
19.7.2008 8:51:34   
Freycha
ko je bila nuja (beri driska) sem letela na prvi wc brez pardonauser posted image user posted image user posted image  
V Berlinu sem se skoraj v koš za smeti, ker so me na enem razglednem stolpu pozabili in ni bilo lifta, gor pa nobenega wc-ja, mene je pa tak zašraufalo, da je bilo jojuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Sicer raje zadržim do doma, če se da.  V službi smo pa samo tri uporabnice, pa mi ni problema. V bistvu me skoraj vedno dopoldne primeuser posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Javni wc
19.7.2008 9:07:13   
Kontrakarambolšrauf
Grem na prvi WC ki ga najdem. Kar mora ven mora ven.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Javni wc
19.7.2008 9:13:18   
Lepotica
Tudi med M?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Javni wc
19.7.2008 9:19:36   
Naja30
Če me ful, grem. Na školjko dam pa kilo papirja.user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Javni wc
19.7.2008 9:41:52   
naja17
DOMA...Moji trije primeri:
1. S fantom sva bila prej 5 min narazen, samo čez cesto in če me je prijelo, sem laufala nazaj domov.
2. Tudi na 10-dnevnem obisku pri moji mami, nisem šla, ampak isti dan, ko sem se vrnila domov.
3. Tik preden sem šla na 5-dnevno študijsko, sem šla doma in po 5 dneh, ko sem stopila v stanovanje, sem šla direkt v wc(me je lih kako uro prej prijelo, prej pa 5 dni nič, tud na wc školjko se nisem usedla).

Psiha pač....
Pa tud doma je zaželjeno, da se mi nihče ne smuka pred wc-jem...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Javni wc
19.7.2008 9:57:54   
Anonimen
Nerada trpim, sploh ne dreka v sebi user posted image .

Grem na javni WC, obicajno je to bencinska. Dalec najlepsi so tisti od Marche-ja (pocivalisca Petrol), vecina OMV-ja in  Petrola. Nagravzen je samo tisti na Lomu, samo je Marche par metrov naprej pa ni panike.

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Javni wc
19.7.2008 10:19:32   
janjja
Ja če moram iti pol grem sam vse lepo obložim s papirjem....
Nikakor pa nikoli in pod nobenim pogojem (raje v gozd ali grmovje ...)pa ne grem v on plastičen, ko stoji na kakšni prireditvi...user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Javni wc
19.7.2008 10:25:55   
SANDY
ja če prime prime..ne morm čakat da pridem domov, ker pri meni gre ta proces zelo na hitro. Če bi čakala da pridem do doma, bi prišla že s polnimi hlačami user posted image user posted image

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Javni wc
19.7.2008 10:28:48   
Kontrakarambolšrauf
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Tudi med M?


Seveda. Kaj pa je takrat drugače? A zato ker je medtem še malo rdeče barve vmes naj bi držala vse skupaj do domauser posted image . Pajedeuser posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Javni wc
19.7.2008 10:31:18   
amaya
user posted image user posted image user posted image   jaz sem se pa spomnila ene....smo šli s tamalimi (šola) na en hrib hodit (kar zahtevna turca), pa sem imela M. Že tako je bilo grawe. Pa sem si valda mogla menjat in sem šla kar medvede pa volkove futrat user posted image . Za prvi grm....daleč od otrok seveda in menjat z vsemi robčki,....lahko bi prišel kakšen volk ja, bi me vsaj umil user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Javni wc
19.7.2008 19:26:56   
Sonnja
Jaz se spomnem kak problem mi je bil, ko sem še v šolo hodila pa me je pritisnalo in nisem mogla it, me je bilo najbolj strah da bi me kira sošolka "čula"user posted image in sem vedno čakala do doma, če pa je res nujno pač grem.user posted image

< Sporočilo je popravil Sonnja -- 19.7.2008 19:27:54 >

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Javni wc
19.7.2008 19:57:59   
Anonimen
hujše muke ni k če te oreng scat tišči

ja seveda uporabljam javne wcje ker imam raje svoje zdravje k da bi tiščala drek v sebi in pa urin. pojma nimate kok je to zanič za organizem.
seveda se pa nikoli ne vsedem na wc

(odgovor članu Sonnja)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Javni wc
19.7.2008 20:03:31   
ta.nja
IZVIRNO SPOROČILO: SANDY

ja če prime prime..ne morm čakat da pridem domov, ker pri meni gre ta proces zelo na hitro. Če bi čakala da pridem do doma, bi prišla že s polnimi hlačami user posted image user posted image



Jaz sem ista, no moja ritka.user posted image user posted image

_____________________________

Anejko bejko

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Javni wc
19.7.2008 20:35:17   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: SANDY

ja če prime prime..ne morm čakat da pridem domov, ker pri meni gre ta proces zelo na hitro. Če bi čakala da pridem do doma, bi prišla že s polnimi hlačami user posted image user posted image


Ja, tudi pri meni user posted image . Enkrat smo se vračali z morja in smo na Obrežju čakali v fuuul dolgi vrsti. In seveda - mene zašraufa user posted image . Itak! Ja, kaj pa češ? Sem preskočila uno ograjo ob AC in .... Še dobro da je bila tema in da je bila še kar visoka trava user posted image . Potem me je pa še enkrat, in to med obema carinama. K sreči je bil tam nek WC za tovornjakarje, čučalica, usrana user posted image (ne vem če so jo tisto leto že kaj spucali). Mislim da je bil to najbolj ogaben WC kar sem jih videla. Majkemi, da grem rajš v eno travo al pa za grmovje kot pa v tak sekret user posted image .
Ja, še pa še izkušenj z javnimi WC-ji mam ker na moje črevesje se pa ne morem zanest, res ne.




_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Javni wc
19.7.2008 20:46:15   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

IZVIRNO SPOROČILO: SANDY

ja če prime prime..ne morm čakat da pridem domov, ker pri meni gre ta proces zelo na hitro. Če bi čakala da pridem do doma, bi prišla že s polnimi hlačami user posted image user posted image


Ja, tudi pri meni user posted image . Enkrat smo se vračali z morja in smo na Obrežju čakali v fuuul dolgi vrsti. In seveda - mene zašraufa user posted image . Itak! Ja, kaj pa češ? Sem preskočila uno ograjo ob AC in .... Še dobro da je bila tema in da je bila še kar visoka trava user posted image . Potem me je pa še enkrat, in to med obema carinama. K sreči je bil tam nek WC za tovornjakarje, čučalica, usrana user posted image (ne vem če so jo tisto leto že kaj spucali). Mislim da je bil to najbolj ogaben WC kar sem jih videla. Majkemi, da grem rajš v eno travo al pa za grmovje kot pa v tak sekret user posted image .
Ja, še pa še izkušenj z javnimi WC-ji mam ker na moje črevesje se pa ne morem zanest, res ne.





se kar pod pikecpokec podpišem. user posted image  sprobala vse sekrete od zahodne Evrope do južnega Balkana.


ob tej temi sem se vprašala samo: kaj za vraga delate na potovanjih? a pol rajši ne potujete ali kako?

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Javni wc
19.7.2008 20:57:56   
pikecpokec
ob tej temi sem se vprašala samo: kaj za vraga delate na potovanjih? a pol rajši ne potujete ali kako?


No, to tud mene zanima user posted image . Tko kot moja sestra, ko v kampu ne more it srat, ker lahk kdo kej čuje user posted image . Ajmene, sej pri vsakemu čofne not, a ne? No, če je res kriza, potem že gre user posted image

Kaka fajna tema! Glih za soboto zvečer user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Javni wc
19.7.2008 22:33:24   
taška30
Itak, da grem na javne wc-je. Saj zato pa so tam. In tudi v službi nimam problema.
Kaj ima pa M zveze s tem, se mi pa tudi ne sanja.user posted image

Mi je pa enkrat prijateljica povedala njen recept za javne wc-je in se ga kar držim. Takoj ko se pokakaš (ko pade v vodouser posted image ), potegneš vodo, potem si pa vzameš čas za brisanje, oblačenje itd...pa prav nič ne smrdi za tabo, ker nima časa zasmrdet.user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Javni wc
20.7.2008 7:50:39   
blustar
Na javne ravno ne, raje v lokalu poiščem wc. Me pa že zdaj skrbi, kako bomo hodil lulat z malo, ko bo konec plenic. Takrat moraš TAKOJ, ne?

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Javni wc
20.7.2008 8:20:40   
Pikec
ob tej temi sem se vprašala samo: kaj za vraga delate na potovanjih? a pol rajši ne potujete ali kako?



V najbolj psiho obdobju nisem šla na wc (lulat že) več kot deset dni. Ampak prvo milisekundo, ko sem pršla skoz vrata sem že sedela na školko s potovalko pr nogah, jakno na sebi... in pol sem med Opravilom lepo počasi slačila cunje s sebe.
No zdej sem mal stvari prepucala v glavi in če vem, da bom mal več časa nekje se tud spravim drugje. Drgač pa vseen vedno pride z mano domou.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Javni wc
20.7.2008 9:32:40   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: blustar

Na javne ravno ne, raje v lokalu poiščem wc. Me pa že zdaj skrbi, kako bomo hodil lulat z malo, ko bo konec plenic. Takrat moraš TAKOJ, ne?



ja, in to v javnih beznicah, trgovinah, pumpah, naravi ... kjerkoli.


pikec, potem pa tebi ne priporočam popotovanja po Kitajski. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu blustar)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?