|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krogci na stenah
2.10.2008 14:20:56   
Paštetka
Kje se kupi "model", ali kakšna folija... Saj ne vem niti kako bi temu rekla.

Iščem nekaj, kjer je izrezan krogec in da bi se ta zadeva super "nalimala na steno", ker bi rada narisala na stene barvne krogce malima v sobici. In zdaj nimam pojma kje to iskat oz. kaj dati gor na steno. papir ni dober, ker bi verjetno vse šlo spodaj in bi bilo prej vse kaj drugega kot krog. Pa seveda, da je zadeva večkrat uporabna.

Sem bila v knjigarni, v trgovinah z barvami... NIČ!



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 14:22:41   
Mešamdrek
Zakaj pa jih kar  ne narišeš?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 14:27:27   
Paštetka
zato, ker kroga ne moreš narisati tako lepega in to bi jih bilo full in to 2 sobici

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 14:30:12   
Hope2
Zadnjič sem na googlo našla modelčke, tapete, nalepke.... sam sem samo slikce shranila, linka oz prodajalca pa ne. Aja pa tam so bili še nasveti kako naredit

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 2.10.2008 14:31:52 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 14:31:10   
Anonimen
TUKAJ

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 14:32:57   
pufetta
http://www.zurnal24.si/stena-krog-barvanje-pleskanje/zstil/hobiji/57009

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 14:33:20   
Mešamdrek
Aja,hm,no sicer dalo bi se jih tudi zlo lepo narisat sam bi bilo pa mal komplicirano: jaz bi npr. vzela leseno ploščo in jo dala k mizarju da mi izreže krog in potem bi skozi to ploščo barvala.user posted image

Drugače pa nimam pojma kje bi dobila takšne nalepke.user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 14:35:26   
t5t6
Jaz bi vzela močnejši karton, krog narišeš s šestilom ali z loncem narobe obrnjenim in ga izrežeš z olfa nožem, narediš par takih šablon in jih premikaš po steni. Če ne pa pejdi v Obi ali Mekur in najdi kakšno stvar, ki je take oblike, npr, če vzameš karton, ki ostane na velikem lepilnem traku ali pa kaj podobnega. Lahko pa na steno narišeš direkt s šestilom in potem natančno pobarvaš.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 15:25:38   
Paštetka
tole s prosto roko barvanje in pa izrezanje z olfa nožem sploh ne pride v poštev, ker to ne bo nikoli čisti krog, pa naj se še tako trudiš.

Tudi lepenka, karton ne pride v poštev, ker se nikoli ne bo dalo natančno dat na steno in obrisat oz. pobarvat. Pa tudi na kartonu ostane barva gor, in ko se bo premikal karton za drug krog, bo vlekel fleke.

Ne, to mora biti neka folija samolepilna ali nekaj takega, da se spere pod vodo.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 15:32:32   
špelin@
Jaz sem vzela šestilo in narisala na steno kroge ter jih natančno pobarvala - se da, preverjeno user posted image  Vzameš pač 2 čopiča: enega tanjšega, da narediš rob, in drugega debelejšega, s katerim ta krog zapolniš. Gre zelo hitro, verjetno hitreje kot spiranje kakšne folije... Čeprav sem bolj "tresočeroka", so krogi zares okrogli user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 16:09:10   
barika
SAmolepilna folija za ovijanje zvezkov???

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 16:19:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica
TUKAJ


To pa ni vredu? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 16:23:16   
Paštetka
aspirinčica, je super. Mi računalnik odpira zelo počasi in še z deeco se ukvarjam in ne sfolgam vse prebrati.

Vzorci so enkratni. Zdaj samo še iščem, če kje piše, če se da ta vzorec večkrat uporabiti oz. je za 1x uporabo. user posted image  pa ob tej hitrosti ne vem, če danes najdem.

Tole s samolepilno folijo za zvezke bi bilo definitivno najcenejše. Zdaj še samo razmišljam, če imam tak mirno roko, da lep krog ven izrežem user posted image . A pa se da to večkrat prelepiti? user posted image  KEr nimamo še polarjev in nimam pojma kako to deluje user posted image

Hvala vsemuser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 16:27:22   
Paštetka
aspirinčica, eh, zdaj sem komaj videla film user posted image . Ne to ni to, ker so to nalepke.

Jaz rabim prazen krogec, da ga pobaram.

Zgleda, da bo treba nekak poštudirati kako je s to folijo za ovijanje. Kako velika je pa ta folija?

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 18:00:05   
Netopirčy81
Kaj pa en zanič CD?

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 18:06:28   
pajčolanka
kaj pa če kupiš neko plastično mapo, odrežeš stran stranico, s šestilom narišeš krog, ga izrežeš in evo maš šablono. potem pa uporabiš čopič za šablone in potapkaš z njim čez.
vem kaj želiš met samo to se mi zdi edini način da to narediš. druge ideje res nimam.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 18:32:59   
Pikec
Šablone majo v Prometeju.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 18:33:21   
pikapolona2
Nariši s šestilom krog....in nato imaš takšen lepilni trak ki ga kupiš v merkurju (mislim da je firma tesa)...mi mu rečemo da je za abdekat.....je prav poseben za okrogline delat...to je tak rumenkast malo krep in raztegljiv trak ki ga nato prilepiš na steno okoli kroga ki si ga narisala....nato pobarvaš.....počakaš da se posuši in potem odlepiš. Upam da sem razumljivo napisalauser posted image

Bo pa to kar zamudna stvar user posted image

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 19:28:10   
Paštetka
teh krogov bo cca. 500. Tako, da ne mi pisat zamudnih idej user posted image .

Star CD.. nop. preveč drsi in barva bi šla pod plastiko mimo.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 19:47:00   
blaža
lahko nardiš tudi kroge, ki malo iztopajo. postopek je ta da kupiš mos gumi in obrobiš kozarec oz kaj drugega, da dobiš lep krog. Pol ga izrežeš in imaš lep krog. Pol to daš na zid in z izravnalno maso in špatulo, prevlečeš čez. v bistvu ima mos gumi profil samo ene dva do tri mm. In ta mos gumi ti je šablona. In ko se krog posuši, ga z lahkoto pobarvaš, ki malo iztopa, pa ne preveč. bi se dalo ful zanimivo nardit.

Jaz sem iz mos gumija nardila šablono za rustičen vzorec, za borduro in imam po sredi stene okoli in okoli dnevne ta vzorec.

celo bi si lahko naredila en večji krog in ko se posuši, si na ta večji daš še enega manjšega ob rob in pobarvaš različno. Lahko si na mos gumi izrežeš več različnih krogov in bi ti šlo hitreje. Ne se ustrašit dela z izravnalno, ki je ful enostavno. Če se ne upaš, probaj najprej na en karton, pa boš vidla, če ti je všeč.

Kar je napisala pikapolona2, se da izvest, le da včasih res gre kaj skozi, kar pa lahko popraviš z barvo, kot imaš stene pobarvane.

< Sporočilo je popravil blaža -- 2.10.2008 19:51:58 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 19:57:58   
barika
Blaža, sliši se super kar si naredila, a lahko kakšno slikico prilepiš gor?

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 20:05:39   
blaža
Mi pomagaš kako se prilepi, da malo pobrskam po mojih albumih? Prosim.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 20:10:04   
Paštetka
blaža, sliko najprej pomanjšaš, potem jo shraniš nekje na spletu in potem od tam kopiraš sem.

Lahko pa sliko pomanjšaš, jo shraniš v svoj album tukaj na rr in potem prilepiš sliko ali link sem.


Blaža,

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 20:10:29   
blaža
Sem našla eno sliko, pa ne znam dat na forum. Če mi kdo lahko pomaga, bi bila ful hvaležna. hvala.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Krogci na stenah
2.10.2008 20:10:39   
Paštetka
blaža tvoja ideja je zanimiva, vendar čez kakšno leto, dve ni bi rada, vse to dol strugala. enostvaneje je prefarbat user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?